:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuza Uyuz Oldum..:=)
€BeRimSin
Biraz €vv€L Pc'ye Bi Uyuzcuk Girdi..DeLi Oldum..

Virussss Virussss Seni Kim ?caT Etti...AllaH Tependen Baks?n Emiiii..!!!!:yikildim: :yikildim:
€BeRimSin
Çok Şükür Viruscan Gitti..Smile
Ç@RŞžI EMRAH
dikkat et kardeşim o virüs bitirmesin seniBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin virüsten korkan virüs olsun Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
€BeRimSin
?@R?I EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dikkat et karde?im o vir?s bitirmesin seniBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin vir?sten korkan vir?s olsun Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36:

DeLi mi ne GeLdi Gitmek Bilmedi..Ama En Sonunda Hallettim Onu..Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
bilgeis
SmileSmileSmile Allah napmasın seni iyi mi Smile minnacık virüslerle uğraşıyosun Smile
lorient_19
YAW YETER YAW BENI KURTAREIN ŞÜ MANYAK DUNYADAN SIGILDIM YA
Ara
verruckt
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SmileSmileSmile Allah napmasın seni iyi mi Smile minnacık virüslerle uğraşıyosun Smile

o minnacık dediin virüsler korunmassa tüm pcyi çökertir Big GrinBig Grin bendede var bitane allahım bi tanemi onuda bilmom ya msnden birinden kaptım bende galba herkse yolluom msnde bilmeden Big GrinBig Grin o bana virüsü yollayanın faresini kedi yesim emiii Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 851 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 565 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 739 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 878 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 644 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 07:59 PM