:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
ciciKIS
Ali sesimi duyda , anla beni biraz .... Sizler bu kadarmı korkak adamlarsınız yahuu , nedir sizi korkutan , nedir sizi ürpeten şey .. Yazık yazık ...Korkaklar gibi gitmek yakışmaz size . Kalında en azından kimler suçluysa onları burda hep elden yolcu edelim .
arkadaşım düzgün konuşurmusun lütfen korkaklar gibi gitmek felan işi vardı çıktı hem kimene de lütfen yani o kelime güsel deil nolursunuz kibar olalım ya
Ara
aKMeL
bazı şeyler konuşularak halledilir dialog eksikliği var
Firari Fırtına
sutum bekliyorum
Firari Fırtına
Evet serhat doğru söylüyor ...Savunma yapılmalı ama kimse gitmemeli ..

Süleyman muhatapsa , açıklama yapmalı bu konularda ...

Dialoğ eksikliği yok , sadece kırılmalar ve üzülmeler var , engel olacağız inşallah ..

Sevg ...
ciciKIS
NOT : AL?YE SESLEND?M AMA D??ER T?M G?DEN DOSTLARDA BU YAZIYI OKUSUN , HEP?N?Z ???N GE?ERL?D?R BU C?MLELER?M .. SAVA?ACAK CESARET?N?Z YOKSA , YA?AYACAK EBED?N?ZDE YOKDUR ...
saolas?n arkada??m ben kendi ad?ma sava??cam diorum sonuna kadar l?tfen gere?i yap?ls?n arkada?lar...
Ara
Firari Fırtına
Yavv ben susayım .. bekleyeceğim ...

Ama savaşmak derken kılıç kalkan la değil kardeşim ..hakkını arayacaksın ama saygı ve sevgi çerçevesinde ...

Elbette süleyman gelecek ve savunma yapacak , bu zor değildir... Belkide ali haksızdır ben kimseye haklısın haksızsın demedim dememde , ama bu olayda haksız olan için üzülürüm . Olay ağır be kardeşim ...

Sevg ...
Leader
Bakınız arkadaşlar olayı takip ettiğimi belirtir mesajımı zaten ilk sayfada yazdım. Lütfen tekrar tekrar konuyu uzatıp ortalığı gerginliğe sürüklemeyelim. Şuanda olaya tek taraflı bakıyoruz. Madalyonun ikinci yüzüde var. Bunları bilmeden değerlendirme yapmayalım. Ayrıca şunuda açık yüreklilikle söylemek isterim ki eğerki bu konuda süleyman %100 haksız çıksın kesinlikle co-adminliği alınmayacaktır. Süleymanın bugüne kadar hiçbir hatasını görmedim. Her insan hata yapabilir. Bu bir hata dahi olsa ve hatasının farkına varırsa ilgili kişiden özür diler ve bu olay kapanır. Ama tekrarında mutlaka yaptırımlar gelir. Fakat süleyman bu türden bir insan değildir. Sapıksal düşünceleri olan birçok arkadaşımız var ki forumda kendini kamufle etmiş, önce bunları tanıyın.

Bu konuya süleymanla konuşmadan herhangi bir cevay yazmayacağım. Süleymandan da ricam benimle görüşmeden bu konuya bir cevap yazmasın.

Sevgiler,
Firari Fırtına
Valla Adminciğim bekleyecek göreceğiz .. Paylaşımlarınız için tşk. ederim .. Azcık sinir yaptık hemen uyarı aldık Sad neysee şimdilik ben konularıma dönüyorum ...

Allah her iki tarafada sabır ve anlaşma barışma nasip etsin ...

Serhatcığım sevgimle kal , admin kıskanmasın Smile

Sevg ...
ciciKIS
bencede biz susalım konunun içindekiler konuşsun inş sonuç ii olurda kimse gitmek zorunda kalmaz pfff
Ara
soyle
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak?n?z arkada?lar olay? takip etti?imi belirtir mesaj?m? zaten ilk sayfada yazd?m. L?tfen tekrar tekrar konuyu uzat?p ortal??? gerginli?e s?r?klemeyelim. ?uanda olaya tek tarafl? bak?yoruz. Madalyonun ikinci y?z?de var. Bunlar? bilmeden de?erlendirme yapmayal?m. Ayr?ca ?unuda a??k y?reklilikle s?ylemek isterim ki e?erki bu konuda s?leyman %100 haks?z ??ks?n kesinlikle co-adminli?i al?nmayacakt?r. S?leyman?n bug?ne kadar hi?bir hatas?n? g?rmedim. Her insan hata yapabilir. Bu bir hata dahi olsa ve hatas?n?n fark?na var?rsa ilgili ki?iden ?z?r diler ve bu olay kapan?r. Ama tekrar?nda mutlaka yapt?r?mlar gelir. Fakat s?leyman bu t?rden bir insan de?ildir. Sap?ksal d???nceleri olan bir?ok arkada??m?z var ki forumda kendini kamufle etmi?, ?nce bunlar? tan?y?n.

Bu konuya s?leymanla konu?madan herhangi bir cevay yazmayaca??m. S?leymandan da ricam benimle g?r??meden bu konuya bir cevap yazmas?n.

Sevgiler,

yine admin acti agzini yumdu gozunu :d
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 592 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 351 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:17 PM