:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?L Y?ReKLiM(sahibine)
eRCi
Yine g?ne?in ?zerine zifiri karanl?klara ?rt?ld??? gecelerden sesleniyorum sana...Y?ld?zlar?n geceye, sevdan?n y?re?ime vurdu?u saatlerdeyim yine..?? duvar ve duvarlara sinmi? yaln?zl?k..??imde sensizlik yalpal?yor sessizli?i...?rperiyorum soka??m? i?gal eden ayazlardan.Ac?lar?n?n ba?da? kurup oturmu? yaln?zl?klarda dayanma sebebin olan gamzelerimden seni mahrum etmekten korkuyorum...Sana s???n?yorum..G?z ?ukurlar?n?n alt?ndaki ince cizgilere s???n?yorum...

Y?re?imi sana b?rak?yorum...Gece de?il g?zlerinde ya?anan...Sanki s?cak bir deniz gibi g?zlerindeki nem....B?rak ne olur y?re?inden nefes alay?m kurak topraklar?ma...Bir dem cekeyim h?crelerinin ate?e vuruldu?u saatlerde..Ve karanl?klar ?zerime cullanmadan g?zlerindeki g?ne?i sereyim karanl?klar?ma.Ya?murlar?n f?rt?nalara sar?lmadan ben y?re?indeki Cennete gireyim..Hadi ellerini uzat...Y?ld?zlarin icinde yeniden do?alim ....Ummanlar?n derinliklerini korkutmasin seni...Y?ld?zlara kapat o g?len g?zlerini.

Bu sabah perdeleri a?mayaca??m g?l y?reklim..Y?re?imde" g?ne?im" olmu?ken y?re?in, karanl?klara g?l?ms?yorum bir cocuk misali...Gamzelerimde acan g?l??lerin varken baharlara k?sk?nl?g?m? ilan ediyorum....B?rak ac?lar?n ecel tarlam olsun...G?zya?lar?n ise son nefesim..K?c?c?k ellerimle gecelerin koynunda ?slatt???n g?zbebeklerini silemesem de b?rak y?regindeki t?m umutlar? bir nefes diye i?ime cekeyim...Asl?nda bir ?z?r borcluyum sana....G?zya?lar?ndan d??en her damlay? y?re?imle ?pemedi?im icin...

Y?re?ine d??en s?z?lar? ve sanc?lar? s?k?yorum ellerimle...G?zlerini ?slatan ya?murlarla kavgalarday?m..Ald?rma g?mle?imin kan revan icinde oldu?una...B?rak aks?n can?mdaki nefesim yollar?na...Aks?n ki g?n?l bahcendeki kuru topraklar? kan?mla ?slans?n...Sen uyurken geceleri, ben sana gelmekteyim...Saclar?n? ??z?yorum k?rm?z? tokalar?ndan, her teline y?ld?zlar? giydirmek i?in...Ben nefesini geceye b?rakt???n dudaklarindan bir dem s?cakl?k al?yorum..Ne olur k?zma , seni ?pmek icin de?il ; kuruyan dudaklar?na Cennetin mis kokan nehirlerini b?rakmak icin...

Ve bir g?n karanl?klarda kal?rsam, g?zlerindeki g?ne?i giydirecegim g?zlerime...Bir g?n ayazlarin icinde uykusuzlu?a isyan edersem, y?re?indeki Cennetin en g?zel bahcelerine uzan?p huzuru dolduruca??m gecelerime...Sen " hasretini ve umudunu " ekti?in cice?e ben her g?n y?re?imin denizlerinden sevdam? bosaltaca??m...Ektigin cicege dokundu?un her an ben uzaklardan senin icin bir beyaz g?vercin kanatland?raca??m..Kanatlar?nda y?re?im, g?zlerinde ise g?len gamzelerimin oldu?u..

Hadi, uyu ne olur birazdan sabah olacak...G?zlerini kapat..Sanma ki ben seninle uyuyaca??m..Sen uyudugun zaman kirpiklerine g?kkusag?n en g?zel renklerini dikmekle u?ra?mal?y?..Ve ki sen g?ne?e g?zlerini a?t???nda ben karanl?klarda sana ve y?re?indeki g?nahlar?na yan?yor olaca??m..Ve sen baharlara g?l?mserken, ac?larla yaralanm?? bedenine y?re?imin sevda elbiselerini giydirecegim....Korkma, sanc?lar?ndan...G?zlerini kapat sen...G?zlerini g?ne?e a?t???nda ben olmayaca??m yan?nda..Ama ben senin ruhunun en derinlerinde sana ya??yor olaca??m....

" Sen ki g?l y?reklim;
Karanl?klar?ma g?l?mseyen g?ne?im,
Ac?lar?mda s???nd???m nefesim,
G?l?msedi?imde gamzelerimsin...
Hadi g?zlerini kapat y?ld?zlara.
G?zlerindeki Cennetin icinde nefes al?yor olaca??m... "

(senin i?in)
>As!_M€L€q<
o g?sel y?re?ine sa?l?k arkada??m saol......
CariSmaBoY
in? yaz?lan ki?i bi g?n de?erini anlar karde?im.... y?re?ine sa?l?k...
ROSE
Yine de dayanmaya ?al???yorum i?te
Bir k?r ?i?e?i kopar?yorum g?zlerine benzeyen
Ge?en bulutlara sesleniyorum ellerin diye
R?zgar g?zel bir koku getirmi?se
Sa?lar?n? ok?ay?p gelmi?tir diyerek avunuyorum
Ya?amak seninle bir ba?ka zaman?
Bir ba?ka zamanda seni ya?amak
Her ?eyden ?nce sen
Elbette sen
Mutlaka sen
?ster uzaklarda ol
?ster yan? ba??mda dur
Sen ol yeter ki bu zaman i?inde
Bir nefeste benim i?in al
Havas?zl?ktan ?ld?rme beni
Bulutlara y?ld?zlara benim i?in de bak
Susad?m diyorsam
Bir yudum su i?melisin
Ben yorulduysam sen uyumal?s?n
Ellerim sevilmek istiyor
Sa?lar?m ok?anmak istiyor
Dudaklar?m ?p?lmek istiyor
Anlamal?s?n.
A?a?lar?n ye?ili kalmad?
G?ky?z?n?n mavisi yok
Bu da?lar o da?lar de?il
R?zgar?nda kekik kokusu yok
Kim bu ?aresiz ben ..
Bu kan ?ana?? g?zler kimin
Ka? gecedir uykusu yok
G?nd?z? yok
Gecesi yok
Yok
Yok
Anlad?m
Sensiz ya?anmaz bu d?nyada
Ben olmasam da olur
Seni bir yuma?a sar?yorum y?llard?r
Bitmiyorsun
?aresizli?im g?n gibi a?ikar
Su olup ?e?melerden akan g?zelli?in
?nceli?in ???k y?z?me vuran
Sen g?ne? kadar s?cak
Tabiat kadar ger?ek
Sen bah?elerde ?i?ekler a?t?ran
Sudan havadan g?ne?ten y?ce varl?k
Sen o tek sevgi i?imde
Sen g?rebildi?im tek ayd?nl?k

TE?EKK?R EDER?M ERC? SANA CEVAP OLARAK BUNU VERMEK ?STED?M ..Y?RE??NE SA?LIK..
Ara
eRCi
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o g?sel y?re?ine sa?l?k arkada??m saol......

te?ekk?rler sultan okuyan g?zlerin dert g?rmesin...
ciciKIS
erci ?ok g?sel bi yaz? bu eme?ine ve y?re?ine sa?l?k...
Ara
eRCi
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:in? yaz?lan ki?i bi g?n de?erini anlar karde?im.... y?re?ine sa?l?k...

te?ekk?rler s?leyman sa?ol anl?yor ve biliyor s?leyman o benim her?eyimm...
eRCi
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:erci ?ok g?sel bi yaz? bu eme?ine ve y?re?ine sa?l?k...

te?ekk?rler sa?ol okuyan g?zlerine sa?l?k...
eRCi
?ster uzaklarda ol
?ster yan? ba??mda dur

Sen ol yeter ki bu zaman i?inde
TE?EKK?RLER ROSE O G?ZEL YORUMUN ???N Y?RE??NE SA?LIK....

Bug?n varl???nda g?ne merhaba derken umut y?kl? kalbimi G?ZLER?NE ?rmeye geldim Kar??mda sen varm??cas?na bak??lar?m mah?up ve y?re?ine dokunuyormu?cas?na klavyeyle konu?malar?m utanga? ve bir o kadar ?ekingen..S?radan bir adam?n hayat?na verilmi? en b?y?k sevda ?d?l?yd?n sen Hediyem sendin D??lerimi kelimelere ilmekleyip varl???n?n bir nefes uza??nda y?re?imi senin g?zlerine b?rakmaya geldim Uzakl??a inat her sabah senin g?zlerinde maviye uyanan y?re?imi senin nefesinde ya?atmak Tutamad???m ellerinin dokunamad???m y?re?inin hasretini y?kleyip sana geldim Y?re?im kar??nda dokun ellerinle Haydi tut g?zlerimi Y?re?inin i?ine al d??lerimi Sevmeye gelmi?im tut beni kap?nda Haydi kap?na geldim R?zgar ol y?re?imin da??lm?? hat?ralar?n? avu?lar?ma topla Bahar ol ya? sa?lar?ma Bir g?n dilim ad?n? anmaktan aciz kal?rsa atan kan?m hayk?rs?n i?imdeki sevda kelimelerini Kalemim k?r?l?r SEN? sana yazamasam nefesimi ?ek i?ine G?receksin havaya b?rak?lan nefesim senin ad?n? ?izecektir mavi semaya Ben bir yudum sevginle yetinmek i?in g?n?l kap?na geldim.Yan?nda mevsimler?n soldu?u nefesinde zaman?n durdu?u y?re?inde ya?lanmaya geldim sevgili. Bir kez bile ellerimiz ellerimize kavu?masa da bir kez bile s?rtlar?m?z birbirine yaslanmasa da ben senin y?re?inde baharlar? solumaya geldim S?rt?mda mevsimler ve elimde kalbim kap?nday?m Ya al beni ya da k?r b??aklar? sapla korkusuzca Ben sana geldim Geri d?nmek yok sevgili bu beden nefes ald?k?a ben hep seninleyim birg?n ?l?m bile gelse ?l?me bile senin g?zlerini ?perek giderim.

BUDA BENDEN OLSUN O G?ZEL YORUM ???N TEKRADAN TE?EKK?RLER....
ROSE..
eRCi
795423c08a.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Mu Sevda (sahibine) eRCi 20 1,334 04-08-2022, Saat: 09:09 AM
Son Yorum: wildfang
  O DeRdiM (sahibine) eRCi 9 620 04-08-2022, Saat: 09:04 AM
  Ben Olmalıyım (sahibine) eRCi 2 329 04-08-2022, Saat: 06:20 AM
  Usulca ?perek G?zlerimden..D??lerimi Alsana Kollar?na(Sahibine) eRCi 6 455 04-07-2022, Saat: 06:46 PM
  Bana Geldin(sahibine) eRCi 6 476 04-07-2022, Saat: 04:32 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:51 AM