:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
ciciKIS
asıl ben teşkkr ederim serhatozz...
Ara
Firari Fırtına
serhatozz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:C?c?k?s cok hakl?? Konu ?le ?lg?l? olanlar yorum yaparsa daha cabuk sonuca g?d?l?r.. Bu dusuncenden dolay? sana tesekkur ederim cicik?s...

ne yani konuyla ilgimiz yokmu serhat SmileSmileSmile sen varsan bende var?m bu konudaa , ha bu arada cesur la mankenler hakk?nda tart??aca??z , kimse girmesin aram?za haaaSmileSmileSmile admin sende girme SmileSmileSmile
MaTRaKiNG
arkadaşlar pardon sadece bir şey söylecem kimse kızmasın sakın şu msn davası yüzünden kız erkek arkadaşı ile ufak bir kırgınlık yaşıyor.. kimin hakkı var l. bunu o kıza yaşatmaya diye soruyorum kendime

bakalım savunma ne olacak ...
Ara
Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile bende aynen öle takılıyom sen burdasın diye SmileSmileSmileSmile
Firari Fırtına
VALLA Haklısın ... ben rresimlere dönüyorum SmileSmileSmile bir bak diğer resimlerde gübdüz baya eklenti yaptım..SmileSmile
kardelen_21
Daha Hi? Bir?ey S?ylemiyorum.

bo?ver ali bi?i deme sen s?liceni s?leidn..
Ara
Firari Fırtına
ne oldu kardelen 21 ....Sad
CariSmaBoY
Ben EĞer Buraya AÇiklama Yapsam Ne Ortada Kardelen 21 İn Laflari Ne Matrakİng İn SuÇlamalari Nede Cİcİkis In Tutumu, Kİ Alİyİ Çok Severdİm Ama Artik Ayni Şeyİ SÖleyemeyeceĞİm Nese(gurbetÇİ De Artik Dahİl)...

SonuÇta Hepİnİzİ İnanin Çok İyİ Taniyorum.... Hepİnİze Ayri Ayri Cevap Verİcem HİÇ Merak Etmeyİn... Cİcİkis MiŞ Adamİn1İ İymİŞ Matrakİng MİŞ... 3. Ünz İÇİnde Ayri Ayir Cevaplarim Var HİÇ Mrk Etmeyİn... Şu Kardelen Denİlen KİŞİ Tanimiyorum Bİle... Nese Ben Önce Tolgayi DİnleyeceĞİm... Bİ KonuŞayim.. Aklinizda Tek Bİ Soru İŞaretİ Bİle Kalmaz Merak Etmeyİnn...

Ve Şunu Da SÖlÜyorum Dostum Dİe BİldİĞİm 2 KİŞİ; Adamin1İ Ve GurbetÇİ Yaziklar Olsun Sİze....
AdAmIn1i
Eywallah Süleyman Bize Yazıklar Olsun Sana Ne Demeli Bilmiyorum. Açıklama Felan İstemiyoruz Tamam Bu Görünüşle Yine Biz Haksız Duruma Düşeceğiz Buna Eminim. Herkeze Hayırlı Günler.
Ara
CariSmaBoY
dur daha bitmedi ali... biteceğini de sanmıyorum...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 607 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 357 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:14 AM