:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DaYaN Bee G?nL?M
eRCi
S?ylenmeyen s?zlerin a??rl???, demir balyalar gibi ??kt? y?re?ime...Bir yanarda? misali g?n?l da??m!Hani bazen diyorum ki patlasa bu yanarda?!...D?kse i?indeki her ?eyi d??ar?!...Bo?alsa!...Rahatlasa art?k!...

Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...??imden ??kan lavlar?n etraf? yang?n yerine ?evirece?ini d???n?nce kilit vuruyorum dilime...."Yan!" diyorum i?ime!..."Sadece sen yan!" Ve "Dayan!" diyorum g?nl?me!..." Herkes mutlu olsun!Sen dayan!.."

Dayan be g?nl?m!...Dayan ki , elbet birg?n g?recektir sevgili ar?a y?kselen alevlerini...Dayan ki , elbet bir g?n sende a?an alev k?rm?z?s? g?llerin kokusu y?re ula?acakt?r...Dayan ki bir g?n alevlerin, sevgilinin g?zya??yla bulu?acakt?r...Dayan g?nl?m!... Seni de elbet bir anlayan olacakt?r!...

Dayan be g?nl?m!..??ine ak?tt???n g?zya??nla bile sitem etme sevgiliye!...Derdini ba??na tac et "Sevgiliden geldi." diye...Ve dayan , sorma "??ime bu yang?n? sal?p da nereye gitti?" diye!...Sen sevgine sad?k ol, o seni sevmese bile!...

Dayan be g?nl?m!...B???re de?ilsin Yaradan sana y?r...Kimsesiz de?ilsin, yan?nda "Kimsesizler kimsesi" var!...Biliyorum! S??mazs?n hi? bir yere bu sevdayla, d?nya sana dar!...Ama dayan g?nl?m!..Dayan ki her gecenin mutlaka bir sabah? var!...

Dayan be g?nl?m!...??indeki aleve att???n tohumlar? g?zya??nla ye?ert!Dayan ki her ?ey bitecek bir g?n, kalmayacak ne gam ne dert!...Alev k?rm?z?s? g?llerden der demet demet...Bil ki!...Bil ki bir g?n mutlaka bitecek bu hasret!...

Yan?yor bedenim ac?yor i?im
Yoktan anlam?yor benli?im
Bitmiyor geceler ge?miyor g?nler
Ad? a?k bu eziyetin

Dayan y?re?im dayan
Dayan yar?na inan
G?n gelir ac?lar ezberlenir
?yile?ir zamanla yaran

Anlar m? hi? seni
Yanarak mum gibi eridi?ini
Sen a??ks?n o k?r
Hevesin kal?c? misafiri

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dayan Yaln?zl???m ... ROSE 7 1,206 04-04-2022, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: wildfang
  Dayan Gönlüm! Hasretiim 1 401 09-11-2010, Saat: 11:45 PM
Son Yorum: history
  .::.::dayan bir tanem dayan bir gün geleceğim::.:: CeYDa HaNDe KeSiM 6 734 11-01-2007, Saat: 05:08 PM
Son Yorum: ROSE
  dayan yüregim... Melek06 5 438 08-03-2007, Saat: 02:33 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  Ayr?lman?n Dayan?lamad??? Yer Neresidir? serkxns 1 325 10-03-2006, Saat: 02:25 PM
Son Yorum: MasaL_perisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 03:00 PM