:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siteye Veda..
STAR_GİRL
arkadaslar bu son msjm siteye veda ediyorum burda kısa sürede bi cok sey paylastık gercekten en güzeli buydu benim icin bişeyleri paylasmak ..kendinize ii bakın hoscakalın..
MorciveT
Sebepsiz yere neden tekediyorsun anlamadım... Eğer bir sebebi varsa bunu bilmek ( arkadaşların olarak ) hakkımız...

Lütfen neler oldugunu anlatır mısın?
Ara
riukeen
ince ayrıntılara girmeye gerek oldugunu sanmıyorum ben kendimce

yolun acık olsun kardes..
Ara
isyanbitmez
konu yanlış yere açılmış :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
MorciveT
Antisos, bilmiyorum beni tanıyor musun...?

Burası güzel bir ortam, gerçek bir sıcaklık var ve ben dürüst insanların burdan gitmemesi için elimden geleni yaparım ve yapmayada devam edeceğim...

Eğer burada birisinin verdiği zarar yüzünden de gidiyorsa, müdahale etmek boynumun borcu olur...

Biz kaybetmek değil kazanmak isteriz...

Senin demek istediğini anladım, kötü amaçlı soylemediğinide biliyorum, sevdiğim kişiler arasındasın, sen de beni yanlış anlamazsın umarım.
Ara
STAR_GİRL
Dürüst Olduna Inanmadigim Kişiler Var Tsk Ederim Morcivet
MorciveT
Bak Yeliz, ben hiçbir zaman şunu anlamamışımdır... Bir kişi için kaç kişiyi siliyorsun bilmiyorum farkında mısın... Umarım ne demek istediğimi anlarsın ve en azından bir kez daha düşünürsün.. Bütün içtenliğimle söyluyorum sana, o ( şahsiyet, dürüst olmadığına inandığın ) yoksa biz varız...
Ara
isyanbitmez
Srht_YeLiZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaslar bu son msjm siteye veda ediyorum burda kısa sürede bi cok sey paylastık gercekten en güzeli buydu benim icin bişeyleri paylasmak ..kendinize ii bakın hoscakalın..
veda et bu güzel bir şey en azından alıp başını çekip gitmek yok. arkada bıraktıklarına bunu bari çok görmemişsin. anlamadığım nokta şu. en güzel olan kısa sürede bir şeyler paylaşmak mı? yani geldim paylaştım gittim. nedenin ne bunu söyleki bilelim. kısa sürmeyen paylaşımlar da görüşelim..........
ama kendini bağlamışsın sözünle bu senin son mesajın cevap verirsen kalacağını söylemek için ver ya da sonsuza kadar.........
isyanbitmez
son msjlara devam ediyosunSmile.......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  siteye moonspell geldi gelsinmi :D moonspell 14 533 04-05-2022, Saat: 08:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Veda.... Shrewish 12 587 06-06-2008, Saat: 08:18 PM
Son Yorum: big_lion
  Siteye Yeni Geldim Ho$geldin Yokmu..? Rock Forever 38 1,569 09-29-2007, Saat: 12:29 AM
Son Yorum: BeyazAt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:08 AM