:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F?rt?nal? A?klar ....
Firari Fırtına
F?rt?nal? A?klar ...

Unuttum deme sak?n olurmu g?zelim . Vaktinde bizde sevdik , bizde g?ld?k ve bizde mutluyduk . ?imdilerde sen gibi , onlar gibi . Ya ?imdi bizler yani ben ve benimkisi diyelim . Bir f?rt?naydiki a?k?m?z vazge?me olana??m?z bile yokdu o s?ralar . Ki bu m?mk?n de?ildi zaten , ??nk? seviyorduk be Allah?na kadar . G?zlerimizden bazen ya?lar durmazd? , bu sevgi nas?l varolduda bu mutluluk bizi nas?l buldu derdik . Ayn? ?imdilerde sizler ve onlar gibi . Eeee zamane gen?leri a?klar? bir ba?ka oluyor . Bazen g?mlek de?i?ir gibi a?k?n? de?i?enleri g?r?yoruzda ?z?l?yoruz . Bumu a?k diye . Yaz?k etmeyin bu de?ere diyece?im ama dinleyen kim .

Bir seveceksin pir seveceksin , ?l?me bile onla gideceksin . Bizim kitap da bu yaz?yor , sizinkinde ne yazar bilmem . Dahas? sizin kitap varm? ki ?

Ellerimiz birbirine de?di?inde , ikimizide bir titreme al?rd? . Sevginin g?c? sayg?n?n ta kendisi derdik biz buna . ?ereflice , Adam gibi F?rt?nal? a?k gibi ...

Sevg ... 929qh6.gif

in_love_girl
vay be... nerde böyLe sevdaLar şimdi...
Nerde böyLe fırtınaLı aşkLar..
hep (mişWinkli zamanLarı kuLLanıyoruz farkındaysanız. Hiç şimdiki zaman yok fiiLLerde.. anLamLar uçup gitmiş zaten ya neyse...
Ara
RomantiK_Genç
Teşekkürler Wink
angelmabeth
herşeye rağmen aşk herşeydir hiç birşey lafı aşk için söylenemez bile...
Ara
Firari Fırtına
Aşk Herşeydir ?? yA Fedakarlıklarda kalınan durumlar ötesine ne denmeli ..
Firari Fırtına
sevgiliyesb2.jpg
MasaL_perisi
Teşekürler Fırtına...
Yüreğine sağlık.
Ara
Firari Fırtına
Ben teşekkür ederim ...Wink
toxique_lierre&b.b.k
FırTına GöNüL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşk Herşeydir ?? yA Fedakarlıklarda kalınan durumlar ötesine ne denmeli ..
karasevda demeli.....birinin dedigi gb karsiliksiz yasamali...berisinide otesinide!
ya da yildiz tilbe gb demeli;
"icimdeki seni...senin varliginla kirletmiyecegim!"seni sensiz yasiycam gittigi yere kadar ben bitene kadar!
bir his var icimde....?oda bana kalsin!
evet..artik susma zamani!ne askima ne dosta sozum yok artik!yanlis olan benim galiba...kendimi dogrulamam lazim...
icimdeki hissiyat reformda...
Ara
Firari Fırtına
Eve bazen susmak güzeldir ... Sen şimdi sus , ben daha sonra susacağım . Daha yazacaklarım bitmedi ....

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yanan t?m ???kLar? s?nd?R ?yLe geL... in_love_girl 4 489 04-07-2022, Saat: 03:09 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 08:31 AM