:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgimi Bir Ka??da Yaz?p B?rak?yorum
>As!_M€L€q<
catherinezetajonespatrickdemaruc9.jpg

Sevgimi bir ka??da yaz?p b?rak?yorum kalemimin ucundan. Sen gibi yaralay?c? m? olacak bundan sonra b?t?n duygular? Hayat yolculu?um sen de mi noktas?n? bulacak?
??imde kalabal?klar?n rahatca s??abilece?i bir bo?luk? Kelimelerimin kalp at??lar?n? duyuyorum. Ac?; m?rekkebim oluyor art?k. K?yametler kopuyor bir ad?m arkamda, d?n?p bakmaktan korkuyorum. Beyaz umutlar?m?n siyah yaln?zl?klar?mdan kurtulmas?n? bekliyorum. ??imde ayaklanan t?m hislerimi bir zarf?n i?ine koyup s?k?ca kapat?yorum kapa??n?. Engelliyorum benden bir par?a oldu?u halde gitmek isteyenleri.
Anlatam?yorum? Susmay? marifet bilmi? yanlar?m? destekliyorum.
Y?regimi sana verdim, biliyorum. ?yleyse bende olamayan bir ?eyin ac?s?n? nas?l ba?ucumda hissediyorum?Bir an?m? daha bo?uyorum denizde. Uzakla??yorum bu ?ehirden. Ya?anm?? zamanlar?m? da g?t?r?yorum. G?lgemden s?yr?l?yor ger?e?im. Atamad???m b?t?n duygular?m? yamay?p tekrar giyiyorum. Yitirdi?im yerden devam ediyorum ya?amaya. ??te kimsesizli?imin baslad??? nokta?
Sessizce g?zya?lar?m? veriyorum sana. Giderken onlar?da alsana yan?na. Bak?ld???nda ard?ndaki sen g?r?n?yorsun. Kendimi sarp daglarda buluyorum bir an. Gezdi?im diyarlar? yoklugunun ?l?m uykusunda g?r?yorum. Yaln?z???m? dev kayalardan denizlere f?rlat?yorum. Ne kadar g?zel s?zc?k varsa koyuyorum y?re?imin sand???na. Sana dair g?zellikleri dillendirmek i?in onlar da.
Ta??makta zorlan?yor bedenim ruhumu. Kur?unsu seslerle ge?iyor her gece y?re?imden sensizlik? "Unuttum" dedi?im yalanlar?m i?imden ?ekildi?i zaman; yaral? bir g?vercin daha u?uraca??m sana. Y?re?imin aya?? tak?l?yor yoku?lar?nda. Bende ne kaldi ki senden bir benden ba?ka...

?imdi;
Mutluluk; mavi bir kelebek
?abuk gel!
Bu kelebek ?lecek!
Az zaman? kald? direnecek?!!!
eRCi
?imdi;
?abuk gel!
Bu kelebek ?lecek!

te?ekk?rler megaloman y?re?ine sa?l?k kalemine hi? bir zaman g?z ya?? d??mesin arkada??m...
€BeRimSin
YüreĞine Sağlık GüzeL Kardeşim...
>As!_M€L€q<
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?imdi;
?abuk gel!
Bu kelebek ?lecek!

te?ekk?rler megaloman y?re?ine sa?l?k kalemine hi? bir zaman g?z ya?? d??mesin arkada??m...
rija ederim erciii
?ok saol g?sel dileklerin i?innnn.....
>As!_M€L€q<
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Y?re?ine Sa?l?k G?zeL Karde?im...
saol apiiijimmmm
CariSmaBoY
Y?regimi sana verdim, biliyorum. ?yleyse bende olamayan bir ?eyin ac?s?n? nas?l ba?ucumda hissediyorum?Bir an?m? daha bo?uyorum denizde. Uzakla??yorum bu ?ehirden. Ya?anm?? zamanlar?m? da g?t?r?yorum. G?lgemden s?yr?l?yor ger?e?im. Atamad???m b?t?n duygular?m? yamay?p tekrar giyiyorum. Yitirdi?im yerden devam ediyorum ya?amaya. ??te kimsesizli?imin baslad??? nokta?

sen asla kimsesizle?meyeceksin a?k?m.. ??nk? hep yan?nda olcaam...hem ?u ba?ta koydu?un kad?n.. sen ondan ?ok ?ook daha g?zelsin....
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Y?regimi sana verdim, biliyorum. ?yleyse bende olamayan bir ?eyin ac?s?n? nas?l ba?ucumda hissediyorum?Bir an?m? daha bo?uyorum denizde. Uzakla??yorum bu ?ehirden. Ya?anm?? zamanlar?m? da g?t?r?yorum. G?lgemden s?yr?l?yor ger?e?im. Atamad???m b?t?n duygular?m? yamay?p tekrar giyiyorum. Yitirdi?im yerden devam ediyorum ya?amaya. ??te kimsesizli?imin baslad??? nokta?

sen asla kimsesizle?meyeceksin a?k?m.. ??nk? hep yan?nda olcaam...hem ?u ba?ta koydu?un kad?n.. sen ondan ?ok ?ook daha g?zelsin....
t?k ederim hayat?m?n anlam?
biliorum bebeim ve unutma bende hep senn yan?nda oljammm....
*TATLI BELA*
tşklr güzelim...
MasaL_perisi
Teşekürler sultancım...Smile
Güzel paylaşım arkadaşım...
Mutluluk seninle olsun...Smile
Ara
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:t?klr g?zelim...
rija ederimm can?mc?m

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anlatir Sana Sevgimi Bu S?zlerim ! ROSE 7 549 04-07-2022, Saat: 11:33 AM
Son Yorum: wildfang
  SEN? SEV?YORUM! NEDEN M?? Okuda G?r!(sahibine) eRCi 6 441 04-07-2022, Saat: 09:37 AM
  *******ben Sen? Sev?yorum******* eRCi 9 441 04-07-2022, Saat: 05:52 AM
  konuyu kapat?yorum cadım_ 3 397 04-07-2022, Saat: 02:52 AM
  A?l?yorum Asl?nda:( MasaL_perisi 10 518 04-07-2022, Saat: 02:08 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:46 PM