:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuzda Yeraltı Dünyası(Mafyaya karışan istihbaratçılar)
YARGIÇ
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel bir hikaye oldu tşklr ylmaz.....

Ben teşekkür ederim Kevser....
Ara
Firari Fırtına
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler Fırtına böyle sözleri sizlerden duymak ayrı bir onur
Duygusuz ve sizler bana yetiyorsunuz...

Sende bize yetiyorsun güzel yürekli insan ..... Seni nasıl sevmem , sen ki isyanbitmezi yere çakan adamsın yahuu ellerin dert görmesin emi SmileSmileSmile

Sevg ...
>As!_M€L€q<
süper bii sonnnnn...............
harbidennnnn filmleri aratmıooo............
harikasın abiiii ne yalan sölimm gerçek gibim duygulandım beaaa......
zihnine sağlık abimm......
YARGIÇ
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sende bize yetiyorsun güzel yürekli insan ..... Seni nasıl sevmem , sen ki isyanbitmezi yere çakan adamsın yahuu ellerin dert görmesin emi SmileSmileSmile

Sevg ...

İlahi Fırtına sen çok yaşa emiSmileSmile
İsyanbitmez güzel insan yaff nasıl kıydım bilmiyorumki, aslında siz birbirinizi vurcaktınızdaBig Grinben araya girdim....
Ara
YARGIÇ
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süper bii sonnnnn...............
harbidennnnn filmleri aratmıooo............
harikasın abiiii ne yalan sölimm gerçek gibim duygulandım beaaa......
zihnine sağlık abimm......

Saolasın canım kardeşim
Ya valla ne yalan sölim az önce hikayenin sonunu okudum gözlerim doldu ya...
Ara
Firari Fırtına
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlahi Fırtına sen çok yaşa emiSmileSmile
İsyanbitmez güzel insan yaff nasıl kıydım bilmiyorumki, aslında siz birbirinizi vurcaktınızdaBig Grinben araya girdim....

Eğer öyle bir durum olsaydı var yaa , isyanbitmezin kafasına 5 el sıkardım alim allah SmileSmileSmile sonrada kafasını kleser ibret olsun diye duygusuz un kapısına asardım SmileSmile

Sevg ...
YARGIÇ
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eğer öyle bir durum olsaydı var yaa , isyanbitmezin kafasına 5 el sıkardım alim allah SmileSmileSmile sonrada kafasını kleser ibret olsun diye duygusuz un kapısına asardım SmileSmile

Sevg ...

Abi yapma şakası bile sende bi tuhaf duruyor bak yoksa biri senin şifrenlemi girdi siteyeBig Grin
Ara
Firari Fırtına
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abi yapma şakası bile sende bi tuhaf duruyor bak yoksa biri senin şifrenlemi girdi siteyeBig Grin

Elbette şaka yahuu , isyanbitmeze kıyamam ben anca kuşbaşı yaparım onu SmileSmileSmileSmile

Sevg ...
EyLuL
süper bisi olmus.yüreginize saglikSmilesonu turk filmi gibi olmus amaaaSad
Ara
YARGIÇ
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süper bisi olmus.yüreginize saglikSmilesonu turk filmi gibi olmus amaaaSad

Teşekkür ederim

Ne güzel sonu TÜRK filmi gibi olması eh kanımızda Türk kanı ondandır ama en güzeli değil mi son nefesinde sevgiliye seni seviyorum diyebilmek...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 08:25 PM