:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ki Damla
Stinq
Sen giderken ben y?regim ellerimde,g?z?mde ya?lar seni seyredecegim.Taki karanligin i?inde kaybolana kadar. Sonra yava? yava? y?r?meye ba?layacag?m.Att?g?mm her ad?m beni senden biraz daha uzaga g?t?recek..iki damla ya? akacak g?zlerimden y?regime..Her damlada seni ?ag?racag?m...

Nereye gittigimi bilmeden y?r?yecegim saatlerce.?l?m? d???necegim sonra.Her ?eye son vermeyi. Ama akl?ma "sen" geleceksin.. Cesaret edemeyecegim.. iki damla ya? akacak g?zlerimden..Her damlada seni ya?ayacag?m.

Hi? bitmeyecek bu gece. Bundan sonraki gecelerin bitmeyecegi gibi.. Sabaha kadar resimlerine bakacag?m.. iki damla ya? akacak g?zlerimden.. Her damlada seni hat?rlayacag?m.Elim telefona gidecek.. Seni aramak isteyecegim.. Sana bag?rmak,hayk?rmak isteyece?im.. Ama belki korkudan belki istenmemenin verdigi ?z?nt?den arayamayacag?m.. iki damla ya?
akacak g?zlerimden..Her damlada seni duyacag?m....

G?ne? dogacak.. Kimin i?in acaba?? Benim i?in olmad?g? kesin. Kendimi yollara atacag?m.. Kalabal?g?n i?ine kar??acag?m. Tutunacak bir dal,s?g?nacak bir liman arayacag?m kendime. Akl?ma "sen" geleceksin.. iki damla ya? akacak g?zlerimden..Her damlada seni arayacag?m..

Neden diye soracaklar.. Neden gitti?? Verecek
bir cevap bulamayacag?m..Bildigim t?m kelimeler sanki senle beraber gitmi? gibi olacak.. iki damla ya? akacak g?zlerimden. Her damlada seni g?recegim.

i?te senin istedigin oldu.. i?te benim hayat?m?n ?zeti..
Her ?eye ragmen ayr?lmakta kararl?yd?n. Ama bende seni i?imde ya?atmaya kararl?y?m.. B?rakta hi? degilse seni istedigim gibi ya?ayay?m.
Son s?yledigin s?z elveda degil
SEN? SEV?YORUM olarak kals?n. Sen git ben gelmiyorum.
SENDEN KALANLARLA BURADA KALACA?IM.
iki damla ya? akacak g?zlerimden. Her damlada sana yeniden a??k olacag?m
Ara
speedy_girl
iki damla yaş akacak gözlerimden. Her damlada sana yeniden aşık olacagım
TEK KELİME İLE HARİKASIN ARKADAŞIM PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOG TŞKLER............ YÜREĞİN HİÇ Bİ KONU DA DERT GÖRMESİN ! ! ! ............Smile
Ara
*TATLI BELA*
tşklr canım......
ROSE
TE?EKK?RLER ARKADA?IM EME??NE VE Y?RE??NE SA?LIK....
Ara
Firari Fırtına
Alıntı:Nereye gittigimi bilmeden yürüyecegim saatlerce.Ölümü düşünecegim sonra.Her şeye son vermeyi. Ama aklıma "sen" geleceksin.. Cesaret edemeyecegim.. iki damla yaş akacak gözlerimden..Her damlada seni yaşayacagım

Yüreğine sağlık ....

Sevg ..
€BeRimSin
Okudukça Okuyasım GeLiyor..Çok GüzeL Tşk'ler..Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  B?r Damla Sen eRCi 3 358 04-05-2022, Saat: 03:56 PM
Son Yorum: wildfang
  ?ki damla g?zya??m?d?r a?lamak?... Stinq 2 387 04-05-2022, Saat: 03:27 AM
  Damla damla birikti karanl?klar,bitimsiz oldu sonra... eRCi 5 474 04-04-2022, Saat: 08:49 PM
  Bir Damla Ya?t?m G?zlerinde Stinq 1 417 04-04-2022, Saat: 03:25 AM
  İki Damla Gözyaşı. . history 1 528 04-06-2011, Saat: 08:59 AM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:57 PM