:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
her yer ayaz
isyanbitmez
...................
€BeRimSin
Bu Yazıyı Okurken Tir Tir TitriYorum
Çok Soğuk Burası ÜşüYorum DonuYorum..Smile

Tşk'ler Çok Güz€L..Wink
EYVALLAH
çoookkk güselll isyan bitmezz nerelerdesin yaa özledik yazılarınıSmileSmile
Ara
*TATLI BELA*
çok güzel tşklr.....
isyanbitmez
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?oookkk g?selll isyan bitmezz nerelerdesin yaa ?zledik yaz?lar?n?SmileSmile
burlarday?m yaz?lara bir s?re ara vermi?tim. "?zlenen yaz?lar" bak bu s?z iyi geldi. te?ekk?rler. sen de yoktun sanki ka? zamand?r g?remiyordum nas?l gidiyor hayat. oras? s?cakt?r ?imdi?........
EYVALLAH
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burlarday?m yaz?lara bir s?re ara vermi?tim. "?zlenen yaz?lar" bak bu s?z iyi geldi. te?ekk?rler. sen de yoktun sanki ka? zamand?r g?remiyordum nas?l gidiyor hayat. oras? s?cakt?r ?imdi?........
bilion bende okuldan dolay? fazla ugrayam?yorumm inan?rm?s?n adana bile ?ok so?ukkk...ba?ka yerlere kar ya??yooo bizede etkisi oluooo....hayatt ei deyek eii olsunn eeee sen neler yap?on nas?ls?nnSmileSmile
Ara
isyanbitmez
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu Yaz?y? Okurken Tir Tir TitriYorum
?ok So?uk Buras? ???Yorum DonuYorum..Smile

T?k'ler ?ok G?z€L..Wink
ben de yazarken ???yordum. ?ok hastay?m ba??m d?n?yor. bo?az?mda br yumruk var gibi. te?ekk?rler.........
isyanbitmez
KAR TANES? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok g?zel t?klr.....
te?ekk?rler. rumuzun da ge?mi? i?inde yaz?n?n Smile ...........
isyanbitmez
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilion bende okuldan dolay? fazla ugrayam?yorumm inan?rm?s?n adana bile ?ok so?ukkk...ba?ka yerlere kar ya??yooo bizede etkisi oluooo....hayatt ei deyek eii olsunn eeee sen neler yap?on nas?ls?nnSmileSmile
inanmam adana deyince akl?mda asfalt ve yumurta ikilisi geliyor. en az?ndan hat?rlad?klar?mda s?cak kals?nSmile
ben de bir g?n? di?erine ba?l?yorum. geceler koparmaya ?al???yor ben bir arada tutmaya. Hastay?m ya ?ok hastay?m. biraz da yaz?yorum herg?n biraz daha ekliyorum yazd?klar?ma. ba?ka yapt?klar?m g?nl?k i?ler.........
EYVALLAH
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inanmam adana deyince akl?mda asfalt ve yumurta ikilisi geliyor. en az?ndan hat?rlad?klar?mda s?cak kals?nSmile
ben de bir g?n? di?erine ba?l?yorum. geceler koparmaya ?al???yor ben bir arada tutmaya. Hastay?m ya ?ok hastay?m. biraz da yaz?yorum herg?n biraz daha ekliyorum yazd?klar?ma. ba?ka yapt?klar?m g?nl?k i?ler.........
falla nas?l donuyomm anlatamamm SmileSmile ge?mi? olsunn ?s?ld?m fallaa..yaz tabeki yaz?lar?n? ?ok ?sl?ozzzzz yane bennnn
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:36 PM