:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
her yer ayaz
ROSE
???MEZM? Y?REK ..YOKLU?UNU PAR?A PAR?A S?NEYE ?EKT???NDE SAVRULMAZ MI YERDEN YERE G?N?L SANCILARI...

YOKLU?U OLMU? BENDE DE DAYANILMAZ B?R YARA .
?IKMAZ K? ???MDEN ?IKARTAMAM K? ONSUZLU?A NASIL DAYANAYIM.
SICAKTIR UMUTLARIM SEN VARSAN ???MDE ,???RM? SANIYORSUN B?R DAHA ..

?YLE B?R YERDE DURUYORSUN K? G?N?L A?LARINI SANA SIKI SIKIYA ?RM??.
YOKLU?UNUN ADINI DA SEN KOYDUM BEN..SEN BENDEN G?TSEN B?LE B?L?YORUM K? BEN? TERK ETMEYECEK TEK B? YANIN YOKLU?UN BANA SENDEN KALAN ..

G?N?L SENS?ZL?K N?BETLER? TUTUYOR AMA SEN?NLEY?M ..BUNUDA B?L?YORMUSUN ?

TE?EKK?R EDER?M ?SYANB?TMEZ ..
BUNLARDA BEN?M ???MDEN GELENLERD?..
KALEM?N?N ANLATTI?IN YOKLU?A YANSIMASI B?LE BA?KA G?ZEL Smile
Y?RE??NE SA?LIK..
B?Z? MAHRUM BIRAKMA YAZILARINDAN ...
Ara
isyanbitmez
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:falla nas?l donuyomm anlatamamm SmileSmile ge?mi? olsunn ?s?ld?m fallaa..yaz tabeki yaz?lar?n? ?ok ?sl?ozzzzz yane bennnn
Ankara'da olsan ad?m atamazd?n herhaldeSmile so?uk ?ok so?uk. Sa?ol iyile?irim. Ayakta kalay?m yeter bana. Yazmaya devam ediyorum. ?zlemeniz kar??s?nda mutlu oluyorum art?k daha s?k yazmaya ?al??aca??m. Zaman?m pek olmuyor biraz da ondan.......
bilgeis
seninle uyand?m bu sabah....seninle ba?lad?m g?n?me....sofraya bir bardak fazladan koydum yine....?ay?n? herzamanki gibi a??k doldurdum...kahvalt?m? yapt?m t?pk? istedi?in gibi...istedi?in gibi s?k? giyindim...ayaklar?m ???mez merak etme sak?n bak terli?im de aya??mda...sonra her i?imi seninle yapt?m..yorma dedin yormad?m kendimi.yava? yava?....sen seyrettin ben i?lerimi yaparken, yard?m bile etmedin Confusedmiley1: a?kolsun sana.yok yok ?aka yap?yorum yard?m?n? istemedim ki...sen ?yle hep orac?kta otur hep benimle ol bu bana yeter....i?lerim bitti kahve yapt?m ikimize, oturdum yan? ba??na....seninle yudumlad?m kahvemi...fal kapatmad?m k?zma sak?n.biliyorum k?z?yorsun Confusedmiley1: sonra dizlerine uzand?m kapad?m g?zlerimi....uzun uzun kapad?m...d???nd?m seni....d???nd?m ?u k???c?k hayat?mda ne kadar da ?oktun...her yer sanki senle doluydu...varl???n beni hi? yaln?z b?rakmad?...d???nd?m....uzun uzun d???nd?m.....konu?uyordum bi yandan da seninle......dinliyordun....konu?tum konu?tum konu?tum................ve sonra g?zlerimi a?t???mda yan?mda yoktun...........her zamanki gibi.......a?lad?m a?lad?m a?lad?m.........

y?re?in hi? dert ?ekmesin isyanbitmez ?ok ?ok g?zel ifadeler.....sa?olas?n......
ciciKIS
SEN? BIRAKMIYORUM BENS?ZL?KTE ???ME
BEN? BIRAKMA GER?S?N? DE D???NME.......

?ok g?sel t??krler...
Ara
isyanbitmez
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEN? BIRAKMIYORUM BENS?ZL?KTE ???ME
BEN? BIRAKMA GER?S?N? DE D???NME.......

?ok g?sel t??krler...
te?ekk?rler.........
isyanbitmez
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:???MEZM? Y?REK ..YOKLU?UNU PAR?A PAR?A S?NEYE ?EKT???NDE SAVRULMAZ MI YERDEN YERE G?N?L SANCILARI...

YOKLU?U OLMU? BENDE DE DAYANILMAZ B?R YARA .
?IKMAZ K? ???MDEN ?IKARTAMAM K? ONSUZLU?A NASIL DAYANAYIM.
SICAKTIR UMUTLARIM SEN VARSAN ???MDE ,???RM? SANIYORSUN B?R DAHA ..

?YLE B?R YERDE DURUYORSUN K? G?N?L A?LARINI SANA SIKI SIKIYA ?RM??.
YOKLU?UNUN ADINI DA SEN KOYDUM BEN..SEN BENDEN G?TSEN B?LE B?L?YORUM K? BEN? TERK ETMEYECEK TEK B? YANIN YOKLU?UN BANA SENDEN KALAN ..

G?N?L SENS?ZL?K N?BETLER? TUTUYOR AMA SEN?NLEY?M ..BUNUDA B?L?YORMUSUN ?

TE?EKK?R EDER?M ?SYANB?TMEZ ..
BUNLARDA BEN?M ???MDEN GELENLERD?..
KALEM?N?N ANLATTI?IN YOKLU?A YANSIMASI B?LE BA?KA G?ZEL Smile
Y?RE??NE SA?LIK..
B?Z? MAHRUM BIRAKMA YAZILARINDAN ...
i?inden gelenleri yazmaktan vazge?me. i?erikli yorumlar?n i?in ayr?ca te?ekk?rler. Bu yorumlar?n yazmak i?in te?vik edici. Kuru te?ekk?rleri sevemedim hi?.
Hep ?unu merak ediyorum. Bize yoklu?u s?f?r olarak ??rettiler. De?ersizdi. ?imdi bendeki yoklu?a bak?yorumda d?nyada onun yerini alabilecek tek bir ?ey var. Yokluklar?m?zda de?erli. ??in ilgin? taraf? her yokluk kendine has yani yokluklar toplanm?yor. Varl???n?n ?zlemi sald?r?rken kendimizi savundu?umuz kalkan gibi. Yorumlar?n i?in tekrar te?ekk?rler........
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninle uyand?m bu sabah....seninle ba?lad?m g?n?me....sofraya bir bardak fazladan koydum yine....?ay?n? herzamanki gibi a??k doldurdum...kahvalt?m? yapt?m t?pk? istedi?in gibi...istedi?in gibi s?k? giyindim...ayaklar?m ???mez merak etme sak?n bak terli?im de aya??mda...sonra her i?imi seninle yapt?m..yorma dedin yormad?m kendimi.yava? yava?....sen seyrettin ben i?lerimi yaparken, yard?m bile etmedin Confusedmiley1: a?kolsun sana.yok yok ?aka yap?yorum yard?m?n? istemedim ki...sen ?yle hep orac?kta otur hep benimle ol bu bana yeter....i?lerim bitti kahve yapt?m ikimize, oturdum yan? ba??na....seninle yudumlad?m kahvemi...fal kapatmad?m k?zma sak?n.biliyorum k?z?yorsun Confusedmiley1: sonra dizlerine uzand?m kapad?m g?zlerimi....uzun uzun kapad?m...d???nd?m seni....d???nd?m ?u k???c?k hayat?mda ne kadar da ?oktun...her yer sanki senle doluydu...varl???n beni hi? yaln?z b?rakmad?...d???nd?m....uzun uzun d???nd?m.....konu?uyordum bi yandan da seninle......dinliyordun....konu?tum konu?tum konu?tum................ve sonra g?zlerimi a?t???mda yan?mda yoktun...........her zamanki gibi.......a?lad?m a?lad?m a?lad?m.........

y?re?in hi? dert ?ekmesin isyanbitmez ?ok ?ok g?zel ifadeler.....sa?olas?n......
yaz?m? a?an yorumun i?in te?ekk?rler. Bunu g?rd?kten sonra eskiden yazd???m Smile bir yaz?y? yeni konu olarak a?mak istedim. Seninde y?re?in hi? dert ?ekmesin bilgeis.......
ROSE
kişi konuyu sildiği için kilitlenmiştir..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:30 PM