:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bir umuttu benim yakt???m
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Yaln?zl?k vurdu odam?n aynas?na bakmaya cesaret?m? y?t?rd?m butun pencereler? ve butun perdeler? tek tek act?m odam ayd?nlans?n gunun ?lk ???klar? bana yans?s?n d?ye ama cama vuran gunes?n yans?mas? deg?l karanl?g?n ?c?nde bel?ren o urkutucu dolunayd? acm?yordu gunes parlam?yordu y?ld?zlar esk?s? g?b? b?r mum yakt?m oyle guzel oyle hos b? s?cakl?g? vard?k? b?r umut sand?m gozler?m? kapad?m sen? dusled?m ?c?mde ..ama b?l?yordum ac? yada tatl? ?y? yada kotu hersey?n b?r sonu oldugu g?b? umudunda vard? ve yakt?g?m mum sondu.....
y?regine sagl?k arkdas?m gercekten g?zel bir yaz?yd? tesekkurler
sagol arkadas?m
y?re?ine sa?l?k g?zel insan....Suskunuz hem de ciglik cigligi suskunluk bizimkisi...
elbet yank?lanacakt?r b?rgun c?gl?klar?n elbet ulasacakt?r sah?b?ne b?r k?v?lc?m?n
Yaral? dudaklar?m?n aras?ndan tutuk dilimle, ?syanlar yank?land? bu ?ehre...
?atlar?n i?inden s?zan kan farkl? b?r k?ml??e burunmem? saglad? k?mse tan?yamaz oldu ben?
senı dusledım ıcımde ..ama bılıyordum acı yada tatlı ıyı yada kotu herseyın bır sonu oldugu gıbı umudunda vardı ve yaktıgım mum sondu.....
VAV TŞKLER ARKADAŞIM GÜZEL PAYLAŞIMIN İÇİN...... MUMUN KADARİ SÖNMEKTİRRRRRR.........Smile YÜREĞİNE MUTLULUK ....Smile
tisadyec Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?atlar?n i?inden s?zan kan farkl? b?r k?ml??e burunmem? saglad? k?mse tan?yamaz oldu ben?

Harfler birer birer heceleri, heceler kelimeleri,kelimeler ise c?mleleri getiriyor pe?i s?ra.Ama kelimeler yetmiyor y?re?imdeki ?zlemini hi?bir ?ey dile getirmiyor..
ve ?aresizce kadere boyun e?mek (okuyan gozler?ne sagl?k)
Sayfalar: 1 2