:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuzda Yeraltı Dünyası(Mafyaya karışan istihbaratçılar)
YARGIÇ
Kahramanlar.....
A-1 İstihbarat Birimi
Başkanı: Admin (İstihbaratı yöneten adam)
Yardımcıları:İsyanbitmez,Fırtına Gönül(Sürekli tartışan iki ortak)
Diğer Görevliler:Bilgeis,Peri Kızı,Tuuçe,Tatlı Cadı

A-2 İstihbarat Birimi
Başkanı: MorciveT (İstihbarat Dünyasının en önemli kişilerinden)
Yardımcıları:Masal Yüzlü,Masal Perisi(Evli iki istihbaratçı ortaklar)
Diğer Görevliler:Rose,Papatya Prenses,Pamuk Prenses,Özgem

Gazeteciler : Zibidi Romeo (Acar gazeteci)
Doktor : Tuti (Otopsi doktoru)
Millet vekili: Manyax Men (Herşeye karışan bir milletvekili)

Mafya Babaları
Carisma Boy:Silah ticareti,Kara Para aklama ve yeraltı dünyasında gerçekleşen bütün olaylarda söz hakkına sahip kişi.Eski bir İstihbaratçı

YARGIÇ : Kişisel zevki adam öldürmek.Herkese ölüm fermanı verebilen bir kişi çok tehlikeli.Her olayda söz hakkına sahip CarismaBoy la ortak.Kadınlara düşkün.Eski bir istihbaratçı

MEGALOMAN: Nam-ı diğer Hanımağa,CarismaBoyun karısı.Gizli Bir güç

CarismaBoyun adamları
Ezberimsin,SeRHaT...CarismaBoyun en yakın adamları,her türlü emri diğerlerine ulaştırırlar ve yakın korumalığını yaparlar...

Yargıçın adamları...

Cesur 18,Exselans,Jackal Beyi....Yargıcın en yakın adamları.Gözü kara tehlikeliler...
EYVALLAH

1.BÖLÜM....

ŞOK GELİŞME

[SIZE=2]Haftanın başlangıç gününde müthiş bir koşuşturmaca başlamıştı.Herkes sabahın erken saatlerinde yola çıkmış caddeleri bir işe yetişebilme telaşı kaplamıştı.Şehrin bu tuhaf karmaşasını ortalığı kaplayan sis bulutu tamamlıyor nitelikteydi. A-1 istihbarat birimi başkan yardımcıları İsyanbitmez ve Fırtına Gönül arabalarında kalabalık trafiğin içinde karargaha gitmek için yavaş yavaş ilerliyorlardı.Fırtına Gönül kafasını pencereden dışarıya çevirdi kasvetli hava sinirlerinin gerilmesine neden olmuştu.Ne iğrenç bir hava diye mırıldandı.Ortağı İsyanbitmez cevap vermemişti asık suratıyla sigarasının dumanını dışarıya doğru üflüyordu.Fırtına İsyanbitmezi sinirlendirmek için çabalıyor bunu başardığını düşündükçe bıyık altından gülümsüyordu.Onlar için tartışmak günlük bir keyif haline gelmişti.A-1 istihbarat teşkilatının tamamı bunu biliyor ve bu sıradışı ortakların bu halini görmekten büyük keyif alıyorlardı.Fırtına Gönül üzerindeki büyük baskıyla İsyanbitmezle uğraşmayı bırakmıştı.İçindeki kasvetin ne olduğuna hala bir anlam veremiyordu.Kafasını çevirip ilerlemek bilmeyen trafiğe çattı.Lanet olsun dedi pazartesi ve bütün arabalar dışarıda ellerine ne geçiyorsa diye haykırdı.İsyanbitmez pervasız ve gayri ihtiyadi bir tavırla 'Araba kullanmayı beceremiyorsun birde trafğe laf ediyorsun dedi.Fırtına sinirlenmişti.Sessiz ol aç karnına çekilmiyorsun dedi.İsyanbitmez susmayı düşünmüyordu.Hala bana emir verecek rütbeye yükselmedin dedi.Fırtına gerginliğine gerginlik eklemek istemiyordu.Tatlı bir tebessümle kahvaltıda ne yiyelim dedi.İsyanbitmez ' Ne o laflarım doyurmadı seni sanırım dedi.İkiside şiddetli bir kahkaha atmıştı.Bu koyu muhabbetle yolu bitirmişler 5 katlı karargahın önüne gelmişlerdi.Fırtına arabayı park ediyordu.İsyanbitmez daha önceden aldığı simit ve biraz peyniri çantasından çıkardı.Fırtına vay dedi neler oluyor.İsyanbitmez merak etme zehirli değil dedi.Gülerek birinci kattaki çay ocağına çıktılar.Kahvaltı için çaylarını isteyip bir masada yavaş yavaş yemeye başladılar.A-1 istihbarat daire başkanı Admin asık suratıyla çay ocağından içeri girdi.Fazlasıyla gergin olduğu belliydi.Yardımcılarının masasına oturdu ağzını bıçak açmıyordu.Fırtına ile İsyanbitmez birbirlerine baktılar.Fırtına hayırdır başkan dedi neler oluyor.Admin endişeli gözlerle Fırtına ya döndü.Ağzından çıkan kelime dehşet vericiydi.Köstebek...

2.BÖLÜM

ŞAŞIRTAN OLAYLAR

Başkan Adminin kelimesi tüyler ürperticiydi.Köstebek hemde sayılı istihbarat birimlerinden birinin içerisindeydi.Bunu düşünmek bile yeterince gerginlik yaratıyor yüreklerini kasıyordu.İsyanbitmez gerginliği üstünden atmaya çalışıyor bu hainin kim olduğunu bir an önce bilmek istiyordu.Sebep ne olabilirdi yıllardır uğruna canlarını verdikleri aç susuz kaldıkları değerler neye kim tarafından satılabilirdi aklı almıyordu.Fırtına Gönül burnundan soluyordu öfkesi hat safhaya çıkmış gözleri dönmüştü adeta donuk gözlerle başkan Admin e bakıyordu.İsyanbitmez boğazına düğümlenen bir kaç kelimeyle Başkan! kim? dedi...
Başkan Admin kendini toparlamış bu durumdan herkesi sıyırmak için o ağır tavırlarına dönmüştü.Yıllardır teşkilat içinde bir çok olay görmüştü ancak ihanet onunda en son gördüğü ve görebileceği en kötü olaydı.Kendini toplamış soğukkanlılığını geri kazanmıştı.Arkadaşlar dedi sorgulamayı siz yapacaksınız.Bu sorgulama için çok önemli iki istihbaratçı gelecek bunlar önemli iki birimin başkanları,Yargıç ve Carismaboy...İsimler yabancı değildi istihbarat yaptıkları çok önemli işlerle üst rütbelere yükselmiş kahramanlıkları destan olmuş kişilerdi sorgulamada yanlarında olacak olmaları İsyanbitmez ve Fırtına için şans gibi görünüyordu.İsyanbitmez peki başkan dedi kim ve şu anda nerede.İsyanbitmez in sorusu karşısında Admin yutkundu...Bilgeis dedi.İkiside şok olmuştu.En yakın arkadaşlarıydı teşkilatta bir çok olayı beraber çözmüşlerdi oysa kaybolan belgelerin ve şehit olan birçok arkadaşlarının bütün sorumluluğu şu anda ona yüklenmişti.Nerede şimdi dedi.Sorgu odasında dedi Admin.İsyanbitmez ve Fırtına Gönül 5.kattaki sorgu odasına çıktılar.Onlar yukarı çıktıklarında Yargıç ve CarismaBoy arabalarını A-1 istihbarat binasının otoparkına parketmiş binaya giriş yapıyorlardı.Admin onları kapıda karşıladı hoşgeldiniz dedi.Hoşbulduk dediler birlikte.Yargıç ellerinde eldivenleri uzun paltosu ve gözlükleriyle binadakileri korkutmuştu.Carismaboy daha sakin ve oturaklı görünüyordu ona göre.Yargıç Admin e döndü nerede dedi.Admin beraber çay içelim o zamana kadar bizim arkadaşlar bizimle ilgili konularda sorgulasınlar daha sonra siz devam edersiniz dedi.Yargıç vaktimiz yok sayın başkan dedi belki bir süreliğine sizden almamızda gerekebilir buna müsade ederseniz seviniriz.Carismaboy Yargıçın bu sözlerini ve isteğini onaylarcasına başını salladı buyrun yukarıya çıkın sorgu odasındalar dedi ben biraz dinlenmeliyim.Carismaboy ve Yargıç bu binaya yabancı değillerdi daha öncede birçok kişinin sorgusunda burada bulunmuşlardı.Asansöre yönelip gelmesini beklemeye başladılar.
Sorgu odasında İsyanbitmez ve Fırtınanın öfkesi hat safhadaydı.Fırtına bağırıyordu nasıl yaparsın bunu şehit olan arkadaşlarımızada mı acımadın derdin neydi dedi.Bilgeis arkadaşlar lütfen dedi.İsyanbitmez sinirlenmişti ne arkadaşı hangi arkadaştan bahsediyorsun bizde ölsek umurunda olacakmıydı dedi.Arkadaşlar yapmayın dedi.Bakın bunların hepsini Yargıç ve Carismaboy yapıyor arkadaşlar dedi asıl hain onlar...
Yargıç sorgu odasına girmişti.Öfkeyle gözlerinin içine baktı Bilgeis in kalk ayağa diye bağırdı.Herkes ne olduğunu anlamaya çalışıyordu.Hızla yaklaştı şaşkın bakışlar arasında Fırtınanın beylik tabancasını belinden alıp Bilgeis in kafasına tek kurşun sıktı.Tabancayı Bilgeisin ellerine bıraktı.Sonra İsyanbitmez ve Fırtına ya döndü 20 saniyeniz var hain intihar etti engel olamadınız.İsterseniz olanları anlatın sizin onu öldürmek için benden daha çok nedeniniz var.Ve sizden daha üst rütbedeyim parmak izim yok sizce kime inanırlar.Neden yaptınız bunu dedi İsyanbitmez.Prosedür beklersek işimiz yaş bunlar böyle temizlenir dedi Yargıç alaycı gülümsemesiyle.
Admin ve adamları odaya girmişlerdi.Neler oldu dedi Admin,Yargıç çok soğukkanlıydı intihar etti engel olamadık dedi.Carismaboy da onaylamıştı bunu.İsyanbitmez ve Fırtına susuyordu.Admin cesedi ailesine teslim edelim dedi.Adamlarına emrini vermişti.Çay içmek için Admin,Carismaboy ve Yargıç çay ocağına iniyorlardı.Carismaboy öfkeyle Yargıca baktı.Yargıç alaycı alaycı gülümsüyordu.İçeride İsyanbitmez ve Fırtına şoku atlatmışlardı.İsyanbitmez lanet herif dedi bunu ona ödeteceğim.Fırtına bu herifin ipliğini pazara çıkaralım dedi.İsyanbitmez başıyla onaylamıştı

3.BÖLÜM

YARGICIN BÜYÜK SIRRI...

[SIZE=2]Carismaboy ve Yargıç A-1 binasından çıkmışlar arabalarına doğru ilerliyorlardı.Carismaboy un öfkesi hat safhadaydı Yargıç'ın yaptıklarına bir anlam veremiyordu.Yargıç kendinden emin soğukkanlı tavırlarına devam ediyor hiç istifini bozmuyordu.Ukala ukala etrafına bakınıyor Carismaboy un öfkesini gülerek seyrediyordu.Carismaboy çıldırmak üzereydi.Arabanın kapısını açıp içeriye girdiklerinde bağırmaya başladı.'Ne yaptığını sanıyorsun sen,herşeyi mahvetmek mi istiyorsun?Hem insanların hayatı senin için bu kadar değersiz mi nasıl bu kadar kolay öldürebiliyorsun?'

Yargıcın yüz hatları gerilmiş bir anda o alaycı gülüşün yerini asık bir surat almıştı.Keskin ve sert bir ifadeyle Carismaboya döndü.'İlk görevim neydi biliyormusun?...Carismaboy şaşkın bir ifadeyle Yargıca baktı ne olduğunu anlamamıştı.Nedir diye sordu.
Yargıç iç geçirdi gözleri uzaklara kaymıştı.Ve konuşmaya başladı.'Ben annemi hiç tanımadım ben doğduğum anda ölmüş.Babam büyüttü beni,harika bir adamdı.Kısacası benim örnek aldığım yegane insan.Gece gündüz çalışırdı gariban sadece benim okumamı başarılı bir asker olmamı isterdi.Bende onu bu konuda kırmayı hiçbir zaman düşünmemiştim .Babam vatan,bayrak millet sevgisini bana öğreten adamdı.Askeri okulu kazandığımda gözlerindeki sevinç anlatılmazdı.Okulda hangi birimde ne görevle eğitim aldığımı hiçbir zaman bilmedi.Sadece oğlunun vatanı ve milletine hayırlı bir evlat olacağını düşünen gariban bir işçiden başka birşey değildi.Bütün herşeyi bendim onun yaşama bağlayan o kadar yorgunluğunu bir çırpıda alan tek varlık bendim.Onunla geçirdiğim her an benim için anlatılmazdı.Ülkesini çok seven bir adamdı benim babam.Okulu bitirdiğim gün babamı aradım sürpriz yapacaktım ertesi gün eve gideceğimi ona söylemedim.Telefon konuşmamızda içim sıkılıyor evlat seni çok özledim burnumda tütüyorsun demişti.Gülümseyerek kapattım mezuniyetimi belgelemek ve beylik tabancamı vermek için dönemin en iyi iki istihbaratçısı gelmişti.Ellerinde beylik tabancam ve bir klasör dolusu belge vardı.Birincilikle bitirdiğim dönem sonunda bana gümüş kaplamalı beylik tabancamı ve ilk görevimi verdiler.Belgelerde anlatılan kişi bir vatan hainiydi ve onun daha büyük bir tehdit haline gelmemesi için durdurulması gerekiyordu.Belgeler adı ve fotoğraflarını gördüğüm kişi beni şok etmişti.Başımdan kaynar sular dökülüyordu.Benim kahramanım vatan millet sevgisini bana öğreten adam benim babam vatan hainiydi.İnanmak istememiştim.Ama belgeler herşeyi ispat ediyordu.O gece sabaha kadar uyumadım sabaha kadar şarjörüme kurşunları taktım taktım çıkardım.Şarjörüme on tane kurşun takıp sabah erkenden yola çıktım.İşe gitmek için ilerleyen babamı gördüm kar maskemi indirip vücuduna dokuz tane kurşunu boşalttım.Ve bir daha o silahı kullanmadım,içindeki tek kurşunla onu kendime saklıyorum.Sonra,sonra babamın cenazesini kaldırdık.Aradan üç ay geçti ve tesadüfler sonunda öğrendiğim olay benim sahip çıktığım bütün değerleri alt üst etti.Vatan haini diye bana öldürtülen babam aslında benim bildiğim babamdan başka bir kişi değildi.Gariban bir işçiydi ve kimseye zararı dokunmazdı.Suçsuz yere babam bana öldürtülmüştü.Belinden silahını çıkardı ve içinde kalan tek kurşunu göstererek babamı öldüren silah ve arta kalan kurşun.O zaman kullanmayı düşünmüştüm.Kendimi öldürecektim.Sonra intikam almaya karar verdim ve bana babamı öldürten kişileri bulup bütün ailelerini gözlerinin önünde öldürdüm.En sonda onları ortadan kaldırdım.Benim sahip çıktığım bütün değerler babamla beraber bana öldürtüldü o yüzden sakın bir daha bana hesap sorma...
Yargıcın siyah camlı gözlükleri arasından bir kaç damla yaş süzülmüştü.Ne diyeceğimi bilemiyorum dostum Carismaboy hüzünlenmişti bir insanın karşılaşabileceği bu en büyük dram onunda içini burkmuştu.Yargıç tek kurşunlu beylik tabancasını beline koydu yine o soğuk duvar haline gelmişti hadi bitirelim şu işi dedi...

[SIZE=2]4.BÖLÜM
KARIŞAN TEŞKİLAT
Aradan birkaç gün geçmiş gelişen olaylar gittikçe çığrından çıkmaya başlamıştı.İstihbarat teşkilatı üzerinde dolaşan karabulutlar bir türlü kalkmak bilmiyordu.Akıp giden zaman onlar için adeta felaketleride ardı ardına sıralıyordu.Son olay ise birçok birimde bu önemli teşkilata olan güvenin sarsılmasına yetmişti.Carismaboy ve Yargıç birimden istifa ederek ortadan kaybolmuşlardı.Bu şaibeli istifalar saygın teşkilatı kaosun en çıkılma noktasına yerleştirmiş,milletvekili manyaxmen istihbarat teşkilatının yenilenmesi ve bu istifalarla ilgili araştırma komisyonu kurulması konusunda meclise önerge vermişti.Gazeteci Zibidi Romeonun yaptığı haberler ise kamuoyunda tedirginlik yaratmaya başlamıştı bile.Herkes istihbaratta neler oluyor sorusunun cevabını bir türlü bulamıyordu.
Admin odasına çekilmiş endişeli gözlerle çayını yudumluyor omuzlarındaki yükün verdiği sıkıntıyla düşünmeye çalışıyordu.Teşkilatın en tepesindeki adam olarak bu kaosta en büyük sorumluluğun kendisinde olduğunu ve bir an önce delillerle birlikte bu adamları yargıya teslim etmesi gerektiğini düşünüyordu.Nasıl bu kadar kör oldum diye düşündü.Bir çözüm bulmalıydı tek başına karar vermenin doğru olmayacağını ve bütün teşkilatı toplayarak ortak bir çözüm üretilmesi gerektiğine kanaat getirdi.Tuuçe yi odasına çağırarak A-2 istihbarat daire başkanı Morcivet ve adamlarını öğleden sonra bir toplantı yapmak için teşkilata çağırmasını istedi.Tuuçe arabasına binerek A-2 istihbarat dairesine doğru yola çıktı.
A-2 istihbarat daire başkanı Morcivet yardımcıları Masal Yüzlü ve Masal Perisi ile toplantıdaydı.Neler bulduk arkadaşlar elimizde bizi bu karmaşadan kurtaracak neler var.Masal Perisi hüzünlü sesi ile başkan Morcivet e döndü.Başkan bütün oklar bu adamları gösteriyor ancak somut bir delil bulamıyoruz.Nasıl birşeydir bu anlamış değilim.Morcivet bi anda dalmıştı gözleri sabit bir noktaya bakıyordu.Bu adamlarla yıllarca omuz omuza çarpıştım neler yaptıklarını nasıl kahramanlıkları olduğunu tahmin bile edemezsiniz hala inanamıyordum,ancak delil bulamamanız normal adamlar çok profosyonel.Bu arada telefon çalmaya başladı.Rose telefondaydı başkan A-1 den Tuuçe geldi sizinle görüşmek istiyor.İçeri al dedi Morcivet.Tuuçe başkan Morcivetin odasına girdi.Merhaba sayın başkan nasılsınız.Sağolun hayırdır bu gelişinizin sebebi nedir?Efendim başkan Admin herkesin içinde bulunduğumuz durumu görüşmek üzere bir araya gelmesi gerektiğine inanıyor öğleden sonra bir toplantı yapılacak siz ve adamlarınızıda bekliyor.Başkana selam söyleyin öğleden sonra görüşmek üzere.Morcivetin gözleri parıldıyordu.Bir zamanlar onlar aynı kulvardaydılar Admin,Carismaboy,Yargıç ve kendisi şimdi Adminle birlikte bu iki eski istihbaratçının suçlu olduklarını ispat edecekler ve kendilerini temize çıkaracaklardı.Eski dostlar düşman olmuş amaçları çok farklı kulvarlara taşınmıştı....
5.BÖLÜM...
CARİSMABOY,HANIMAÄžA(MEGALOMAN) ,YARGIÇ BULUŞMASI...

Yargıç arabası ile trafikte ilerliyor neler yapabileceğini kafasında tasarlamaya çalışıyordu.Carismaboy ve Megalomanla buluşma esnasında neler olacağını kestiremiyordu.Cesur ve Jackal Beyi arabada Yargıcın yanında oturuyor Exselans ise arabayı kullanıyordu.Yargıç dalgındı.Cesur bir an için kendini tutamadı Yargıca dönerek iyimisiniz efendim dedi.Bilmiyorum Cesur karar veremiyorum bu toplantılar hep sıkar beni ayrıca kadınların eli bir işte ise işte o zaman tehlike kapıda demektir bu yüzden iyimiyim bilmiyorum.Carismaboy ve Megalomanın evinin önüne gelmişlerdi Cesur arabadan inerek kapıyı açtı.Carismaboy hoşgeldin dostum, buyur geç içeri hanımağa içerde bizi bekliyor.Yargıç çatık kaşlarıyla kapıdan içeri girdi.Hanımağa ile selamlaştılar ve bir kenara geçip konuşmaya başladılar.Hanımağa teşkilatın karıştığını söylüyordu kendisine gelen bilgiler bu yöndeydi.Her ikiside Yargıcın artık birilerini öldürmemesi gerektiğini düşünüyorlardı.Hanımağa sinirlenmişti senin düşüncesizliklerin yüzünden zor duruma düşüyoruz önüne geleni öldürüyorsun ara sıra değişiklik yap ve artık öldürme.Carismaboy sakin ol hanımağa bilmediğin şeyler hakkında bu şekilde konuşma.Carismaboyun bu tutumu Yargıcı şaşırtmıştı.Neyse diye söze başladı son sevkiyatlar ne olacak.Ne şekilde yapacağınıza karar verdiniz mi?Yargıcın alaycı surat ifadesi yine suratına yansımıştı.Ne iğrenç bir adam diye düşündü hanımağa ne kadar lakayık hareket ediyor herşey ne kadar kolay.Carismaboy konunun değişmesinden memnuniyet duymuştu.Aslında Yargıcın kendisi için büyük tehlike olduğunu düşünüyor ve artık tek başına kalmak istiyordu bu adamı yok etmesi gerekti ama bunu yapmak için bir fırsata ihtiyacı olduğunu düşünüyor o yüzdende şimdilik onu şüphelendirmenin doğru olmayacağına inanıyordu.Herşey bizim kontrolümüzde olacak ama ortalıkta görünmeyeceğiz bize birkaç gün sonra parayı paylaşmak kalacak.Yargıç bunu başıyla onayladı çıkmak için müsade istedi.Hanımağa ortalıkta fazla dolaşma kafanı isteyenlerin sayısı çoğaldı kadınlardanda uzak dur.Carismaboy gülümsemişti.Yargıç soğuk ifadesini bozmadı kafamı keserlerse yanında sizinkilerde olacaktır siz bana göz kulak olun.Carismaboy bu kadar şaka yeter şimdi işlerimize bakalım diyerek ortamı yumuşatmıştı.Yargıç çıkarken bana istihbarattan bir adam lazım bu konuyu halledeceğim....

6.BÖLÜM

[b]TOPLANTI VE ALINAN KARARLAR...

[/b]Morcivet , adamları ile birlikte A-1 binasından içeriye giriyordu.A-1 binasında hareketlilik hat safhaya ulaşmış Morcivet ve adamları Admin ve yardımcıları tarafından kapıda karşılanmıştı.Bu görüşmeden çıkacak sonuçlar onlar için çok farklı kavramlar ifade ediyordu.Burada teşkilatın geleceği konuşulacak ve içinde bulundukları kaostan kurtulmak için birlikte çözüm üreteceklerdi.Yıllar önce birlikte mücadele ettikleri adamlarla karşı karşıyaydılar ve neyle mücadele etmeleri gerektiğini bir nebzede olsa biliyorlardı.İki başkan tokalaştıklarında yeniden bir araya gelmenin verdiği mutluluk gözlerine yansımıştı.Admin ve Morcivetin gözlerindeki endişe yerini tatlı bir mutluluğa terk etmişti.Herşey daha iyi olacakmış havası onlara iyi gelmişti.Masal Perisi,Masal Yüzlü,Fırtına ve İsyanbitmezde aynı dönemin mezunlarıydı ve onlarda yıllar öncesinde birlikte mücadele etmişlerdi.A-1 istihbaratına ise bugün yeni bir isim katılmıştı Peri Kızı.Toplantı için odaya çıktıklarında herkes kendisi için ayrılan yerlere oturdu.Öncelikli olarak birkaç görevli toplantı salonuna alınmamıştı.Sırayla herkese verilecek görevler başkanlar ve yardımcıları tarafından kararlaştırılacak ve ortak bir çözüm onların tecrübesinden çıkacaktı.Morcivet not alması için rose unda kendisi ile birlikte gelmesini istemişti.Admin buna itiraz etmedi.Toplantı başlayalı birkaç saat geçmişti fakat hala olanlarla ilgili nasıl bir yöntem izleneceği konusunda henüz bir karara varılmamıştı.Rose arada söze karıştı sayın başkan dedi konuşmalarınızdan sizin bu adamları çok iyi tanıdığınızı çözüyorum zayıf bir yönü yada zaafları yokmudur bu adamların.Admin bu sözler üzerine bir anlık duraksadı Yargıç dedi evet Yargıç kadınlara düşkündür ancak hayatında hiç bir kadını ikinci gün göremezsiniz.Rose bu yönde şansımızı deneyemezmiyiz?Morcivet söze karıştı olabilir ancak bu adamlar fazla profosyonel sizce bu kısmı göz ardı edebilirler mi?Hem bu adamı etkileyebilecek bir kadın var mı?Admin düşünüyordu bir kişi bile olsa tehlikeye atmak onun için verilecek en zor karardı ancak bu işi çözmenin onların içine sızmaktan başka bir yolu olamazdı.Aslında bu etkileyiciliği sağlayacak birisi var ancak çok yeni ne kadar doğru olur bilemeyiz.Morcivet sanırım başka çaremiz yok.Admin Peri Kızının içeriye gelmesini istedi.
Peri Kızı odaya girdiğinde bu sade güzellik karşısında herkes afallamıştı.Kumral,mavi gözlü,uzun saçlı bu sade ve alımlı güzellik baş döndürücüydü.Tarif edilmez bir çekiciliği düzgün fiziği ve anlamlı bakışlarıyla yüzlerde sıcak bir gülümseme yaratmıştı.Buyrun sayın başkan beni emretmişsiniz.Gel Peri Kızı yeni başladın ancak senden böyle birşey istemek zorundayız bizi kurtaracak tek yol bu,yardımına ihtiyacımız var.Siz nasıl emrederseniz başkan görev görevdir.Bu sade güzelliğin görev anlayışıda tecrübeli istihbaratçıları onurlandırmıştı.Admin dosyalar arasından Yargıcın resmini çıkardı bu adama yaklaşmanı gerekirse onu bir şekilde kendine bağlamanı istiyorum içlerine sızarak suçlu olduklarını ispat edecek belgeleri ortaya çıkarmamız gerek.Peri Kızı Yargıcın resmini eline aldı vayy yakışıklıymışız karizmada yerinde.Fırtına söze karıştı evet çok karizmatiktir çok güzel cinayet işler.Ayrıca çokta çapkın diyorlar elinden uçan kaçan kurtulmazmış dikkat et yani.Peri Kızı Fırtınanın bu alaycı sözlerine sinirlenmişti.İsterseniz siz gidin elde edin.Hafif gülümsemeler yerini kahkahalara terketmişti.Admin Peri Kızına döndü bak ilk görevin ve emin ol çok zor olacak hiç bir açık vermemeli ve çok dikkatli olmalısın bu adam çok tehlikeli.Şehit olma ihtimali var.Peri Kızı kafasını kaldırdı cevap kesin ve kararlıydı Vatan sağolsun!...

7.BÖLÜM:YARGIÇ PERİ KIZI KARŞILAŞIYOR
Saat hayli ilerlemiş A-1 istihbarat binasında hareketlilik bir türlü bitmemişti.İsyanbitmez ve Fırtına Gönül Morcivet ve adamları ile yaptıkları çalışmalar ve araştırmalarını sonuçlandırmışlar ve Yargıcın evini tespit etmişlerdi.Şimdi herşey Peri Kızına kalmıştı.Bundan sonra olacaklar onun kadınlığına ve Yargıcı baştan çıkarmasınakalmıştı.
Yargıç paltosunu giymiş dışarı çıkmak için adamlarıyla hazırlanıyordu herkesin beklediğinin aksine normal bir evde herkesin içinde yaşıyor buda onun kimse tarafından farkedilmemesini sağlıyordu.Yargıç bütün ihtişamı ile evden dışarıya çıktı.Kafasını kaldırıp gökyüzüne baktı kaşları çatılmıştı Cesura döndü havada felaket kokusu alıyorum...
Cesur cevap vermemiş ne demek istediğini bile anlamamıştı buyur abi gidelim dedi.Yargıç evin kapısından dışarı çıkmış arabasına doğru ilerlerken Peri Kızı yanından geçiyordu bu güzelliğe şöyle bir baktı ve Peri Kızı olduğu yere yığılmıştı.Yargıç telaş içinde bayılan genç kızı kafasını yere çarpmak üzere iken ani bir hareketle yakaladı.Genç kız bayılmıştı Yargıç güçlü koları ile onu kucağına aldı ve eve geri döndü.Adamları hemen kapıyı açtılar telaş içinde genç kızı kendi odasına götürdü.
Yatağına uzatıp adamlarından kolonya getirmelerini istedi işleri daha sonra hallederiz dedi.Exselans kolonyayı uzatıp dışarı çıktı bu inanılmaz güzellik Yargıçın gözlerini kamaştırıyor içinde tuhaf bir sıcaklık hissetmesine neden oluyordu ancak bu ona göre duygular değildi her halde acıdım dedi.Genç kız kendine gelmişti Yargıç yatağın ucuna oturmuş onu seyrediyordu Peri Kızı ürkek bir tavırla battaniyeyi biraz daha üzerine çekti doğruldu korkuyordu ve yüreğindeki korku gözlerine işlemişti.Yargıç masum bir yüz ifadesiyle gülümsedi korkmayın size zarar vermeyeceğim.Bir isteğiniz varmı yemek Peri Kızı açtı yemek istiyordu Yargıç adamlarına emir verdi arabayı hazırladılar ve yola çıktılar yemek için çok güzel bir restauranta gitmişlerdi.Peri Kızı hayranlıkla bulunduğu yerin güzelliğini seyrediyordu.Yemek boyunca konuştular uzun uzun Peri Kızı şaşkınlık içindeydi kendisine
anlatılan acımasız adam bu olamazdı çünkü karşısında fazlasıyla zararsız ve çok iyi niyetli bir adam duruyordu ama onun çok tehlikeli bir katil olduğunu göz ardı edemezdi.Yargıç Peri Kızını evine bırakmak istedi.Peri Kızı buna itiraz etti mahalleli laf eder diye kabul etmedi.Yargıç buna itiraz etmedi seni tekrar görmek istiyorum aynı sahilde yarın öğlen bekleyeceğim...Peri Kızı biraz çekingen bir tavırla bilmiyorum dedi.Umarım gelirsin...Yargıcın sesi fazlasıyla etkileyiciydi...

8.BÖLÜM CESUR İSYANBİTMEZİ ARIYOR...
Yargıç ve adamları Peri Kızını bıraktıktan sonra Yargıç A-1 den kendisine köstebek olarak İsyanbitmezi seçmişti.Cesura onu emir verdi onu bana getirin.Jackal Beyi abi nasıl yapacağız bunu.Yargıç kaşlarını çatmıştı nasıl yapacaksın haa!! bana soru sorma o adamı sağ olarak bana getirin...Yargıcın kükremesi herkesin tüylerini ürpertmişti.Peki efendim deyip Yargıçla buluşacakları
yeri kararlaştırıp ayrıldılar.Cesur çoktan planını yapmıştı.İsyanbitmezi aradı kendisine bazı teslimatlarla ilgili bilgi vermek için yanlız olarak 5.caddede bulunan otel inşaatının en üst katına gelmesini istedi.Yalnız gelmezse konuşmayacağınıda özellikle belirtmişti.Fırtına yalnız gitmesini istemiyordu ancak İsyanbitmez gitmeye kararlıydı.5.caddedeki otel inşşatının en üst katına
çıktı.Cesur burada kendisini bekliyordu tokalaştıktan sonra konuşmaya başladılar.Cesur aslında sizinle buraya daha özel bir konuyu konuşmak için geldik.İsyanbitmez geldik cümlesine şaşırmış bir anlam verememişti.Oturun lütfen İsyanbitmez masaya oturduğunda Yargıç elinde çanta ile içeriye girdi.İsyanbitmez ayağa kalktı sen...Sakin sakin sakin Yargıç yine o alaycı tavrını takınıyor
herkesi küçük gören edası ile psikolojik olarak çevresindekileri çökertiyordu.Ne istiyorsunuz benden.Bak ne güzel anlaşacağız seninle.Yargıç çantayı masaya koydu on milyon dolar benimle çalışcaksın!İsyanbitmez bu teklif karşısında şok olmuş ancak soğukkanlılığını yitirmemişti ihanet etmesi isteniyordu.Kafasında hemen plan yaptı teklifi kabul edecek ve bu şekilde onların içinde
olacaktı.Çantayı kapatıp eline aldı.Her kapıyı açmanın bir yolu vardır.Yargıç gülümsemeye başladı sen akıllı bir adamsın doğru tercih yaptığımı biliyorum.İsyanbitmez ne yapmamı istiyorsunuz?Yargıç gülümsemeye başladı gülümesemesi sırıtmaya dönmüştü İsyanbitmeze yaklaştı birşey yapmanı istemiyorum...Yakasından tuttu ve İsyanbitmezi 5.kattan aşağı attı.Beton zemine çakılan İsyanbitmez feci şekilde can vermişti.Jackal Beyi efemdim adamı neden öldürdünüz teklifi kabul etmişti.Yargıç kafasını çevirdi gülümsedi.On milyon a değerlerini satanlar on beş milyon dolara bizi satar...

9.BÖLÜM
TUHAF GÜN....

Yargıç yatağına uzanmış yaşadığı olayları ve hayatında ardı sıra dizilen bu garip karmaşayı çözmeye çalışıyor içinde bulunduğu hayatı ve amacının nerden nereye geldiğini düşünüyordu.Kendisinde saklı olan sırlar birçok kişiyi ipe götürecek kadar ağırdı.Tabi bu kişiler arasında en başta kendisi geliyor olmanın garip düşüncesi onu hayli derinlere götürmüştü.Bu kadar derin düşünceler arasına daldığı sırada kapı çaldı girin diye seslenirken yatağından doğrulmuş içeriye girenin kim olduğunu anlamaya çalışıyordu.Kafasını kladırıp kapıya doğru iyice yöneldi karşısındaki yüz oldukça tanıdıktı yıllardır onun her türlü hizmetini yapan ve evindeki her işi yöneten tek kadın Eyvallah.Yine bütün sadeleği ve zerafeti ile odadan içeriye girmiş yüzünü o can alıcı tatlı gülümsemesi kaplamıştı.Elinde Yargıc ın günlük kahvesini getirdiği tepsi ve bir bardak su vardı.Yargıç içindeki tuhaf hayranlıkla tekrar ona baktı yıllar varki yanındaydı ama Yargıç günün verdiği duygusallıkla ona karşı ne kadar derin bir saygı ve sınırsız bir güven duygusunun kendisinde perçimlenmiş olduğunu hissediyordu.Onu yanına aldığında neredeyse çocuk denecek yaştaydı şimdi ise çok güzel bir genç kız olmuştu aynı zamanda evin bütün işlerini yöneten bir hanımefendi ağırlığı ile Yargıc ı hayli derinden etkilemişti.Eyvallah Yargıc ın bu bakışlarını farketmiş ve sanki yıllardır bu anı bekliyormuşcasına gözlerini ondan ayırmaz olmuştu.İkili tuhaf bir içgüdü ile birbirlerine bakıyorlardı odadaki derin sessizliği Cesurun kapıyı çalması bozdu efendim bir misafiriniz var.Yargıç usulca yerinden doğruldu Eyvallah hayal kırıklığına uğramış,gözlerine çöken derin hüznün etkisi ile bozulan büyüye lanet edercesine bir bakış fırlatarak kahve tepsisini bırakıp usulca kapıdan dışarı çıkmıştı.Yargıç elbiselerini giyip odasından dışarı çıktı oturma odasına geçen büyük holde ayak sesleri yankılanıyordu oturma odasına girdiğinde arkası dönük halde olmasına rağmen uzun saçlarından Peri Kızını tanımıştı.Hoşgeldin Yargıcın suratında küçük bir gülümseme oluşmuştu üzerindeki sarsıntıyı atmış gelen misafirini sevinçle karşılamıştı.Kenardan olayları izleyen Eyvallahın öfkesi hat safhaya çıkmıştı büyüyü bozan kadından hiçte hoşnut değildi.İçinde birşeylerin ters gittiğine dair tuhaf bir düşünce vardı ve bir zarar geleceği konusunda yanıldığını sanmıyordu.
Peri Kızı ile Yargıç dışarıya çıkmak için hazırlanmışlardı.Eyvallah bu ikiliyi takip etmeye kararlıydı Yargıç çıkmak üzere iken efendim dışarıda biraz işlerim var bugün için bana müsade edermisiniz diye sormuştu Yargıç sessizce durumu bozmamak için başı ile onaylamış ve Peri Kızı ile kapıdan dışarıya çıkmıştı.Arabasına binmemiş evinin aşağısında duran sahile doğru Peri Kızı ile birlikte yürümeye başlamıştı Eyvallah onlara belli etmeden takip ediyor elindeki fotoğraf makinesi ile arasıra fotoğraf çekiyordu.Eyvallah şanslı gününde olduğunu düşünüyordu Yargıç adamlarını yanına almamış yalnız çıkmak için adamlarını evde bırakmıştı Eyvallah bundan istifade ederek onları rahatça takip edebiliyordu.İki saate yakın sahilde yürümüşler bir sürü şey konuşmuşlardı şimdi ayrılık vakti gelmiş Peri Kızı Yargıca masum bir gülücükle hoşçakal diyerek ondan ayrılmıştı.Eyvallah belli etmeden onu takip etmeye başlamıştı bütün bu olanlardan habersiz olan Yargıç bir süre daha sahilde tek başına yürüdü.Eyvallah Peri Kızının peşine takılmış gittiği her yerde bir fotoğrafını çekmeye başlamıştı Peri Kızı takip edilip edilmediğini arasıra kontrol ediyor herşeyin yolunda gittiğini düşünerek derin bir nefes alıyordu.Bir saat süreyle bir kafeteryada oturup çay içmişti.Daha sonra kalktı tekrar etrafını kontrol ederek kafeteryadan çıktı yoldan bir taksi çevirmiş taksiye binerek trafiğe karışmıştı Eyvallah arkasından bir taksi ile takip ediyor gittiği yerlerde fotoğrafını çekiyordu.Yargıçtan ayrılalı birkaç saat olmuştu Peri Kızı takip edilmediğinden iyice emin olduktan sonra taksiciden yolun sağına sapmasını istedi bu yol onu A-1 istihbarat binasının bulunduğu yere götürecekti.A-1 istihbarat binası önüne geldiklerinde Eyvallah içindeki his ile ilgili yanılmadığını görüyordu az çokta olsa Yargıcın neler yaptığını anlamıştı ve bu kadın ona zarar verecekti son fotoğrafları onun için yeterince bir delil olmuştu istediğini almanın huzuru ile şimdi eve geri dönmeye başlamıştı.
Kapıdan içeri girerek salona yöneldi Yargıç ortalarda görünmüyordu fakat paltosu her zaman asılı durduğu yerde idi herşeyden emin olmak için bir kez daha kontrol etmeye karar verdi Peri Kızının Yargıca yaklaştığını görmüştü ve bir dinleme cihazı olabilirdi.Paltoyu iyice yoklamaya başlamıştı elini paltonun sol iç cebine sokmuştu ki arkasındaki güçlü ses onu fazlasıyla korkutmuştu ne arıyorsun sen!Yargıcın öfkeli bakışları üzerine dikilmişti Eyvallah bu bakışları iyi biliyordu ve bu zamanlarda Yargıçın çok tehlikeli olduğunu tahmin etmek onun için o kadarda zor değildi.Elini yavaşça paltonun cebinden çıkardı boğazına düğümlenen kelime güçlükle çıkabilmişti 'bunu'.Yargıcın gözleri faltaşı gibi açılmıştı parmağını dudaklarına götürerek sessiz olmasını işaret etti.Eyvallah elindeki fotoğrafları sessizce Yargıça uzattı.Yargıç gördüğü fotoğraflar ve Eyvallahın elindeki böcek diye tabir edilen dinleme cihazına baktıkça şaşkınlığı artıyordu.Peri Kızı onun için kurulmuş bir tuzağın ta kendisiydi A-1 tarafından yanına sızdırılmış bir ajan.Yargıç fotoğraflar ve dinleme cihazını eline aldı bakışlarındaki şaşkınlık ifadesi değişmiş kendisini bir çıkmazın içinden çıkaran Eyvallah a hayranlık bakışına dönmüştü.Gözlerini ondan alamıyor içindeki hayranlığı ve ona yaptığı iyiliklerin karşılığını bir kere daha alıyor olmanın derin huzurunu ruhunun her köşesinde hissediyordu.Yargıç mahzene inerek eline küçük bir radyo aldı dinleme cihazını radyonun önüne koyarak müziği açtı artık A-1 istihbaratı Yargıcın konuşmalarını değil düzenli bir radyo yayınını dinleyecekti...

10.BÖLÜM
AH AŞK!! SEN NELERE KADİRSİN

[SIZE=2]Yargıç mahzenden yuklarıya çıktı Eyvallah mutfağa geçmiş yemek için birşeyler hazırlıyor hiç birşey olmamış gibi günlük hayata devam etmeye çalışıyordu.Yargıç bir süre için sessizce mutfak kapısından onu izledi Eyvallah bir çift gözün onu takip ettiği hissine kapılmış ani bir hareketle mutfak kapısına doğru dönmüştü.Kapıya yaslanmış sessizce kendisini seyreden Yargıcın gözlerindeki hayran hayran bakış ve o gülümsemeyi yıllardır hiç görmediğini farketti.Bu bakışlardan utanmış ancak yüzündeki gülümsemeye engel olamamıştı.Yargıç hiçbirşey söylemeden dışarıya çıktı.Jackal Beyi ve Cesuru yanına çağırarak bu gece hepiniz izinlisiniz dedi gidin gönlünüzce eğlenin cebinden çıkardığı bir deste parayı onları uzatmıştı.Adamları ne olduğunu anlamamalarına rağmen onun yaptıklarını sorgulayamayacaklarını biliyorlardı.Saat hayli ilerlemiş evde kimse kalmamıştı Yargıç televizyon karşısında kanalları karıştırıyor birkaç haber programı seyrediyordu.Odadaki yalnızlığını kapının gıcırtılı sesi bozmuştu başını çevirip baktığında kahvesi yine herzamanki saatinde gelmişti.Kahveyi içmeye pek niyeti yoktu.Eyvallah a kahveyi bir kenara bırakmasını söyledikten sonra gel benimle dedi.Eyvallah şaşırmıştı ne olacağını anlayamamış nereye gittiğini bilmeden Yargıcın arkasından ilerliyordu.Yargıç kendine ait odanın kapısının yanında bulunan tabloyu aşağı indirdi.Birkaç hamle ile içerde ustaca yerleştirilmiş taşlardan birini hafifçe yerinden oynatarak çıkan elektronik kutudan bir şifre girdi duvar hareket etmeye başlamıştı.Eyvallah bugüne kadar bu evde olmasına rağmen bu bölmenin hiç farkında olmamıştı şaşkınlığı giderek artıyordu.Duvar tam olarak açıldığında karşıda muntazam döşenmiş odanın varlığını farkediyordu.Bir çalışma masası bilgisayar evraklar kapı girişinden sola döndüklerinde Eyvallah ın şaşkınlığı hat safhaya ulaşmıştı.Devasa görkemli bir şömine başında itina ile düzenlenmiş bir sofra vardı ve şömine ateşi odanın gizemli havasına ayrı ahenk katıyordu.Şimdi odaya girmişlerdi odanın ihtişamlı görüntüsü evdeki bütün güzellikleri sönük bırakıyordu.Yargıç odanın kapısını yine içeriden elektronik bir şifre girerek kapattı.Eyvallah a kendisi için hazırlanmış şömine başındaki sofraya oturmasını söyledi.Şimdi ikili şömine başında oturuyor gözlerini ayırmadan birbirlerine bakıyorlardı.Yargıç bu geceyi sanki çok önceden planlamış bir ustalıkla arkasını dönerek bir demet çiçek çıkardı Eyvallah ın şaşkınlık ifadesi geçmiş bu hoş sürprizlerle yerini mutluluğa bırakmıştı.Yargıç onun bu mutluluğunu gördükçe iyice kendinden geçiyordu.O gece hiç sabah olmasın istiyordu.Vakit ilerledikçe Yargıç bu kıza karşı minnet ve şükran duygusundan çok daha fazla şey hissetiğini anlamıştı.Konuşurken bir anda durdu gözlerini yine Eyvallah ın gözlerine dikmiş masum bir ifade ile ona bakıyordu.Onu hiç böyle görmedin diye geçirdi içinden Eyvallah.Onunda gözlerini kaçırmaya niyeti yoktu çünkü aynı duyguların ondada var olduğunu biliyordu.Yargıç Eyvallah a döndü ve boğazına düğümlenen kelimeleri zorlukla söyleyebildi.Seni seviyorum....

Eyvallah ın mutluluğu gözlerine fazlasıyla yansımıştı.Sessiz ve utangaç bir tavırla bende diyebildi.O gece sabaha kadar oturdular ve öyle saatlerce birbirlerini seyrettiler her ikiside yıllardır böyle mutlu olmadıklarını düşünüyorlardı.Artık uyuma vakti gelmişti odadan dışarıya çıkarken Yargıç Eyvallah a döndü artık bu evde hiç bir iş yapmanı istemiyorum sen bu evin kraliçesisin dedi.Eyvallah senin herşeyini yine ben yapacağım dedi.Bunu kimseye bırakmam.Yargıç bu sözlere çok mutlu olmuştu.Pekala nasıl istersen...İkili odadan çıkarak uyumak için her ikiside kendi odalarına çekildiler....

11.BÖLÜM

DEŞİFRE EDİLEN A-1 VE MAFYANIN BULUŞMASI

[/SIZE]
A-1 Başkanı Admin öfke ile salondan içeri girdi İsyanbitmez cinayetinin perde arkasında neler olduğunu bulabilmek için yapamayacağı şey yoktu.En güvendiği adamlarından biri şehit edilmişti öte yandan gerçekleşen diğer olay ise onun için neredeyse yıkım derecesinde idi.Yüzüp yüzüp kuyruğuna geldikleri bir operasyon Peri Kızının hatalı tavırları ile alt üst olmuştu.Masada oturup çayını içen Peri Kızına döndü Yargıç la aranız nasıl?Peri Kızı yüzünde tatlı bir tebessümle çok iyi bana çok güveniyor diye cevap verdi.Admin bu lafa çok sinirlenmişti sen öyle san bütün operasyon iptal deşifre edildin seni takip ettiler bu görevden alındınız.Peri Kızı bu haber karşısında şok olmuştu.Ancak Admin’in emin olmadıkça bu şekilde konuşmayacağının farkındaydı bütün herşey mahvolmuş emekleri boşa gitmişti ve bu ilk görevindeki talihsizlik onun için gerçek anlamda hayal kırıklığı olmuştu.Odaya derin bir sessizlik çöktü kimsenin ağzını bıçak açmıyordu…..
Yargıç sabah uyanmış kendisine misafirliğe gelecek olan Carismaboy ve Hanımağa için hazırlıkları takip ediyordu.Cesur odadan içeri girdi efendim geliyorlar.Yargıç Carismaboy ve Hanımağayı kapıda karşıladı yemek için odaya geçtiler herkes sofraya oturmuştu.Eyvallah masada Yargıcın karşısında oturuyordu.Hanımağa bu durumdan pek hoşlanmamıştı öfke ile Yargıca döndü.Ne o Yargıç artık hizmetkarlarınla aynı masadamı oturtuyorsun bizi….Yargıcın öfkeden gözleri yerinden fırlamış hışımla hanımağaya dönmüştü.O bu evin hizmetkarı değil sultanı ve bundan sonra sözü benim sözümdür hanımağa bilesin.Hanımağa ne söyleyeceğini şaşırmıştı ancak Eyvallah durumdan fazlasıyla memnun bir tavırla küçümsercesine hanımağayı süzdü.Hanımağa öfkesini belli etmemeye çalışıyordu.Saat ilerlemiş Carismaboy ve Hanımağa gitmek için müsaade istemişlerdi Eyvallah ve Yargıç onları kapıya kadar uğurladılar Hanımağa bütün öfkesiyle bir kez daha Eyvallah a baktı Yargıçtan duyguduğu azar onun bu kıza olan öfkesini bir kat daha arttırmıştı…Carismaboy ve Yargıç ertesi gün bir araya gelmek için sözleştiler ve ayrıldılar….

12.BÖLÜM

Hanımağanın Planı….

Eve geldiklerinde Carismaboy kitap okumak için odasına çekildi.Hanımağa Yargıcın evinde yaşadıklarını kabullenebilecek gibi değildi Eyvallahın kendi geleceği için büyük bir tehlike olduğunu düşünüyordu ve birşeyler yapmalıydı.Carismaboy ve Yargıcın ertesi gün buluşmaları onun bu işi çözmesi için iyi bir fırsattı.Eyvallah ve Yargıcı ortadan kaldırmak için kafasındaki planı uygulamaya karar verdi ancak nasıl ve kiminle yapacaktı bunu düşünüyordu.Kafasında bu düşünceler geçerken Carismaboyun sağkolu en yakın adamı Serhat odadan içeri girdi.Hanımağa durumdan fazlasıyla memnun olmuştu.Hanımağa Serhata döndü gel Serhat seninle konuşacaklarım var.Serhat şaşırmıştı ancak Hanımağanın emirlerine karşı gelmemesi gerektiğini iyi biliyordu.Sizi dinliyorum.Hanımağa konuşmaya başladı yarın benim için bir şey yapacaksın.Ama efendim yarın beyfendinin Yargıçla görüşmesi var ben…Hanımağa sözünü kesti Serhat o kısmı ben hallederim sen bana lazımsın!Biraz bekle….
Hanımağa Serhat ı beklettikten sonra Carismaboyun yanına gitti.Canım ya Serhat yarın bana lazım onu bırakabilirmisin?Carismaboy şaşırmıştı ancak hayır anlamında başını sallamıştı.Hanımağa vazgeçecek gibi değildi.Israrlarına dayanamayan Carismaboy pekala dedi şimdi yalnız kalmak istiyorum.Hanımağa istediğini almış olmanın verdiği keyifle Serhat ın yanına gitti.Serhat yarın benim istediğimi yapacaksın!Patronundan izin aldım…Serhat emredin efendim dedi.Hanımağanın keyfi yerine gelmişti.Evet Serhat sen bizim en güvendiğimiz insansın ve artık ödülünü alma zamanın geldi.Serhat anlamamıştı ve boş gözlerle Hanımağaya bakıyordu.Hanımağa açık konuşacağım Serhat artık Yargıcı ortadan kaldırma zamanı geldi ve sen onun yerine geçeceksin.Serhatın gözleri parlamıştı evet ama nasıl Yargıcı yok etmek öyle kolay değildi.Hanımağa devam etti ”Yarın Yargıçla Carismaboy buluşacak ve evinde sadece iki koruması olacak onları halledersin ve Eyvallah’ı kaçıracaksın.Yargıcı en zayıf tarafından vuracağım.Eyvallah ı kaçır ve şehrin kuzeyindeki eski fabrika harabelerine götür planın gerisini orada konuşuruz.Carismaboyda bu noktadan sonra hayır diyemeyecektir…Plan yapılmıştı ve her ikiside heyecanla ertesi günü beklemeye başladılar….

13.BÖLÜM

SON
Sabah olmuş güneş karanlıklar ardından yavaş yavaş yüzünü göstermeye ve hertarafı ısıtmaya başlamıştı.Bu mevsimde havanın böyle olması Yargıc ın yüzüne derin bir hüzün çökertmişti.Bugün onun için felaketlerin başlangıcının yıldönümüydü.Babasını vurduğu gündü bugün ve bunun etkisi ile yüzü neredeyse hiç gülmüyordu.Eyvallah onu kapıya kadar uğurlarken Yargıç dönüp hüzünlü gözlerle onu seyretti.Kafasını çevirip evin dört bir yanındaki rengarenk çiçeklere ve onu bekleyen adamlarına baktı.Başladığım yerdeyim diye geçirdi içinden.Az sonra Carismaboy ile buluşacak ve büyük sevkiyatı gerçekleştireceklerdi.Ondan sonra verdiği kararı Carismaboy ile konuşacaktı.Ya hep ya hiç dedi kendi kendine.Eyvallah a hoşçakal diyerek adamları ile birlikte arabasına bindi.Carismaboy onu her zamanki gizli sığınaklarında bekliyordu.Herşey hallolmuştu sevkiyat akşamüstü gerçekleşecekti hiçbir aksiliğin olmayacağını her ikiside iyi biliyorlardı.Paralarını sayarak paylaştılar bu sevkiyattan tarihin en büyük maddi gelirini elde etmişlerdi.Yargıç Carismaboya döndü.Ben gidiyorum artık bu işlerde bulunmayacağım yarın yurtdışına çıkıyorum bundan sonra bensiz devam edeceksin eski dostum umarım beni anlarsın.Carismaboy karışık duygularla Yargıca baktı birbirlerine sarıldılar.
Diğer tarafta ise Hanımağanın planı harfi harfine işliyordu.Serhat arabasını Yargıcın evinin arka kısmına parketti.Ön kapıdaki adamın boynunu kırmış eve girmişti evde bir adam daha olmalıydı bunu iyi biliyordu.Sessizce odaları kontrol etti.Diğer adam birşeyler yemek için mutfak tarafında duruyordu.Serhat sessizce onunda etkisiz hale getirdi.Eyvallah ne olduğunu anlayamadan Serhat ı karşısında gördü.Serhat efendim bi aksilik çıktı ve Yargıç sizi bulunduğu yere götürmemi istedi tehlikedesiniz sizi hemen götürmem gerekiyor Eyvallah alması gereken şeyler olduğunu söyledi ve 10 dk sonra elinde bir çanta ile Serhatın arabasına bindi.
Hanımağa evde oturuyor bir taraftan neler olduğunu öğrenmek için bir an önce Serhatın aramasını bekliyordu.Telefonu çalmaya başladığında heyecandan eli ayağına dolaştı.Telefonu açtığı sırada Carismaboy odadan içeri giriyordu.Serhat efendim eski fabrika harabelerindeyim emaneti aldım dedi.Hanımağa tamam geliyoruz dedikten sonra telefonu kapattı.Hanımağa şimdi zaferin sevinci ile Carismaboya döndü.Yargıcın ayrıldığını duydum doğrumu?Carismaboy herzamanki gibi fazla konuşmadı evet anlamıda başını salladı.Hanımağa çok şey biliyor artık durdurulması şart!Herşey hazır eski fabrika harabelerine gidiyoruz sonunu birlikte seyredelim...Carismaboy herşeye rağmen karısının haklı olduğunu biliyordu.Arabalarına bindiler ve adamları ile birlikte fabrika harabelerine doğru gitmeye başladılar.
Yargıç eve geldiğinde karşılaştığı manzara tüylerini ürpertmiş öfkeden deliye dönmüştü.İki adamı öldürülmüştü.Eyvallah evin hiçbiryerinde yoktu gizli çalışma odasına girdi oda dağıtılmış ve buradan çok önemli evraklar alınmıştı ne olduğunu anlamaya çalışırken telefon çaldı.Yargıç hızla telefonu açtı.Telefondaki ses buz gibi gelmişti onu istiyorsan 2 saat sonra şehrin kuzeyindeki eski fabrika harabelerine yalnız ve silahsız gel...telefon kapandı Yargıç adamlarına döndü çantadaki parayı cesura uzattı cesur kendinize dikkat edin.Cesur onun yalnız gideceğini anlamıştı ancak buna izin vermek istemiyordu efendim bir kadın için değer mi?Yargıç Cesurun bu çabasının onu koruma amaçlı olduğunu biliyordu.Cesur kadınlar dünyayı yönetir onlar için savaşlar çıkar krallar tahtından iner şehirler yıkılır şehirler kurulur ve bazen dünya bile bir kadın için yakılabilir.Emin ol buna değer hakkınızı helal edin.
Yargıç evden dışarı çıkarak arabasına bindi yanına sadece babasını vurduğu silahı almıştı ve içinde tek bir kurşunu vardı.Son birkez evine baktı bir daha geri dönebileceği konusunda endişeliydi ancak sevdiği kadını kurtarması gerektiğini biliyordu.Arabada aklından binlerce fikir geçiyordu.Yol boyunca hep babasını düşünmüştü,aklından çıkmıyordu bir türlü babasını öldürdüğü gün sevdiği kadınıda kaybedebilecek olma ihtimali onu delirtecek gibiydi arabasını son sürat şehrin kuzeyindeki fabrika harabelerine sürüyordu yarım saat vakti kalmıştı.Harabelere yaklaşırken arabayı durdurdu.Geride kalan beş dakikalık yolu yürüyerek gidecekti.Etraf olması gerektiğinden çok daha fazla sessizdi etrafta kimseler görünmüyordu felaket gibi diye geçirdi içinden.Harabelerden içeri girerken son bir kez daha çevresini kontrol etti herşey olması gerektiğinden daha kolaydı çok rahat ilerliyor hiç bir engelle karşılaşmıyordu Eyvallah ı kaçıranın amacı onu yok etmekse neden hala yapmamıştı bu soru onu iyice deli ediyordu.Koridorun sonuna doğru ilerledi uzun koridorda bulunan makineler paslanmış duvarlar yıkılmaya yüz tutmuştu.Koridorun sonundaki odaya doğru ilerledi içerden bir takım sesler geliyordu.Biraz daha seri ve hızlı adımlarla odadan içeri girdi.İçindeki heyecanı bastıramıyordu odaya girdiğinde karşılaştığı manzara onu bir kez daha şok etmişti.Hiçbirşey beklediği gibi değildi bu planın Carismaboy tarafından yapıldığını düşünüyordu ancak karşısında iki sandalyede oturan ellleri ve ağzı bağlanmış Carismaboy ve Hanımağa duruyordu.Sıkıca sandalyeye bağlanmışlardı Yargıç onların gözlerine bakarak ne olduğunu anlamaya çalışıyordu.Bu sırada Serhat Hanımağa ve Carismaboyun bağlı olduğu yerden dışarı çıktı silahını Yargıca doğrultmuştu.Evet Yargıç önce kendimi tanıtayım özel istihbarattan Serhat... Yıllar önce ben ve birimin en güvenilir adamlarından biri sen ve Carismaboyun yanına yerleştirildik ama bir türlü suçlu olduğunuzu ispat edecek belgeleri elde edememiştik ama artık bitti bütün deliller aleyhinizde,kimseyi öldüremeyeceksiniz seni ve diğerlerini tutukluyorum....
Yargıcın sukunetini öfke kaplamıştı belinden silahını çekti Serhata doğrulttu Serhat bu hareketi beklemiyordu oysa Yargıç sevdiği kadını almaya kararlıydı silahın tek kurşun vardı ama karşısındakini vurabilecek kadar keskin nişancıydı.Bu sırada ensesinde buz gibi bir soğukluk hissetti kafasına dayanan namlunun soğukluğu yüreğini titretmişti.At silahını teslim ol...Ses fazlasıyla tanıdıktı Yargıç arkasını dönmek bile istemiyordu.Tek bir hamleyle geri döndü kafasına silah dayayan bileği kıvırıp elindeki silahı düşürdükten sonra kendi elindeki silahı onun kafasına dayadı.Sesi titrerken 'sen'diyebildi.Yargıç adeta yıkılmıştı sevdiği kadın Eyvallah bir istihbaratçıydı.Eyvallah kafasına dayanan silaha aldırış etmeden evet ben dedi.Özel istihbaratın diğer ajanı beni öldürsende birşey değişmeyecek artık sonunuz geldi yeteri kadar can yaktınız artık bitme vakti Yargıç teslim ol...Yargıç ne söyleyeceğini bilemiyordu kendini fazlasıyla sırtından vurulmuştu ihanete uğradım diye geçirdi içinden babamdan sonra sevdiğim ikinci insanda aynı şeyi yaptı.Silahında tek kurşunu vardı babasının ölüm anı gözlerinin önüne geliyordu nasıl olabilirdi silahındaki son kurşunlar sevdiği kadını öldüremezdi buna inanmak istemiyordu.Ancak buna ne cevap verecekti birşey yapması gerekiyordu.Eyvallaha baktı gözlerinin içine birşeyler arıyor gibiydi bu arada harabe istihbarat ajanlarıyla dolmuştu Admin,Morcivet,Fırtına,Masal Yüzlü,Masal Perisi,Rose herkes oradaydı.Carismaboy ve Hanımağayı götürüyorlardı.Yargıç öylece Eyvallah a bakarken kimse Eyvallah ı tehlikeye atmamak için birşey yapmıyordu.Yargıç gözlerini Eyvallahın gözlerinden ayırmadı.Dudaklarından birkaç kelime dökülmüştü hiç mi sevmedin beni?Eyvallahın gözlerinden birkaç damla yaş süzülmüştü dudaklarından dökülen kelimeler Yargıcın içinin bir tuhaf olmasına neden oldu Eyvallah yaşlı gözlerle ona 'Önce Vatan' demişti.Yargıç yanaklarındaki belli belirsiz tebessümle Eyvallah a döndü benim için birkere gülümsermisin?Eyvallah bu yumuşak ses tonunu tanıyordu ve onun bu halinin iyiye işaret olduğunu anlamıştı yanaklarında küçük bir gülümseme belirdi.Yargıç mümkün olduğu kadar bağırarak haykırdı SENİ ÇOK SEVİYORUM.....!
Eski fabrika harabeleri Yargıcın bağırışının ardından bir el silah sesi ile yankılandı sanki zaman durmuştu kimse hareket etmiyordu.Silah sesinin verdiği suskunluğu Eyvallahın bende Seni seviyorum çığlıkları ve gözyaşları bozmuştu.Kanlar içinde yerde yatan Yargıca sarılıyor onu kendine getirmeye çalışıyordu ama artık çok geçti.Eyvallaha sevdiğini söyledikten sonra Yargıç sevdiği kadını öldüremeyeceğini bildiğinden silahı kendi başına doğrultarak tetiği çekmiş ve ölmüştü.Eyvallahın gözyaşları ve haykırışları odanın her yanını kaplıyordu şimdi ve intihar eden herşeye rağmen sevdiği adam ağlıyordu.Masal Perisi onu Yargıc ın cesedinin başından kaldırdı.Eyvallah Masal Perisinin omuzlarında ağlarken,istihbarat birimleri bir felaketi bitirmenin sevinci ve hüznünü bir arada yaşıyolardı....
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< SON>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

[/SIZE]
[/SIZE]
DEVAMI GELECEKBig GrinBig Grin
[/SIZE]
Ara
d€n!z kısı
küşüm ben sana yine ismimi yasmamışSad
Firari Fırtına
?stihbaratc?n?n Anlam? ?

bu ?lke i?in bir elleri silahta bir elleri kuranda sava??p kimi zaman vatan haini kimi zaman fa?ist damgas? yiyen baz? zamanlar ise i?kence g?ren ya?ad???n? annesi babas? bile bilmeyen k?z yerine toprak par?as?na a??k olan kan?n? bayra?a ak?tmaktan ba?ka hedefi olmayan her t?rl? zorluklara kar?? VATAN SAOLSUN diyen ve ?l?p ?ehitlik mertebesine ula?t???nda ise cenazesine te?kilat arkada?lar? d???nda kimsenin al?nmad??? ve tabutunun ?st?ne bayrak koyulmayan (istihbarat?? oldu?u anla??lmas?n diye) vatanperverlere denilir....

Sevg ...
YARGIÇ
Yanlış birşeymi var fırtına....
Ara
Firari Fırtına
Yooo ..Sadece anlamını bilmeyenler olabilir diye düşündüm SmileSmileSmile

Çok güzel olmuş gerçekden ...Teşekkürler...

Sevg ...
YARGIÇ
Anladım teşekkürler daha filmimiz başlamadı aslında başlamak üzere ama şu anda işim var kısmetse yarına...
Ara
Firari Fırtına
Ok ..Yarın olsun ama hikaye güzel olsun haa , filmin sonunda isyanbitmezle beni öldürme sakın SmileSmileSmile Zaten gerke kalmayacak biz birbirimizi vurruz SmileSmileSmile

Sevg ...
YARGIÇ
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ok ..Yar?n olsun ama hikaye g?zel olsun haa , filmin sonunda isyanbitmezle beni ?ld?rme sak?n SmileSmileSmile Zaten gerke kalmayacak biz birbirimizi vurruz SmileSmileSmile

Sevg ...

F?rt?na kimbilir belkide ?ok ?a??raca??n ?eyler olur nede olsa ben yaz?yorum katliam yapmadan duramamBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Hadi bakalım öyle olsun SmileSmileSmile bekliyoruzz ....

Teşekkürler hikaye için tekrar ...

Sevg ...
YARGIÇ
Ben teşekkür ederim...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:01 AM