:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayat?m? Anlatan Kelimeler
Stinq
aol5ue3.gif

Ger?eklerin k?y?s?nda s?z?len bir avu? g?zya??. Hayat?m? anlatan kelimeler b?t?n? i?te bu. Her hayal ger?e?e d?n??meden sadece hayal olarak kal?yor hayat?mda. Kurmak istemedi?im hayallerimde oldu benim. ama bazen dayan?lmaz bir ?ekilde hayat?m? kaplayan kapkaranl?k bir keder kurdurdu bana bu hayalleri. Saramayaca??m hi? bir bedeni istemedeim asl?nda hayat?mda. Ama her defas?nda istemeden de olsa baz? ?eyler duruma istinaden girdi hayat?ma. Duruma istinaden diyorum ama tabii ki benimde bu duruma ?e?itli katk?lar?m olmu?tur bunlar? da inkar etmiyorum. Sevdim. Bazen deli gibi sevdim. Hi? bir ?eyi g?z?m g?rmeden sevdim. Hayat?m? hi?e sayarak sevdim.

Ne elde ettim diye bile sormuyorum kendime. Elimde kalan sadece ilk c?mlede bahsetti?im bir avu? g?zya??. H?z?n bulutlar? sard???ndan beri benim hayat?m? ne yana baksam bir ac? var y?re?imde art?k. Hi? bir zaman mutlu olamayacak hissine kap?lmam?n sebebi de bu. Bazen ya?am?mda ?ok mutlu g?nlerimde oldu yalan de?il. Ama geneli toplar ve g?zellerden ??kar?rsak h?z?nler daha fazla misafir edildi bu y?rekte. Her ba?lang?c? yeni bir umut sayan, her g?nl?n? kapt?rd??? k?z? hayat?n?n en b?y?ka?k? sanan bu y?rek bana eziyet olarak verilmi? bir ceza san?r?m.

?ok fazla bir ?ey beklemedim hayat?mdan. Sadece beni sevecek ger?ekten y?re?ine saracak bir k?z hayal ettim hep. Sadece benim olan bir k?z. Y?re?imde yanan ate?i benimle birlikte ya?ayacak, bana de?er verecek bir k?z. ?ok bir ?ey de?ildi oysa istedi?im. Bir umuttu benim ki. Y?llarca ?ekilen ac?lar ve kederlerin ortas?nda durup t?kenmek bilmeyen b?t?n sevda yan?klar?na iyi gelecek bir a?kt? istedi?im. Sard???m saraca??m b?t?n v?cutlara istinaden tek bir v?cut olabilme ihtimali. Kadersiz bir ya?ayabilme sava??. Sars?ld???m her anda y?k?lmamak i?in direnmeme ra?men hayat?m?n baz? d?nemlerinde ger?ekten y?k?ld?m. O kadar ?z?ld?m ki bazen. Ak?tt???m g?zya?lar?m y?re?imin i?ine ak?p s?rekli benim benli?imi eritmeye ?al??t?. Kafam? duvarlara vurmak istedim bazen.

Bazen yumruklar att?m duvarlara. Kaderime isyan ederken biri ??kt? kar??mave duruldum onun g?zlerinin bu?usunda. B?t?n i?tenli?imle, b?t?n kalbimle sevdim onu. Her ?eyimi u?runa verebilece?im d???ncesiyle hareket ederkebn yine ayn? ?eyleri ya?amaya ba?lad?m onun g?zlerinde. Beni sevmiyordu. Bunu fark etti?im anda b?t?n d?nyam ba??ma tekrar y?k?ld?, defalarca oldu?u gibi. Bir kez daha ac?lar?n en b?y??? i?imi kaplam??t?. Bir kez daha sarm??t? h?z?nler y?re?imi. Ka??p kurtulmak istiyordum bu sevdadan. Yapam?yordum. Ba?aram?yordum.

Dur durak bilmez bir yolda, ?aresizlik i?inde sadece bekliyordum. Sand???m b?t?n ger?ekler, kurdu?um b?t?n hayaller koca bir yanl??tan ibaretmi?. Oysa onun da beni sevdi?ini, en az?ndan benden ho?land????n? d???nmeme yol a?an ?e?itli hal ve hareketleri vard? bana kar??. Ama yan?lm???m. Hi? bir zaman hakl? bir c?mle kuramam??t?m. Gene haks?zd?m. Tutmak istedi?im ya?am p?nar?m?n k?y?lar?na yakla??rken birden gemimin rotas? de?i?mi?ti. Farkl? bir sahile g?t?r?yor art?k gemi beni. Onun bulundu?u kumsallar yasak bana.

Tutuldu?um g?nden beri y?z?ne, g?zlerine bakt???m anlarda hissetti?im o saf ve temiz duygular geliyor akl?ma. Ne kadar y?rekten ve temiz duygularla sevmi?tim onu. Hay?flan?yorum. Ka??rd???m bu g?zel f?rsata yan?yorum. Ger?i ben ka??rmad?m o ka??rtt?. Nedenini bilmedi?im bir umudum var hala. Kalbimin bir k??esinde onun bir g?n gelip de benim y?re?imi isteyece?ini d???nmeden de edemiyorum.

Kafam ?ok kar???k. Art?k bir ?eylerin sonu gelecek. Ya ben son bulaca??m ya da bu ac?lar...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 377 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayat Pencerem... CeYDa HaNDe KeSiM 4 408 04-14-2022, Saat: 12:18 PM
  **bir Hayat Kayar Ellerinizden** MasaL_perisi 5 432 04-13-2022, Saat: 07:41 AM
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,548 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
  Ölüm İle Hayat Arasına Çizdiğim Tek Mutluluğumdun eRCi 3 502 04-08-2022, Saat: 12:27 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:35 AM