:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuzda Yeraltı Dünyası(Mafyaya karışan istihbaratçılar)
EyLuL
hikaye cok guzeldiSmile yazarmisiniz ki??Big Grin ayrica kendinize de z?per bi karakter secmisiniz.emeginize ve y?reginize saglik.2.b?l?m ne zaman yayinlaniyo acabaaBig Grin Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Yakında sanırım ....
>As!_M€L€q<
hehe Hade Bakem Abİİ 2cİ BÖlÜmde ZÜper Olmus Valla
zİhnİne SaĞlikkk
CariSmaBoY
bu adam kendi kimliğini dökmeye başladı yavaş yavaş Big Grin korkmaya başladım laa.. bi daha yanına gelmicemBig Grin nese bende isyanbitmezin beylik tabancasını çekip seni vururum Big Grin pis hain Big Grin
YARGIÇ
Canlarım sizler beğendikçe yazmak daha güzel oluyor hepinize ayrı ayrı teşekkürler Sülo keserim seniBig Grin Bu arada 3.bölüm geldi arkadaşlar bakalım sırrı neymiş bu acımasız adamın...
Ara
>As!_M€L€q<
apii ne diimmmm yaa züper gidiooo yaa
zihnine klavyene sağlık yafffff....
sankim gözümün önünde canlanıo sahneler
tşk apim bnm....
ROSE
CANIM KUZEN EME??NE SA?LIK HAR?KA OLMU? DEVAMI DA DAHA G?ZEL GELECEK SENDEN EM?N?M BUNA ..?NSANA H?KAYE YAZDIRMA HEVES? VER?YORSUN..(KEND? ADIMA KONU?AYIM Smile )..
Ara
Firari Fırtına
Konu içeriği bölüm yazıldıkca dahada bir anlam kazanıyor ve zenginlik süper . Elbette Yargıç ve Babası arasında olanlar çok ustaca düşünülmüş ve hikayeye bir değil beş anlam birden katmış .

Yargıç efendi ,

Gerçekden güzel devam ediyorsun , umarım bu çalışlmaların hak ettiği değeri bulacakdır . Yine aynı sözü diyorum ...

Duble duble Teşekkürler be dostum ..

Sevg ...
YARGIÇ
Valla hepinize teşekkürler bir kez daha kuzen sende yaz tabiki....

Fırtına bu yorum daha bir keyiflendirdi beni bu şekilde bir beğeni ve sözler bu hikayeyi daha ince düşünmeme neden oluyor...teşekkür benden...
Ara
Firari Fırtına
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla hepinize te?ekk?rler bir kez daha kuzen sende yaz tabiki....

F?rt?na bu yorum daha bir keyiflendirdi beni bu ?ekilde bir be?eni ve s?zler bu hikayeyi daha ince d???nmeme neden oluyor...te?ekk?r benden...

Her?eyin en g?zeli olan y?re?ini ortaya koymu?sun Yarg?? efendi .. Bunu g?rmemezlikden gelemezdim elbette , ama unutmaki ger?ekden hikaye t?r? ve anlat?m? bak?m?ndan ?ok ho? ve kayda de?er bir eser olmu? ..

Bunu sana ispatlayabilirim . Hele bitsin bu hikaye bak g?r ne oluyooo SmileSmile

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 11:28 AM