:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gerçek bir dostluk hikayesi:(
€sra
?okkk g?seld? hersey kankamd? dostum cnmm herse?mm!!!

tek ge?erd?m onu tek s?rdas?md? herse?m?z ayn?yd?Smile ayn? s?n?ftayd?kk!!
sora gule oynaya b? senem?s sona erd? s?n?flar?m?s ayr?ld? ama b?s kend?m?se
sos verm?st?kSmileayr?lm?cakt?k her tenefus onlayd?k ama ben?m ortam?m degsm?st?
b? kere yen? arkadasl?klar?m? yen? ?nsanlarla arkadasl?k yapmam? o ?stemed?!!!
sec?m yapmam? ?sted??...tab?k? onu secerdm ama benden bole b? secm ?sted?
?c?nn onu secmed?m ?c?m kan aglaya aglaya her grdgmde ona sar?las?m gel?o
ama slmlasm?oruss b?le ...s?md? mutsusmuyumm??tab?k? ha?r ama y?nede ?c?m burukkConfusedmiley18: sise tavs?yem gercek dostunusa sec?m yapmas?n? onermey?n ve onu h?cc b?rakma?n ben can?m?n yar?s?n? arkamda b?rakt?mm s?sde
b?rakma?nnSad

(sadece payla?mak ?stedmm)
Confusedmiley17: dostluklar kolay bulunmuo deger?n? b?l?nn!!!

sewen sewer sewmeyen defolup gder benm dunyam
her turlu donerSmile
Ara
sensizlik_ölüm
o böyle bir seçim istediği için yanlış yapmış ama onun tarafından düşünürsne snei paylaşamıor cok sevior..
seninde onu reddetmen cok büyük yanlış olmuş..ne olursa olsun onu seçmeliydin yada en azından önce onu sevdiğini seçtiğini belli edip sonra bu seçim fikrinin yanlış oldugunu,onları onu sevdiğin kadar sevmediğini acıklamalıydın..
hayırlısı olsun cnm..üzülme..eger gerçekse dostlugunuz inan bana birgün yeniden birleşr elleriniz..

ya benm kankam dediğim insanın bana yaptıgını yapsaydı sana...
dostlugunu aşka satsaydı..aşk girdi hayatına diye sana tekme atsaydıı...
bide bunu düşün..
Ara
blue_belial
bırısı gercekten benım dostumsa
hangı sartlarda olursa olsun, onun yada benım yaptıgım bı hata yuzunden ondan ayrılmam.
saol paylasım ıcın
a?kperisi
dostluk ağlamaksa yüreğindeki acıyı paylaşmaksa üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa dünya durana can bedenden çıkana dek dostumsun
Ara
€sra
emınım senın durumun daha kotu senszlk olumSadSaden asndan o bole bse yapmamstı ama kaybettım ıste ellerımle neseSad
Ara
€sra
bırısı gercekten benım dostumsa
hangı sartlarda olursa olsun, onun yada benım yaptıgım bı hata yuzunden ondan ayrılmam.İnan bende bole dıodumm ama ınsan hıcbı saman buuk konusmamlıymıs bunuda orendm!!hayat bu nereye srkleycgı bellı olmuooSad
Ara
mill
Esra eğer dostunsa bırakma derim. Seni seven bir insan bulman bu devirde çok ama çok zor. Bir kere ayrılırsan bir daha birleşemessin. Benim dostum da beni senin gibi bıraktı. Ben hep bekledim 1 sene oldu hale bekliyorum. Ama o ne arıyor ne soruyor. Senin arkadaşın da seni bekliyodur.Seni paylaşamıyorsa seni ne kadar çok sevdiğini gösterir. Ben de aynı onun gibi canımdan çok sevdiğim dostumdan seçim yapmasını istedim o da senin yaptığı gibi başkalarını seçti. Ama bu sadece paylaşamadığım içindi onu. Ama buradan şunu anladım eğer o da beni benim onu sevdiğim kadar sevseydi seçimi ben olurdum. Bırakmazdı beni.
Ara
€sra
SadSadbende onu cokkk sefıorumm ve benı bekledgnı bılıorum ama cesretmm yokk yaptgm seyın frkındaım cunkuu emnm senn arkdsnda farkındaSad
Ara
lover
hercek bır dostluk hıkayesımıs emegıne saglık
Ara
€sra
husunlu bı sonu var ama olsunSad
bu arada bn teskkr edermSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dostluk Nedir NuRii 6 789 04-13-2022, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: wildfang
  Yaşanmiş Bir Dostluk Hikayesi sindy 2 639 04-12-2022, Saat: 10:01 AM
  Dostluk Günü Kutlu Olsun.. ÇiLeK 2 717 04-07-2022, Saat: 04:20 PM
  Gerçek Dostlara Firari Fırtına 25 1,426 04-05-2022, Saat: 09:06 AM
  Dostluk (Duygusal) L?tfen Okuyun.. €BeRimSin 17 1,990 04-02-2022, Saat: 03:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:45 PM