:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: DaYaN Bee G?nL?M
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
S?ylenmeyen s?zlerin a??rl???, demir balyalar gibi ??kt? y?re?ime...Bir yanarda? misali g?n?l da??m!Hani bazen diyorum ki patlasa bu yanarda?!...D?kse i?indeki her ?eyi d??ar?!...Bo?alsa!...Rahatlasa art?k!...

Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...??imden ??kan lavlar?n etraf? yang?n yerine ?evirece?ini d???n?nce kilit vuruyorum dilime...."Yan!" diyorum i?ime!..."Sadece sen yan!" Ve "Dayan!" diyorum g?nl?me!..." Herkes mutlu olsun!Sen dayan!.."

Dayan be g?nl?m!...Dayan ki , elbet birg?n g?recektir sevgili ar?a y?kselen alevlerini...Dayan ki , elbet bir g?n sende a?an alev k?rm?z?s? g?llerin kokusu y?re ula?acakt?r...Dayan ki bir g?n alevlerin, sevgilinin g?zya??yla bulu?acakt?r...Dayan g?nl?m!... Seni de elbet bir anlayan olacakt?r!...

Dayan be g?nl?m!..??ine ak?tt???n g?zya??nla bile sitem etme sevgiliye!...Derdini ba??na tac et "Sevgiliden geldi." diye...Ve dayan , sorma "??ime bu yang?n? sal?p da nereye gitti?" diye!...Sen sevgine sad?k ol, o seni sevmese bile!...

Dayan be g?nl?m!...B???re de?ilsin Yaradan sana y?r...Kimsesiz de?ilsin, yan?nda "Kimsesizler kimsesi" var!...Biliyorum! S??mazs?n hi? bir yere bu sevdayla, d?nya sana dar!...Ama dayan g?nl?m!..Dayan ki her gecenin mutlaka bir sabah? var!...

Dayan be g?nl?m!...??indeki aleve att???n tohumlar? g?zya??nla ye?ert!Dayan ki her ?ey bitecek bir g?n, kalmayacak ne gam ne dert!...Alev k?rm?z?s? g?llerden der demet demet...Bil ki!...Bil ki bir g?n mutlaka bitecek bu hasret!...

Yan?yor bedenim ac?yor i?im
Yoktan anlam?yor benli?im
Bitmiyor geceler ge?miyor g?nler
Ad? a?k bu eziyetin

Dayan y?re?im dayan
Dayan yar?na inan
G?n gelir ac?lar ezberlenir
?yile?ir zamanla yaran

Anlar m? hi? seni
Yanarak mum gibi eridi?ini
Sen a??ks?n o k?r
Hevesin kal?c? misafiri