:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteye Veda..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaslar bu son msjm siteye veda ediyorum burda kısa sürede bi cok sey paylastık gercekten en güzeli buydu benim icin bişeyleri paylasmak ..kendinize ii bakın hoscakalın..
Sebepsiz yere neden tekediyorsun anlamadım... Eğer bir sebebi varsa bunu bilmek ( arkadaşların olarak ) hakkımız...

Lütfen neler oldugunu anlatır mısın?
ince ayrıntılara girmeye gerek oldugunu sanmıyorum ben kendimce

yolun acık olsun kardes..
konu yanlış yere açılmış :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Antisos, bilmiyorum beni tanıyor musun...?

Burası güzel bir ortam, gerçek bir sıcaklık var ve ben dürüst insanların burdan gitmemesi için elimden geleni yaparım ve yapmayada devam edeceğim...

Eğer burada birisinin verdiği zarar yüzünden de gidiyorsa, müdahale etmek boynumun borcu olur...

Biz kaybetmek değil kazanmak isteriz...

Senin demek istediğini anladım, kötü amaçlı soylemediğinide biliyorum, sevdiğim kişiler arasındasın, sen de beni yanlış anlamazsın umarım.
Dürüst Olduna Inanmadigim Kişiler Var Tsk Ederim Morcivet
Bak Yeliz, ben hiçbir zaman şunu anlamamışımdır... Bir kişi için kaç kişiyi siliyorsun bilmiyorum farkında mısın... Umarım ne demek istediğimi anlarsın ve en azından bir kez daha düşünürsün.. Bütün içtenliğimle söyluyorum sana, o ( şahsiyet, dürüst olmadığına inandığın ) yoksa biz varız...
Srht_YeLiZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaslar bu son msjm siteye veda ediyorum burda kısa sürede bi cok sey paylastık gercekten en güzeli buydu benim icin bişeyleri paylasmak ..kendinize ii bakın hoscakalın..
veda et bu güzel bir şey en azından alıp başını çekip gitmek yok. arkada bıraktıklarına bunu bari çok görmemişsin. anlamadığım nokta şu. en güzel olan kısa sürede bir şeyler paylaşmak mı? yani geldim paylaştım gittim. nedenin ne bunu söyleki bilelim. kısa sürmeyen paylaşımlar da görüşelim..........
ama kendini bağlamışsın sözünle bu senin son mesajın cevap verirsen kalacağını söylemek için ver ya da sonsuza kadar.........
son msjlara devam ediyosunSmile.......