:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?L?yorum....SeBeBimSin.....
€BeRimSin
?imdi sen gideceksin ve ben arkandan bakakalaca??m. Dur diyemeyece?im, sesim ??kmayacak. Susu?lar?mda sakl? kalacak duygular?m ne k?t?... S?z ge?iremeyece?im g?z ya?lar?ma akacak. Saklayaca??m g?rmeyesin diye, beceremeyece?im. "A?lama" diyeceksin bana, seni dinlemeyece?im. ??imde biriken ne varsa g?zlerimden ta?acak d??ar?. Dokunmak isteyeceksin, ba??m? geri ?ekece?im ?fkeyle. K?zg?n?m gidi?ine ??nk?, ?fkem bir da? gibi b?y?k. Ne varsa hayata dair al?p g?t?r?yorsun benden fark?nda de?ilsin. Ya da fark?ndas?n ama de?ilmi? gibi davran?yorsun. Sen kendi yolunu ?iziyorsun ?imdi ve do?ru bildi?ini yap?yorsun. Bense binlerce yanl???n ortas?nda tek ba??nay?m. Oysa bekledi?im sevgiliydin sen. Yorgun d?nlerden dam?t?lm??, kimliksiz sevdalardan s?z?lm?? a?k?m?n tek sahibi. Sanki seni aram??t?m y?llarca da , ararken a?k niyetine yabanc? kollarda uyumu?tum. Bu y?zden kimse kand?rmad? beni, dindirmedi a?ka susam??l???m?. Hep eksikti hep yar?m. Ne yaz?k ki "Bu kez tamam" dedi?imde de yar?m kald???m? g?r?yorum. Belki de sevmeyi beceremiyorum ben.

?yle ya, deli sevdalar bana g?re de?il belki de. D?md?z, heyecans?z, i?imdeki ku?lar kanat ??rpmadan ve tutkuyu kan?mda hissetmeden ya?amal?y?m a?k?. Buna a?k denirse tabii.. Bu yar?m kalm??l?k duygusu yok olur mu o zaman? Peki sen biliyor musun bu ac?ya katlanmalar?n ilac?n?? Bu y?rek sanc?s?n? ne dindirecek? Bu geceler nas?l ge?ecek? S?yle yar, i?imi kor gibi yakan bu ate? nas?l s?necek?
Acelen var biliyorum. Gideceksin, ya?anmam?? zamanlar? da beraberinde g?t?receksin. Bunu hi? istemiyorum. Ne berbat bir duygu bu.. ?stemedi?im bir ?eyi ya??yorum ve buna engel olam?yorum. Benden ba??ms?z geli?iyor her ?ey. ?arpman?n etkisiz eleman? gibiyim. Ya da bir sava? filminin daha ilk karesinde at?lan ilk kur?unla d???p ?len ve bir daha da hi? g?r?nmeyen fig?ran...
Haydi git, bu yol senin yolun. Diledi?ince ?zg?r at ad?mlar?n?. Kendin i?in iyi olan? yap?yorsun ya ne ?nemi var gerisinin. Ya?ad???m?z k?sa g?nlerin an?s?na s???n?r, atlatmaya ?al???r?m bu ac?y?. Sensiz olmaktan daha k?t? ne olabilir bu hayatta? Bir insan?n ba??na en k?t? ?ey gelmi?se ba?ka hi?bir ?eyden korkmuyor. Bir tek seni kaybetmekten korkuyordum. Oda geldi ba??ma...
d€n!z kısı
hasan süper yaaConfusedmiley17:Smile
Nuray86
Bİr İnsanİ Hersyİn Yapma Cunku Onlar Gİdİnce Hİc Bİrsey Degİlsİn.=(
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SEN? SEV?YORUM! NEDEN M?? Okuda G?r!(sahibine) eRCi 6 429 04-07-2022, Saat: 09:37 AM
Son Yorum: wildfang
  *******ben Sen? Sev?yorum******* eRCi 9 427 04-07-2022, Saat: 05:52 AM
  konuyu kapat?yorum cadım_ 3 391 04-07-2022, Saat: 02:52 AM
  A?l?yorum Asl?nda:( MasaL_perisi 10 501 04-07-2022, Saat: 02:08 AM
  ?en h?z?nlerimi qeri d?n?yorum eRCi 3 273 04-06-2022, Saat: 01:32 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:58 PM