:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ok g?zel s?zler
Qetesh
2. Sev! ?yle Sevk? Kalmasin B?r Damla Gurur Gururun Ba?ladi?i Yerde Sevg? Izdirap Olur.
3. Tahamm?l?m Kalmadi Sen? B?yle Severken Sens?zl??e!
4. Ben? Vur K?l?m? Uzak Da?lara Savur Ama Ellere Verme!
5. Ya?an Ya?murun Ardindan Do?an G?ne??n G?zell??? G?b? ?sterd?m Sen? Kollarima Alip ?lmey?!
6. B?l?yorum G?n?n B?r?nde Nekadar B?y?k B?r Hata Yapti?ini Anlayacaksin. Ama Maalesef Sen Geld???nde Sevg?m? Haketm?? B?r?yle Olmanin Mutlulu?unu Tadiyor Olaca?im.
7. Affetmek En B?y?k ?nt?kamdir.
8. Huzurum Kalmadi ?u Fan? D?nyada!
9. Sev?lmeye Layik Olan Ancak Sevmes?n? B?lend?r.
10. Sen ??lde A?an B?r G?l Olsaydin ?nan Sen? Soldurmamak ???n G?zya?larimla Sulardim.
11. ?z?nt?ler?n Kumsaldak? Ayak ?zler? Kadar Haf?f Sev?n?ler?n Okyanuslar Kadar Der?n Olsun
12. Canim A?lamak ?st?yor Yazmak Bahane
13. Batan G?ne? Umudumuz Do?an G?ne? Tesell?m?z Olsun.
14. Sevmem??t?m K?msey? Sen? Sevd???m Kadar ?ekmem??t?m K?mseden Senden ?ekt???m Kadar.
15. A?kinla Sararip Solacak Kadar Sevg?nle Baht?yar Olacak Kadar U?runa Canimi Verecek Kadar Sev?yorum Desem ?nanirmisin
16. Sevd?m Sen? B?r Kere Ba?kasini Sevemem Del? D?yorlar Bana Des?nler De???emem.
17. Hayallere Dalip G?tmem Ben ??nk? Tek Hayal?m Sens?n Ben?m! H??b?r?ey ?steyemem Ben ??nk? B?rtek ?sted???m Sens?n Ben?m.
18. Tal?h?m Olmadi Sevdadan Yana!
19. ?nsanlar ???n Yalniz 3 Olay Vardir. Do?mak, Ya?amak, ?lmek! Do?du?unun Farkinda De??ld?r. ?l?m Korkusuylaizdirap ?eker Ve Ya?amayi Unutur.
20. Bu D?nyada 2 Kusursuz ?nsan Vardir. B?r? Do?mami?tir D??er? ?se ?lm??t?r.
21. Toz Pembe Hayaller?m?z Vardi Pembes? G?tt? Tozu Kaldi.
22. ?nsan Hayati Soruyla Ba?lar Soruyla B?ter Adini Ne Koydunuz ?lk Soru Merhumu Nasil B?l?rd?n?z Son Soru.
23. Sess?zl?k Her?ey? Cevaplar.
24. Ben Her Kares? S?yaha Boyanmi? B?r B?lmecey?m! ??zmeye ?ali?tik?a ???mde Kaybolursun.
25. Ya?amak B?r A?a? G?b? Tek Ve H?r! B?r Orman G?b? Karde??es?ne!
26. ???ekler B?le ???r Donuk Baki?larla.
27. D??manimin Nefret? Dostumun Sevg?s?nden Daha Ger?ekt?r.
28. Sevd???m ?nsanlara Kizab?l?rd?m. E?er Sevmek Bana Mahzun Durmayi ??retmeseyd?.
29. Gar?b?m! Ne B?r G?zel Var Avutacak G?nl?m? Bu ?eh?rde Nede B?r Tanidik ?ehre B?r Tren Ses? Duymaya G?rey?m ?k? G?z?m ?k? ?e?me!...
30. Ey Gen?! Han? M?llet?n El?nden Tutup Kaldiracaktin G?ya! Nasilda Daliverm??s?n O Kalkilmaz Uykuya!
31. Ya?adi?im H??b?r ?eyden P??man De??l?m ?fkem Ya?ayamadiklarima!
32. Ku?lar G?b? U?mayi Baliklar G?b? Y?zmey? ??rend?k Ancak Bu Arada Bas?t B?r Sanati Unuttuk Karde??e Ya?amayi!..
33. Hayati Sev?yorum Ama Sevg?m Kar?iliksiz.
34. Kalb?m 24 Saat H?zmet?n?ze A?iktir.
35. ?ares?z Kaldi?inizda B?l?nk? ?are S?zs?n?z.
36. Aklimiz En B?y?k Servet?m?zd?r. Ama Yoksullukta Ayip De??ld?r.
37. Ya Oldu?un G?b? G?r?n Yada G?z?me G?r?nme!
38. So?uk Kalpten Sicak S?z ?ikmaz.
39. G?lmekle Kaybed?len ?ey A?lamakla Elde Ed?lmez.
40. D??manlarinizi Sev?n. ??nk? Kusurlarinizi S?ze A?ik?a S?yleyenler B?rtek Onlardir.
41. E?er Yapti?in ??? D??manin Alki?liyorsa Yanli? Yapiyorsun Demekt?r.
42. Duygulari A?i?a Veren G?zler Olmasa Kalp H?sler?n Mezar Ta?i Olurdu.
43. Senden Ba?ka H??b?r ?ey? Olmayan Ben Senden Ba?ka Her?ey? Olan ?nsanlara Acirim.
44. Bak G?zler?me G?zbebekler?m Er?d?, Bak Eller?me Eller?m ??r?d?, Bak Y?re??me Y?re??m Esk?d?, Bak G?nlerce Sardi?in Bana Bak T?kend? B?tt?.......yett? Bu Aci Ben? ?ld?rmeye, Sonum Oldu Son B?r Baki?in Canima Yett?...
45. Ben?de G?t?r G?tt???n Yere
46. K???kken ??kolata ???n A?liyordum ??md? ?se Sen?n ???n
47. Offf! ?ok Sikildim Bu Hayatin Ba?ka Kanali Yokmu!
48. Ben Sen? Sevmekten De??l Affetmekten Vazge?t?m!
49. En A?ir ???? Ben?m G?n 24 Saat Sen? D???n?yorum.
50. Sen? Sevmek Sank? ?badet Bana Ne Kadar ?ok Sevsemde ?ansim Yok Senden Yana!
51. Yanlizlik Payla?ilmaz Payla?ilinca Yanlizlik Olmaz.
52. Artik Bulutlara Yaziyorum Hasret?m?, Ya?mur Ya?inca Anlarsin Ne ?ok ?zled???m?
53. Sen R?yalarin En G?zel?n? G?r?rken Tanrinin Sen? Korumasi ???n G?nderd??? Mele??n Kanatlari O Kadar B?y?k Olsun K?! En Masum Hal?nde B?le Sana K?mse Zarar Veremes?n
54. K???k Kelebe??n T?l Kanatlarinin Piriltili Tozlari Parmak U?larima Kari?ti Onlar Ordan Ne Zaman U?arlar Sen Y?re??mden Ne Zaman?
55. Bazi A?klar Okyanus G?b?d?r. G?rmesende Sonunun B?r Yerde B?tt???n? B?l?rs?n, ??md? Okyanuslar B?le Kiskanir Sana Olan Sevg?m?, G?rmesemde B?l?yorum Sonunusonsuza Dek B?tmeyecek.
56. Do?ru S?yleyen? Dokuz K?yden Kovarlar Sana Onuncu K?yden Seslen?yorum Sen? ?ok Ama ?ok Sev?yorum.
57. G?zler?n G?zler?mde, Eller?n Eller?mde, Kalb?n ???mde Ve Ruhun Beden?mde Oldu?u S?rece Sen? Sonsuza Kadar Sevece??m.
58. A?irdir Sevmeler?m Her Y?rek Ta?iyamaz, B?y?kt?r Umutlarim Her Omuz Kaldiramaz, Her ?ey Olurda ?u G?nl?m B?rtek A?ik Olamaz...
?mr?m Sen? Beklemekle Ge?ecekse Ve ?l?m Sen? Beklerken Gelecekse B?lk? Sen? Ordada Bekleyece??m
Ara
CReATuRE
emeğine sağlık gerçekten güzel sözler olmuş...
bilgeis
güzel sözler yaaa
Qetesh
TE?EKK?R EDER?M ARKADA?LAR.....Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:

BE?END?N?ZE SEV?ND?M,,,,,,,,
Ara
d€n!z kısı
tşkler adem çok güzel sözler 62a5fe4a15.png
Asi_K?Z
gerçekten çok güzel sözler ben siteye yeni katıldım ama şimdiden herşeyi çok beğendim
Ara
MeRWe
tşk ederşm paylaşım için
Ara
Qetesh
mervecim resimdeki k?z senmisin???

E?er sensen ?ok g?zelmi?sin allah kalbine g?re birini versin arkada??m........Wink Wink Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 859 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 760 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,140 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 690 04-06-2022, Saat: 11:23 AM
  cooK GUSEL s?zler NuRii 11 1,494 04-05-2022, Saat: 08:37 PM