:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HO?GELD?N ......(SaHiBiNe)
eRCi
Kap?lar?m? y?kmaya geldin demek,kilitleri k?r?p y?re?imin derinlerine s?zmaya ve beni esir almaya ?yle mi...Oysa ben hep ka?m??t?m senden bunca zaman y?prat?lmak korkusuyla..Ya da k??e bucak sakland???m? san?rken bile hep pe?imdeydin belki de...Me?erse ne kadar yak?nm???m sana; ne kadar i?imdeymi?sin hi? fark etmedim..
Nice sevda b?y?t?p g?z bebeklerime saklad?m ki bana seni getirene arma?an edeyim diye...
Bug?n g?ne? pencereme daha parlak do?du?unda anlad?m hayat?ma girdi?ini...K??lar daha bir bahard? sanki,baharlar daha bir ye?il gelecekti art?k g?nl?m?n k?rlar?na...D??lerim daha pembe;pembelerim daha mavi dola?acakt? g?ky?z?nde....
G?zlerim daha bir ???ldayacakt? sebepsiz p?r?lt?larla etraf? seyrederken,, ve hayat daha ya?an?l?r olacakt? art?k seninle...
Asl?nda beklemiyordum seni ama iyi ki geldin...
Madem ki uzak diyarlardan geldin kalbime dolmak,i?imi ?s?tmak i?in...
Madem ki bahar? serdin y?re?imi ???ten ayaz?n ?st?ne ve ????? oldun g?z bebeklerimin...
Madem ki gecenin grisine y?ld?zlar dokuyup, g?nd?z?me bir g?ne? daha kondurarak girdin hayat?ma;....

?yleyse A?KIM ,ho? geldin g?zlerime....... (SeNiN ???N)
eRCi
Bitmeyen sevdanın hüzün günlerine bayram şenliğinle HOŞGELDİN.
eRCi
TANRIDAN BİN DEFA DİLEDİM SENİ
DİLEDİM SENİ
DİLEDİM SENİ

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Mu Sevda (sahibine) eRCi 20 1,334 04-08-2022, Saat: 09:09 AM
Son Yorum: wildfang
  O DeRdiM (sahibine) eRCi 9 620 04-08-2022, Saat: 09:04 AM
  Ben Olmalıyım (sahibine) eRCi 2 329 04-08-2022, Saat: 06:20 AM
  Usulca ?perek G?zlerimden..D??lerimi Alsana Kollar?na(Sahibine) eRCi 6 455 04-07-2022, Saat: 06:46 PM
  Bana Geldin(sahibine) eRCi 6 476 04-07-2022, Saat: 04:32 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:11 AM