:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B?r Damla Sen
eRCi
G?ky?z? a?l?yordu. Bir damla sen istedim k?l rengi bulutlardan... Sen, geldin. Sana ait olan bende ki seni b?rakt?n da, bana ait olan duygularla beraber yok olup gittin. Geldi?ine sevinmedi?im gibi gitti?ine de ?z?lmemi?tim. Bu geli?in asl?nda bir gidi? oldu?unu biliyordum.
Konu?uyorduk, ?st? kapal? c?mleler alt?nda. Bu a?k?n imk?ns?z oldu?unu s?yledikten sonra neler konu?tuk bilmiyorum. G?zlerimden iki b?lb?l yavrusu kanatlan?p omuzlar?na kondu. Duygular?mda sendeydi art?k, kalbim gibi...
Ba?lamadan bitmi?ti her ?ey... G?ne?e ?zlem duyan bir tohum gibi gece topra?? delmi?, sabaha ??r?y?p gitmi?ti sevgim. Tek su?u bir damla sen istemekti, ayr?l??? anlatan g?zlerinden. ?araptan tatl? g?zlerinden bir yudum ayr?l?k i?ti g?nl?m ve... Yok etti bendeki beni, ayr?l???n sarho?lu?uyla...
Sensizli?in k?rbac? ile yaralanan y?re?imin ac?s?n? her att???m ad?mda yeniden hissediyorum. Y?ld?zlar? saymaktan usand?m; gelmeyece?ini bile bile, belki gelirsin diye. Hayallerimi y?ld?zlara veriyorum, ??nk? sen gittin... Gitmene kar??amam da, neden duygular?m? da g?t?rd?n? Sana bir daha yazmamam i?in mi? E?er ?yle ise bendeki seni almal?yd?n. Yan?ld?n...! Yoksa seni daha rahat unutmam i?in mi? Unutmam? istiyorsan, duygular?m? g?nder bana ya?murlar?nla. Sana yazmayaca??m, g?nl?mde yeni bir sen yaratt???mda. Unutmama yard?mc? olmak istiyorsan e?er ??kma kar??ma ya?murlarla, gezme sokaklarda r?zgarlarla!
Duygular?m? bana geri ver! Senden ayr?lman?n ac?s? ile yanarken y?re?im, birde duygular?mdan ay?rarak yok etme benli?imi.
Bilsen ne kadar a?lad? bu y?rek, g?zlerinin ard?ndan; ne kadar u?ra?t? unutmak i?in. S?yleyeceklerini anlatmaya yetmedi s?zleri. Belki bir gizdi kap?n?n arkas?nda saklanan, belki g?zlerin hapsetti g?zlerimi parmaklar?n ard?na. Belki bir oyundu perdenin kapanmas?n? bekleyen. Ama sadece seni sevdi ayr?l???n ac?s?yla yanarken bile.
Senden duygular?m? istiyorum sadece,. D?nmeyece?ini bildi?im i?in seni istemiyorum. Her ya?murda g?kten bir damla sen beklesem de, her r?zgarda seni arasam da...
Gidi?inle volkanlar patlad? i?imde. Sensiz ya?murlarda yetmiyor s?nd?rmeye. Bir tek seni kurtarabildim g?nl?mdeki felaketten. Ne kadar iyi bilsem de d?nmeyece?ini, bir damla sen yeterdi g?nl?m?n ate?ini yok etmeye.
Ayr?l???n verdi?i sarho?luk ge?medi h?len. Herkesi sen san?yorum. Her gece g?ky?z?ne resmini ?iziyorum y?ld?zlarla. Seni sensizli?in ile ya??yorum. D?n sevgilim bile diyemiyorum, bir g?n sensizlikte b?rak?p gider diye. Her gece dualar ediyorum, bir damla sen g?ndersin diye g?kler.
Y?ld?zlar bile diyor ayr?l???n e?i?indeki g?nl?me. Onlar bile anlam?yorlar art?k beni.
Her gece hayk?rmak geliyor i?imden diye. Duymayaca??n?, duysan bile d?nmeyece?ini biliyorum; vazge?iyorum.
Sen yoksun, duygular?m yok... Bir ben var?m senden uzakta...
Sana yazd???m son yaz?m?, son bir ?iirle a?k?m gibi noktal?yorum.

Ve ayr?l?k uzayan yolda tek s?rda??m.
Bu oyunun son sahnesi olacak;
Perde kapand?ktan sonra,
Ne sen beni bir daha g?receksin,
Nede ben seni...
Bu birlikte son oyunumuz.
Son kez g?l?mse,
Son kez tut ellerimden.
Sonra d??ece?im dipsiz karanl?klara...
Alk??larla beraber g?z ya?lar?m? duyacaks?n.
Bir g?n
Anlayacaks?n bir damla sen isteyi?imin sebebini.
??te o zaman; sende a?layacaks?n!
*TATLI BELA*
tşklr güzeldi saol arkadaşım......
eRCi
Ben teşekkür ederim sağol...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?ki damla g?zya??m?d?r a?lamak?... Stinq 2 388 04-05-2022, Saat: 03:27 AM
Son Yorum: wildfang
  Damla damla birikti karanl?klar,bitimsiz oldu sonra... eRCi 5 477 04-04-2022, Saat: 08:49 PM
  ?ki Damla Stinq 6 540 04-04-2022, Saat: 03:19 PM
  Bir Damla Ya?t?m G?zlerinde Stinq 1 419 04-04-2022, Saat: 03:25 AM
  İki Damla Gözyaşı. . history 1 528 04-06-2011, Saat: 08:59 AM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:29 AM