:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anlatir Sana Sevgimi Bu S?zlerim !
ROSE
S?YLE ???MDE TA?IDI?IM KIYMETL? HAZ?NEM .HER YEN? G?NE SENLE BA?LAMAK NE KADAR DE?ERL? BEN?M ???N.Y?REK SANA ?ZLEMLERDE SANA HASRET YANGINLARDA.ACINLA DE??L SEVG?NLE YANIYORUM.

G?N?L ??TE NE B?R G?N?M SENS?Z NEDE B?R GECEM SENS?Z GE??YOR.SEVDAM A?IRDIR Y?K? KALB?MDE DOLU DOLU.OYSA BEN H?? YORULMADIM TA?IMAKTAN .SANA SEN? HAYKIRIP DURDUM.G?NE? A?AR HER ANIMDA SEN AKLIMDAYKEN KARANLIKLARA ?NAT.

VARLI?IN BA?IMIN TACI .S?ZLER YETMEZ G?ZEL MELE??M.HAD? BAK G?ZLER?ME ANLATIR SANA SEN? NASIL B?R TUTKUYLA SEVD???M?.ADINI CANIMA KATTIM.CANIMSIN HER?EY?M SEVD???M YANGINIM .HAYATIMIN ANLAMI..G?LEN Y?Z?M?N ?LACI.SEV?YORUM MELE??M SEV?YORUM.SEN VAR YA BEN?M H?? B?TMEYECEK ?ZLEM?MS?N .HER ZAMAN YANINDAYIM UNUTMA A?KIM.

BEKLED???M SENM??S?N HEP .???M?N EKS?K YANI SENDE YER?N? BULDU .SEN TERTEM?Z B? SAYFANIN EN BA?INDA CANIM D?YE BA?LADI?IMSIN.SARSIN B?T?N BEDEN?M? BU SEVDANIN ATE?? ..SEN VARSAN DURSUN BANA ZAMAN ! ! !

::::::::::R O S E:::::::::::
Ara
Stinq
harikayd? arkdas?m y?regine sagl?k cok tesekkurler
Ara
Masal_yuzLu
SEN VARSAN DURSUN BANA ZAMAN ! ! !

?nce a?k gelir.
g?zeldi ROSE t?klr y?re?ine sa?l?k.
Ara
ROSE
Stinq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harikayd? arkdas?m y?regine sagl?k cok tesekkurler
te?ekk?r ederim can?m sende sa?ol...Y?REK ??TE SUSMAZ USLANMAZ DEL? G?N?L...
Ara
ROSE
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEN VARSAN DURSUN BANA ZAMAN ! ! !

?nce a?k gelir.
g?zeldi ROSE t?klr y?re?ine sa?l?k.
BEN TE?EKK?R EDER?M BEN?M ???N HER ZAMAN ?NCE A?K A?K A?K A?K !
Ara
eRCi
G?zlerini mart?lara anlatt?m.G?l??lerini ise bahardaki g?llere..Sevginle ?mr?me ?m?rler katt?m..Ac?lar?mda ??banla?an yaralar?m? kanatt?m..Ve sevdana delicesine kanatland?m..Bak hadi ceplerime g?receksin ki ceplerimde mutluluklar?m var sana verilmek i?in ..Ve avu?lar?m? a?, sana g?kteki en g?zel y?ld?zlar? var senin g?zlerinde yeniden parlamas? i?in...Hayat e?er senin g?zlerindeki mutluluklar ise ben sana s?z veriyorum ; Ya?ayaca??m..
Katmerle?mi? ac?lar?m olsak da ellerindeki s?cakl?kla ???yen y?re?imi ?s?taca??m...G?zlerim bir an sensiz karanl?klarda ?rperirse d??ar?ya senin g?zlerinle bakaca??m...Sen a?lama diye ben senin yerine ya?murlara kar???p a?layaca??m....
Denizlerdeki mavilerin g?zelli?ini ve baharlardaki g?llerin nazeninli?ini sevgileriyle bana g?steren Can?mc?m ;
Senin dizlerinde ya?lanmay? ve senin g?zlerinde yar?nlar? umut ediyorum..Sen benim hayat?ms?n.Suyum ekme?im ve yasam kayna??ms?n...Ac?lar?ma umutlar?n? nazar boncu?u biliyorum..Ben sevdanla yar?nlar?ma g?l?yorum...F?rt?nalara bug?n e?meden ve ac?lara yenilmeden seninle mutluluklara ko?uyorum..Ayaklar?m sana ko?arken ate?lerden ge?se sence yanar m? ? Ya da sana gelirken yollar?ma patlamaya haz?r pimi ?ekilmi? may?nlar d??eseler vazge?ebilir miyim sence? ??plak ayaklar?mla g?len g?zlerini g?rmek i?in k?zlere bas?p ge?sem ac?r m? ayaklar?m sence ? Hay?r hay?r biliyorum ki sana ko?uyorsam umurumda de?il hi?bir ?ey... Senin g?zlerin varsa umutlar?mda hi?bir ?ey beni y?ld?ramaz...can?ms?n sensin ikimizSmile

Ben g?zlerini Cennetteki Meleklere anlatt?m...Neden diye sorarsan ; beni hayat?n son deminde y?z?m? g?ld?rd?n ve bir nefesinle can?mda sonsuz ?m?rd?n..Ve tek bir g?l???nle ??llerimde a?an bir sevgi g?l?yd?n...Seni ben y?re?ime anlatt?m..O g?len g?zlerini baharlara anlatt?m..Ben s?z verdim kendime ; seninle ya??yorum ve sevdanla g?l?yorum ve g?zlerinde nefes al?yorum....

te?ekk?rler ROSE y?re?ine eme?ine kalemine sa?l?k y?re?indeki mutluluklar?n hi? ama hi? gitmemesi dile?imle sevgil....
ROSE
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zlerini mart?lara anlatt?m.G?l??lerini ise bahardaki g?llere..Sevginle ?mr?me ?m?rler katt?m..Ac?lar?mda ??banla?an yaralar?m? kanatt?m..Ve sevdana delicesine kanatland?m..Bak hadi ceplerime g?receksin ki ceplerimde mutluluklar?m var sana verilmek i?in ..Ve avu?lar?m? a?, sana g?kteki en g?zel y?ld?zlar? var senin g?zlerinde yeniden parlamas? i?in...Hayat e?er senin g?zlerindeki mutluluklar ise ben sana s?z veriyorum ; Ya?ayaca??m..
Katmerle?mi? ac?lar?m olsak da ellerindeki s?cakl?kla ???yen y?re?imi ?s?taca??m...G?zlerim bir an sensiz karanl?klarda ?rperirse d??ar?ya senin g?zlerinle bakaca??m...Sen a?lama diye ben senin yerine ya?murlara kar???p a?layaca??m....
Denizlerdeki mavilerin g?zelli?ini ve baharlardaki g?llerin nazeninli?ini sevgileriyle bana g?steren Can?mc?m ;
Senin dizlerinde ya?lanmay? ve senin g?zlerinde yar?nlar? umut ediyorum..Sen benim hayat?ms?n.Suyum ekme?im ve yasam kayna??ms?n...Ac?lar?ma umutlar?n? nazar boncu?u biliyorum..Ben sevdanla yar?nlar?ma g?l?yorum...F?rt?nalara bug?n e?meden ve ac?lara yenilmeden seninle mutluluklara ko?uyorum..Ayaklar?m sana ko?arken ate?lerden ge?se sence yanar m? ? Ya da sana gelirken yollar?ma patlamaya haz?r pimi ?ekilmi? may?nlar d??eseler vazge?ebilir miyim sence? ??plak ayaklar?mla g?len g?zlerini g?rmek i?in k?zlere bas?p ge?sem ac?r m? ayaklar?m sence ? Hay?r hay?r biliyorum ki sana ko?uyorsam umurumda de?il hi?bir ?ey... Senin g?zlerin varsa umutlar?mda hi?bir ?ey beni y?ld?ramaz...can?ms?n sensin ikimizSmile

Ben g?zlerini Cennetteki Meleklere anlatt?m...Neden diye sorarsan ; beni hayat?n son deminde y?z?m? g?ld?rd?n ve bir nefesinle can?mda sonsuz ?m?rd?n..Ve tek bir g?l???nle ??llerimde a?an bir sevgi g?l?yd?n...Seni ben y?re?ime anlatt?m..O g?len g?zlerini baharlara anlatt?m..Ben s?z verdim kendime ; seninle ya??yorum ve sevdanla g?l?yorum ve g?zlerinde nefes al?yorum....

te?ekk?rler ROSE y?re?ine eme?ine kalemine sa?l?k y?re?indeki mutluluklar?n hi? ama hi? gitmemesi dile?imle sevgil....
TE?EKK?R EDER?M ERC? ..SEN?NDE Y?RE??NE SA?LIK..?OK HAR?KA BU DUYGULAR..SEN HEP KAL O SICACIK Y?RE??NLE SEVEN?N KALB?NDE..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 450 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 331 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 727 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 321 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:31 AM