:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AmA, beN, haLa....nEySe....
eRCi
Giden ve d?nmeyen, bilen ve asla bildiklerinden ?a?mayan,
g?zleri ya?l? i?i bo? gibi g?r?nen ama bir o kadar kalbi dolu bir k?zs?n sen. Bildi?im ama bilmedi?imi iddia etti?im say?s?z sonsuzluk birimlerinden biri olsan da her ne kadar, ben seni o bilinmezli?inin i?indeki saf benli?inden tan?d?m yollar?n sonuna do?ru giderken. Bildi?im ama s?ylemedi?im ?eylerin hepsi seni anlat?yordu i?imde. Seni bu kadar sevmemin, senden gidemememin, yine de kar??na ??kmaya bu kadar ?ekinmemin ve sana bu kadar uzak kalmaya ?al??mam?n sonucunca neler g?rd???m? bir sorsan, bir anlasan i?imdeki bu yang?n?; ?l?m olurum gecenin en vakitsiz vaktinde…

Sen i?imde karanl?klardan krall?k kuran, y?re?imin en titrek anlar?nda i?imi dolduran ve i?imde ???lar d???ren, bir o kadar yaralayan ama bir o kadar da yaralar?m? sarmaya ?al??an, ne yapt???n?, ne yapmaya ?al??t???n? asla anlayamayaca??m sevgilim, b?rak beni.

Ben yaln?zl???ma al??m???m ve sana susam??l???m kadar da i?ine g?m?ld???m bu ?ehrin her kar???na ad?n? yazm???m. B?rak beni. Ben burada ?ylece sessiz kalmaya ?al???rken, sen bir yandan ac?mas?z ???l?klar atmaya ?al??an, bir yandan seven, bir yandan da nefret eden o ......

Sessizli?imi sorgulad???n her an?mda, i?imde bir ?eylerin hep ac?d???, i?ime d?? k?r?klar?m?n batt???, y?re?imde o koca vapurlar?n batt??? sen. Anlamaya ?al??t???n her an benim anlams?zl???mda bo?ulmaya ?al??man?n da anlam?n? ??karam?yorum bir t?rl?. Neden kendini beni anlamak u?runa bu kadar karanl???n i?ine att???n?, neden beni anlamak u?runa bu kadar can?na kast?n?, neden bu kadar ?z?ld???n? ve neden bu kadar yaralad???n? anlayamad???m; sen…

Kuru ??l geceleri gibi ?atlak olan dudaklar?m?n sana susad???n? bildi?in halde bu kadar neden ka?t???n?, neden bu kadar ?srarla g?r?nmezli?ini ve bu kadar acemi sevi?lerini hi? anlayamad???m sen,bir o yana bir bu yana savrulurken ellerimi tutmaya ?al??an, bir yandan da tuttu?unu zannetti?im anda ellerimi bir bo?lu?a b?rakan; neden? K?peklerin ?s?rmalar? ac?tm?yo ve sevdi?im her ?ey s?cakl???yla yak?yor Bir yandan da sen ???t?yorsun i?imi; yaln?zl???m kadar gizemli olan o......

Nedenini ve anlams?zl???n? ??zemedi?im o may??m?? bak??l?m. ?ifreli konu?malar?n?n ve ?ifresiz susu?lar?n?n,g?zlerimin i?ine bu kadar bu?ulu ve bir o yandan hi?bir anahtar?n a?mad??? o so?uk bak??lar?n.Ki ne zaman anlamaya ?al??sam beni daha da i?e ?eken, daha da onulmaz halde yaralayan ve neden bu kadar ac? ile doldurdu?unu anlamad???m kalbimi bu kadar ?ok karartan ki; fal karanl???nda, sen; neden susuyorsun?
Sustuklar?n?n ve bildiklerinin arkas?na s???nd???n? g?rd???mde g?zlerime inanamad???m, g?zlerimi ayd?nl?k bak??lar?n y?z?nden a?amad???m,s?zc?klerimi hi?bir t?mceye ba?layamad???m sen.

Uzun t?mcelerimin ard?ndan d?zeltmelere ?al??t???m fakat c?mlelerin i?inden atamad???m o kelime; sen…

Ne anlatmaya ?al??t???m? ve neyi ?zledi?imi bilmedi?im halde ?zledi?im, seni ne kadar ?zlemem gerekti?ini bilmedi?im, hi?bir ?????n ayd?nlatmayaca?? o karanl?k kalbim, hepsi ?imdi birer muamma kalacak.
Hi?bir anahtar bu s?rr? a?amayacak, dudaklar?m kilitli, g?zlerim r?zgara k?s kalacak…Sormad???m ve sormaya cesaret edemedi?im o birka? kelimeden biriydi seni yaralayan ve gidi?inin sebebi olan bu t?mce. Karanl?k sulardan ge?ecek ve bir daha asla geri d?nmeyecek bu hisler.
G?n?n birinde sana ithaf edilmi? olan bu yaz?y? okudu?unda kime yaz?ld???, kimi anlatt???, kimden hesap sordu?u anla??lmayacak olan bu yaz?y? belki bir ba?kas?na yaz?ld???n? zannederek ki, b?y?k zahmet ederek okuyacaks?n. O zaman g?zlerin mi bu?ulan?r, yoksa senin de kalbine benim gibi d?? k?r?klar?m? bat???r, yoksa g?zlerin kapan?p ya?lar m? bo?al?r bilemiyorum ama, ben, hala.......neyse.......
EbruLi
süpersin başka bişey demiyorum o kadar işte

tşkler
Ara
eRCi
EbruLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:s?persin ba?ka bi?ey demiyorum o kadar i?te

t?kler

Te?ekk?ler....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gitmeden Son BirKez Tut Boğazını..Bak,HaLa Orada..TakıLımı? ROSE 18 651 04-14-2022, Saat: 04:34 AM
Son Yorum: wildfang
  Hala Aşksın Sen.. ROSE 11 1,059 04-14-2022, Saat: 01:41 AM
  Aşk Aşk .... Hala Varmi? levell 5 418 04-13-2022, Saat: 08:19 PM
  Belki de...NeYSe eRCi 3 299 04-08-2022, Saat: 01:22 PM
  Seni hala seviyorum ama mecburum... murat1544 2 629 04-08-2022, Saat: 01:31 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:14 PM