:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yanan t?m ???kLar? s?nd?R ?yLe geL...
in_love_girl
Yanan t?m ???klar? s?nd?rd?m.Yine sensizli?i yudumluyorum.Ba?ucumda yoklu?un,bir beden b?y?k gelen h?zn?n g?mle?i s?rt?mda kan ter i?inde yaln?zl???m? avu?luyorum.Hasret kokan sat?rlar?m? ard? ard?na s?ral?yorum.Daha ham sensizli?im,hen?z kanamad? yaralar?m.G??s?mde ?ukur b?rakt???n yere yaslay?p geceleri dileniyorum y?ld?zlara umut diye.Biraz umut...Evimiz buz gibi oldu.Sar?lam?yorum yata??n di?er taraf?na tan?ms?z hacimli senin bo?lu?unu da kaybederim diye.Bakam?yorum telefonlara k?t? haber diye.Ben gemleyemiyorum hayat?,hayat demliyor beni sensizlikte.Tutunam?yorum y?ld?zlar?n yard??? koyu lacivert geceye.Dokunam?yorum hi? bir yere;kalan izlerinde gidecek diye...
Ve sabah ezanlar?nda.??karam?yorum keyfini yan? ba??m?zdaki caminin ezan sesiyle uyan?p dualar?ma seni katman?n.Ba? edemiyorum tik-taklarla.Kahrolas? bir daire i?inde yar???r gibiler sanki.Kelimeleri ezip ezip dudaklar?mda yaz?yorum sana.Y?llar ?nce terketti beni sevin?lerle g?ne?ler.A?am?yorum pencereyi,dayanam?yorum sahte g?ne?leri g?rmeye.Kap?n?n ?n?ne umut serpi?tirip biraz yaln?zca bekleyebiliyorum.Hani tutsada ters taraf?m ??ksam evden taksam pa?alar?ma diye.Ya da ne bileyim sen gelsen hani olurya tutar seninde tersli?in avu?lasan bana getirsen.Hasretimin s?n?rlar?n? zorluyor g?nd?zler.Nas?l olsa geceleri ??k?p d??ar? g?l?ms?yorum sana benzeyen t?m sahici ?ocuk g?l??lerine.Havada sa??ndaki bahar kokusu bir burun deli?imden girip di?erinden ??k?yor usulca.??kredebiliyorum sadece.Fazlas? bana haram ya.Sus diyorum kendimce,sus... Resimlerden ??karmadan fazlal?k olan seni sus...
Ah yar...
Bi g?n tersin tutarda gelirsen e?er yanan t?m ???klar? s?nd?r umutlar? avu?la ellerinle.Bahar kokulu sa?lar?n deysin dudaklar?mla.Kalan par?alar?da bulup yap-boz umda ?yle gel.Y?ld?zlar? tak g?zlerine.?nand?r g?ne?lerimi g?l?l?lerine.E?er bir g?n ??karda gelirsen umursamadan ?u kahrolas? daireyi ??kretmeyi ??renerek gel.Ya da hani bir ihtimal isteyerek gelirsen kap?y? ?alma sak?n.Al??k?n de?ilim ben y?llard?r duymuyorum kap? ?al???n?.Sesindeki t?n?yla dokun g???s bo?lu?uma.Ve ya?mur ya?d???nda ayn? anda e?elim kirpiklerimizi ayr? damla d??s?n,ayn? anda kald?ral?m g?nd?zlere ayn? g?ne? do?sun.Bir g?n gelirsen sevgili bahar kokulu sa?lar?n? ??z ?yle gel yata??m?za.Avu?lay?p arta kalanlar?n? imkans?zl??a umars?zca g?l?mseyerek gel.Hasretimi kap? d??ar? edip g?zlerime bak usulca g?ne? do?sun.Nefesini bir an tutup benim nefesime ver nefesini.Yanan t?m ???klar? s?nd?r?p ?zerimize ?rt ?ocuk g?l??lerini...

• AYL?N
Ara
kıvılcım
sevdimmmmm....yazdıran yüregine yazan ellerine sağlık...
Ara
MasaL_perisi
Te?ek?rler Aylin
Yine yapaca?na yapt?n.
I??klar da karanl?klar da s?ns?n oyle gelsin
.................................................................................
Mutluluk

anlat?l?r m??
anlat?l?r!

s?zc???m dilimde sakl?, g?nl?mde,
a?k?n bahar?mda a?an papatya,
ya?murum olsan ?slat derdim,
?slat derdim beni s?r?ls?klam,
???klar g?rd?k?e g?zlerinde,
???kla dolard? g?nl?m,
a?k?n kalbimin tatl? cezas?,
sen g?l rengi sonbahar?m,
sen g?l rengi h?zn?m,
yaral? ser?em avucumdaki,
avucumdaki s?cakl?ks?n geceleri
g?nd?zleri ya?ama tela??m,
akl?mdas?n her an,
her an yan?mdas?n..

yollar bitti g?rmeden,
mutlu olmak sorununu
??zd?m yeni ba?tan,
uzat ellerini!
uzat sonsuza g?t?reyim seni,
ko?al?m, ko?al?m, ko?al?m.

mutluluk ne ozaman?
anlat?l?r m??
anlat?l?r!

ko?makt?r mutluluk,
hayat? herg?n yeniden yaratmakt?r,
her kap?na dayanan a?k?
heyecanla i?ine ?ekmektir,
?lmektir mutluluk,
?zlemektir,
g?lmektir dalga ge?er gibi,
dalga ge?er gibi ya?amakt?r.

s?nd?r?n ???klar?!
?lmek istiyorum,
yine ?zlemek istiyorum onu,
g?lmek istiyorum kayg?s?z,
sonsuzca ya?amak istiyorum,
sonsuzca ko?mak,
s?nd?r?n ???klar?,
mutluluk filmim ba?lad?.
s?nd?r?n ???klar?,
ben yeniden do?uyorum.
Ara
in_love_girl
saoLas?n?s...

?iir i?inde t$kler ?ok g?sel...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir zamanlar yanan yüregim...şimdi buz kesti.. ÇiLeK 8 959 08-27-2008, Saat: 04:22 AM
Son Yorum: ÇiLeK
  F?rt?nal? A?klar .... Firari Fırtına 17 1,075 10-05-2006, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:31 AM