:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir umuttu benim yakt???m
CeYDa HaNDe KeSiM
Yaln?zl?k vurdu odam?n aynas?na bakmaya cesaret?m? y?t?rd?m butun pencereler? ve butun perdeler? tek tek act?m odam ayd?nlans?n gunun ?lk ???klar? bana yans?s?n d?ye ama cama vuran gunes?n yans?mas? deg?l karanl?g?n ?c?nde bel?ren o urkutucu dolunayd? acm?yordu gunes parlam?yordu y?ld?zlar esk?s? g?b? b?r mum yakt?m oyle guzel oyle hos b? s?cakl?g? vard?k? b?r umut sand?m gozler?m? kapad?m sen? dusled?m ?c?mde ..ama b?l?yordum ac? yada tatl? ?y? yada kotu hersey?n b?r sonu oldugu g?b? umudunda vard? ve yakt?g?m mum sondu.....
Ara
Stinq
y?regine sagl?k arkdas?m gercekten g?zel bir yaz?yd? tesekkurler
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
sagol arkadas?m
Ara
eRCi
y?re?ine sa?l?k g?zel insan....Suskunuz hem de ciglik cigligi suskunluk bizimkisi...
CeYDa HaNDe KeSiM
elbet yank?lanacakt?r b?rgun c?gl?klar?n elbet ulasacakt?r sah?b?ne b?r k?v?lc?m?n
Ara
eRCi
Yaral? dudaklar?m?n aras?ndan tutuk dilimle, ?syanlar yank?land? bu ?ehre...
CeYDa HaNDe KeSiM
?atlar?n i?inden s?zan kan farkl? b?r k?ml??e burunmem? saglad? k?mse tan?yamaz oldu ben?
Ara
speedy_girl
senı dusledım ıcımde ..ama bılıyordum acı yada tatlı ıyı yada kotu herseyın bır sonu oldugu gıbı umudunda vardı ve yaktıgım mum sondu.....
VAV TŞKLER ARKADAŞIM GÜZEL PAYLAŞIMIN İÇİN...... MUMUN KADARİ SÖNMEKTİRRRRRR.........Smile YÜREĞİNE MUTLULUK ....Smile
Ara
eRCi
tisadyec Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?atlar?n i?inden s?zan kan farkl? b?r k?ml??e burunmem? saglad? k?mse tan?yamaz oldu ben?

Harfler birer birer heceleri, heceler kelimeleri,kelimeler ise c?mleleri getiriyor pe?i s?ra.Ama kelimeler yetmiyor y?re?imdeki ?zlemini hi?bir ?ey dile getirmiyor..
CeYDa HaNDe KeSiM
ve ?aresizce kadere boyun e?mek (okuyan gozler?ne sagl?k)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 328 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 635 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  ::-sen Benİm-:: >As!_M€L€q< 25 915 04-08-2022, Saat: 02:45 AM
  Sen benim bir parçamsın.. murat1544 1 359 04-08-2022, Saat: 01:28 AM
  Su? Benim mi Senin mi? Stinq 6 344 04-07-2022, Saat: 08:44 AM