:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gerçek Dostlara
Firari Fırtına
Ger?ek Dostlara

Hani, diyorum da, insanin gercekten m?kemmel bir dostu olsa... "Onu", s?yle, icine sindire-sindire, kocaman bir sarilsa... yok. y?reklilikle s?ylediginiz. "Canim benim! dediginiz... Telefonda bile saatlerce konu?tugunuz, sicacik biri... ?zlediginizde, hayal kurdugunuzda yaninizda o var mi? Sizi hic yalniz birakmayan biri... Cesur, sempatik, azimli, kararli,.. Arayan, soran,"Seni ?zl?yorum"diyen biri. B?yle bir canli ile her ?eyi konusabilir, paylasabilirsiniz. Yaniltmaz!

Anlayisla karsilar her seyi... Hatalari, g?nahlari-sevaplari, her bir seyi konusabilirsiniz onunla. bir arayis icinde olmaniza gerek yoktur. O kendiliginden cika gelir zaten. Bir g?n bir bakarsiniz karsinizda... Bir de bakmisiniz simsicak sohbetler, derin konular, sirlar, paylasimlar... Kimseye s?yleyemediginizi, en yakininiza anlatamad???nizi, gecmisteki izleri, gelecegedairlerinizi, sadece ona anlatir olursunuz.

Kadin, erkek Bir dost bulun! Ama gercek olsun. Aradiginda isinizi degil, sizi soran... K?t? g?n?n?zde ev sahibi, iyi g?n?n?zde kiraciniz olsun. Anlatsin, konussun, acik-secik, korkmadan yasasin. G?vensin! Cinsiyeti olmasin! Bir kartal kadar hasin, bir maymun kadar saklaban, bir ceylan kadar narin olsun. Dogrulari s?ylesin. degil g?zleriyle ve kalpten konussun.

Yasasin! Doya-doya yasasin, doya-doya yasatsin. Beyninden de?il, y?reginden versin. "Olsun varsin! Paylasirim." desin. Bir dostunuz olsun. Sizi ve benliginizdekileri payla?s?n...

Dost olsun! Ama... Gercek bir dost..

D O S T C A K A L I N.........

CAN D?NDAR
ozgur_yasarim
Benim b?yle bir dostum var...
Ama dosttan ?te olma yolunda ad?m att?m bakal?m ne cevap verecek?????
Olumlu cevab?n? bekliyorum....
Firari Fırtına
İnşallah hadi bakalım ..Olumlu olan cevabı bizle paylaşırsın umarım ...

Sevg ...
ozgur_yasarim
Kesinlikle zaten onunla ilgili herşeyi yazıyorum genelde itiraflar bölümünde konum var seni seviyorum diye Big GrinBig GrinBig Grin onada buraya yazdıklarımı bayramda göstereceğim nasip olursa
Firari Fırtına
Bak bu çok güzel ... İnşallah herşey gönlünüzce olur ...

Sevg ...
ozgur_yasarim
?n?allah hakk?m?zda hay?rl? olan benim g?nl?mde yatand?r ve o ?ekilde olur... Ama karar? ne olursa olsun kabulum hi? farketmez...Confusedmiley24: Confusedmiley24:
Firari Fırtına
Hayırlısı olsun ...Smile
ozgur_yasarim
Amin...
Ufak bir problem var...
Benden büyük...
3 yaş...
Firari Fırtına
Yaş sorun değildirki ... Yürekler bir olsun yeterki ...

Sevg ...
ozgur_yasarim
Bakalım bize görede sorun değil ama aileler ilerde neder onuda düşünüyoruz????

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gerçek bir dostluk hikayesi:( €sra 13 1,217 04-06-2022, Saat: 10:45 AM
Son Yorum: wildfang
  Dostmusun?(Gerçek Dostlara)... Ebu-CeNDeL 15 4,035 08-03-2015, Saat: 02:35 PM
Son Yorum: Beyaz
  GerÇek Dostluk MaSaL 1 888 03-25-2010, Saat: 11:08 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Editör'den Duygusuz Dostlara Firari Fırtına 23 2,843 12-30-2009, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: rapunzel
  Gerçek Dost Gerçek Zenginlik... ufuk_can 10 1,623 08-09-2009, Saat: 09:44 PM
Son Yorum: ufuk_can

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:48 PM