:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elimde De?iL Ne Yapay?m..Uyuz Oluyorum Harbiden..
d€n!z kısı
benim öyle bi derdim yok çünkü numaramı değiştirdimBig GrinBig Grin
€BeRimSin
ceremi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hasan garanti sana as?k bu tel sap??? u?ras dur ?imdi hehehehe

U?ra? Diyorsun da Adam? ?ileden ??kar?yorLar Ama...Confusedmiley17:

K?sa Yolunu Buldum 2 Tane Efendim Diyorum Sonra ?attt Kapat?yorum Yine Ar?yor Bu Sefer Bakm?yorum arkadan Mesaj Telefona Neden Bakm?yorsun Bu Seferde Eni?tem Big Grin Hayda Diyorum....

Amannn Ne yapacam Bilmiyorum ki....Smile
forsa
ya seninki iyi beni tehdit ediyolar gizli numaradan anlamad?m kimsenin tavunada k?? dememSmile
Ara
€BeRimSin
ÖzeL Numara İle Tehtid demek..! Bi Dilekçe Yazacaksın Hemen Ben yazmıştım kim var kim yok yani özel numara ile arayanlar dahi gelmişti..Smile

Savcı Hepsini Çagırmış :yikildim:
verruckt
hee bide ringanı dinlemek için arıolar özelden allahım sık boğazını at yakalayınca Big Grin hepsi uyus yaa
Ara
djseninim
hasan abi ne tarz müzik dinletiyolar gülşende of of muSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
dj_cansel53
dayıcım belki hayranlarındır he ne dersin
Ara
nuttyyy_dlş
eet bende uyuzzz oluyorum..banada olldu arıyolar şarkı dinletiolarrr önceden kapatıodm ama şmdi açıyorm şarkı çalıyo öyle boşa Big Grin ama bunlar amaçsız insanlar..adı üstünde sapıkBig Grin ya bir derdin varsa aç tel.i adam gibi konuş öle dakikalarca müzk dinletecek kdr paran varsa:p Big Grin dmi ama..
Ara
kankusturucu
bana bi kız mesaj atıyor terbiyesiz burdan sana sesleniyorum terbiyesiz peşimi bırak
Ara
ceylan gözlü1
arkadaşlar bende öle yapanlara çok gıcık oluyom helede özelden çağrı atanlara çok uyuzz oluyom salakmı nedir
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 851 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 565 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 739 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 877 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 644 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:39 PM