:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
AdAmIn1i
kardelen_21 rumuzlu ki?i yak?ndan tan?d???m ve karde?im dedi?im insan?n k?z arkada?? olur. Buraya davet ettim onu forumda bir?eyler payla?s?n diye fakat s?leyman arkada??m?z y?netici yetkisini kullanarak izinsiz olarak kardelen_21 in mail adresini profil bilgisinden al?yor ve msne ekliyor oda yetmezmi? gibi birde zibidi ye veriyor. Tolgaya s?yl?yorum bunu hi? sallam?yor bile nerdeyse, 2 g?nd?r bi sonu? ??kmad? tolgaya g?re. ??kmad?m? yoksa i?ine mi gelmior? Bu hem bana hemde kardelen e yap?lm?? bir sayg?s?zl?kt?r ve bu forumda adaletin i?lemedi?ini a??k?a g?steriyor. Ali forumu niye b?rakt? diyenler ?imdi bir?eyler anlam??t?r art?k. Hadi bakal?m daha neler g?rece?iz merak ediyorum.
Ara
gurbetci
biz dugusuza biseyler paylasmak eglenmek amaciyla giriyoruz ,günlük hayatimizdaki slklntilari unutmak icin giriyoruz ama ne oluyor burda bile haksizliklarr yapiliyor...
duygusuz forum benim ve bazi arkadaslarim icin özeldi ama bu olaylardan sonra artik degil...
tek istegimiz huzurdu ama oda yok artik...
zaten dikkat ediyorumda eski üyelerde girmiyor artik nedenleri ortada....
ve adminden istegimiz bir an önce bu konuyu aydinlatmasidir!!!
Ara
MaTRaKiNG
Burada insanlar gerçek hayattan uzaklaşmak ve bir nevi deşarz olmak için buluşuyorlar ve güzel arkadaşlıklar oluşuyor ... burada yapılan bu tip olaylar bu radaki arkadaşlık dostluk ve paylaşımcı ruhu baltalamaktadır... bu olay sanırım ilk kez meydana gelmiyor. yine ne yazık ki ali kardeşimizin mesaj kutusu bazı kendisini bilmeyen site yöneticileri tarafından karıştırılmış ve bazı mesajlar silinmişti...

Admin bu bunun gibi olayları gerçekteleştiren sorumsuz yöneticelere gerektiği gibi davranmak zorundadır... yoksa bu baltalamadan çok kan kaybedecektir site... Her şeyin en olağan güzel haline dönmesi dileğiyle Adminden bir cevap bekliyoruz --sorumsuzca hareket eden bu sorumlu kişilerin sorumlukları devam edecek mi?

Ara
blue_belial
INSAN denen mahluk! boyledır ıste...
zaman ve mekan neresı olursa olsun, bellı eder kendını
Leader
Öncelikle kısaca aliye cevap vermek istiyorum. Bu olayı ali bana dün bu saatlerde söyledi ve sadece 24 saat geçti.

24 Saat = 2 gün etmez.

Herkes kendi iradesine sahiptir bu forumda. Eğer birisi bir konudan şikayetçi ise o kişi gelip bu alana veyahut bana özel mesaj, mail sistemi ile bildirebilir. Aracıya gerek olduğunu düşünmüyorum. Kardelen_21 şahıslı kişi bana özel mesaj atmıştır fakat konuyu ali bana söyledikten ve ben ona şikayetçi kişinin durumu bana bildirmesei gerektiğini belirttikten sonra.

Burada beni gerçekten üzen bir nokta da alinin telafuz ettiği sallamıyor veya işine gelmiyor kelimesi. Sanırım beni ali ve bazı arkadaşlar tanıyamamış. Bu konuya tepkisiz kalamayacağımı bilemiyorlar.

Ayrıca alinin daha önceki forum bırakma isteklerinin bu ve benzeri konu ile hiçbir alakası yoktur. Bu tür istekleri forum yönetiminin üzerine yüklemesi ayrı bir boyuttur.

Sevgili gurbetçi. Üye numaran 35 dir. Yani forumun ilklerindensin. Olayı bilmeden, suçlanan kişiyi dinlemeden, yönetimin düşüncesini beklemeden önyargılı biçimde olaya yaklaşman adillik dışı diye düşünüyorum. Sen gerçekten bizim sevdiğimiz insanlardan birisin. Bu tutumun beni çok üzdü malesef. Ama sağlık olsun.

Son sözüm matrakingedir. Özel mesajlar hiçbir şekilde yönetim tarafından okunmamakta ve müdahale edilmemektedir. Sadece üyenin şifresi ile girişi esnasında okunabilir ve müdahale şansı elde edilebilir. Eğer üye şifresini başkaları ile paylaşmamışsa veya şifresinin güvenliğini almamışsa bundan duygusuz.com sorumlu olamaz. Bu tamamen asılsız ve gerçek dışıdır.

Son olarak, :: Duygusuz.com'un bir sorun tespit ve düzenleme mekanizması vardır. Bir kişi birisinden şikayetçi ise biz hemen şikayetçi olunan kullanıcıya müdahale etmeyiz. Şikayetçi olunan kullanıcıyıda dinleriz, eksik gördüğümüz veya ikna olmadığımız noktaları tespit ederiz, karara varmadan öncede son olarak olayı ben bizzat değerlendiririm. Ben son 24 saat içerisinde şikayetçi olunan kişi ile görüşmedim. Sırf bir üye şikayetçi oluyor diye yargısız insaf YAPAMAM! bunu buradan duyurmayı bir fayda olarak görüyorum. Unutulmaması gerekir ki biz duygusuz.com yönetimi olarak bir şekilde çalışmakta zorundayız. 24 saatimizi :: Duygusuz.com başında geçirmek gibi bir Lüxümüz yok. Onun için biraz sabırlı olmamız gerekiyor.

Aliyi gerçekten severim. İyi bir arkadaşımdır. Fakat olay değerlendirirken göz önünde bulundurulacak iki etken vardır ali için dezavantaj olarak.

Bunlardan birincisi Alinin Moderatörlükten VIP üyeliğe cezai sistem olarak indirilmesi. Bunun sebebi tekrarlanan hatalardır.

İkincisi de VIP üyelikten normal üyelik seviyesine indirilmesidir.

Malesef bunları göz ardı edemeyiz.

Olayları ince eleyip sık dokuduğumuz, Adil davranmak için herkesi en ince ayrıntısına kadar dinleyip değerlendirdiğimiz ve emek harcadığımız için forumlarımızdan ayrılmak isteyen üyeler var ise lütfen "Beni Silin" diye üye başlığı açmasınlar.

İstemeyerek verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı tüm :: Duygusuz.com üyelerinden özür dilerim.

Saygılarımla,
AdAmIn1i
Olay Çok Büyük Değil Kısa ve Öz Yetkili Arkadaş Yetkilerini Kullanmış. Ayrıca Vip Üyelik Olayına Girsem Yine Haklı Olduğumu Herkez Görecektir ve Yetkimin Silinmesi Hakkında Bunlara Hiç Girmiyorum Sadece Bana Bu Olay Hakkında Açıklama Yapılacak kardelen_21 e Yapılmış Bir Haksızlık Varsa Bu Beni İlgilendirir.
Ara
AdAmIn1i
Alıntı:Son sözüm matrakingedir. Özel mesajlar hiçbir şekilde yönetim tarafından okunmamakta ve müdahale edilmemektedir. Sadece üyenin şifresi ile girişi esnasında okunabilir ve müdahale şansı elde edilebilir. Eğer üye şifresini başkaları ile paylaşmamışsa veya şifresinin güvenliğini almamışsa bundan duygusuz.com sorumlu olamaz. Bu tamamen asılsız ve gerçek dışıdır

Özel Mesaj Değil Normal Mesajdan Bahsediyor Arkadaş.
Ara
gurbetci
Sevgili gurbetçi. Üye numaran 35 dir. Yani forumun ilklerindensin. Olayı bilmeden, suçlanan kişiyi dinlemeden, yönetimin düşüncesini beklemeden önyargılı biçimde olaya yaklaşman adillik dışı diye düşünüyorum. Sen gerçekten bizim sevdiğimiz insanlardan birisin. Bu tutumun beni çok üzdü malesef. Ama sağlık olsun.

tolga ben sadece bu olay icin yorumumu yapmadim...
kimin yaptigi adil sence?
ben bu forumdaysam ve dedigin gibi eskiysem benim hakkimdir herhalde elestiri yapmak...
duygusuz forum gercekten benim icin cok özeldi ve cok ii dostluklar edindim forum sayesinde...
ama gercekten herseyin bir siniri varmis bunu bilyiorum....
ve sonucta yapilan haksizliklar var bunlari göz ardi edemeyiz...
neyse sen adminsin bilirsin herseyi herseyinde iyisini yaparsiin zaten....
insallah yaparsin....
Ara
ZiBiDi_RoMeO
msn adresimi verim baksinlar bende oyle birisi kayitli deil.. ayrica kimsenin msn ini zorla almadim ben.. zaten genelde toplu konusmalarda eklenir.. ayrica buna hümeyra deden kardeşimde şahittirt ve iyi bilir. kardelen 21 nickli bi uye bende yoktur.. ali adam olda once vbi sorgula adamida hasta etme.. şifremi vereyim gel bak.. canimi sıkma benim.. ok

dip not: kimse kimseyi zorla eklemiyo silah zoru yok eklemişse admin oldugu icin eklemiştir ayrica. istemeyen daveti almayabiliyo.. anlatabildimmi.. burda suleymanida msn dagitan biri olarak analiz etmen cok üzücü. saygisizligini yaşina veriyorum.... once dinle sonra konuş.. bye
Ara
AdAmIn1i
Evren Hafızanımı Yitirdin ? Geçen Gün Sorduk Sana Mail Adresi Kardelen le ilgili Bişi Değil Zaten. Senle Bu Sorunu Konuştuğumuzda Çözmüştük Zaten.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 592 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 351 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:31 PM