:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
isyanbitmez
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak isyan sen s?lenenlerden anlamak istemiyorsun san?r?m..
1 orda adam gibi kelimesini sana kullanmad?m ve kullan?cam kelimeleri de sana soramam madem ?le..
2 taraf tuttu?um felan da yok.. oldugunu d???nen varsa s?lesin bilelimm..
3 ?fkeyle kalkmad?m zarala da oturmad?m...
4 burnundan buyuk i?lere kalk??ma ve bana moddlugumu ??retme..
5 arkada?l??? da ?le..
6 bence sen .. neyse kals?n..
7.. oyun oynayan biri varsa ben deilim bu ki?i sen olursun....
8 art?k muhatttab olmak istemiyorum s?lo bunu istedi die... !
BAK ?SYAN DE??L. BUNU ANLAMAYA ?ALI? OLUR MU?!
"SANIRIM S?YLENENLER? ?STED???N G?B? ANLAMAK ?ST?YORSUN" ?FADES? DAHA UYGUN OLURDU. HAN? MOD'SUN YA AZICIK DAHA NAZ?KL?K KATSAN. KULLANACA?IN KEL?MELER? DO?RU SE?MEL?S?N. BANA SOR DEMED?M K?? ?OK S?N?RLENM??S?N. BU NASIL ??LEDEN ?IKMI? B?R CEVAP B?YLE VE AYIP YA. ?OK AYIP.
1.
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sinirle cvb verirken adam gibi d???nebiliyormusun sence !
?FADE ?OK A?IK.HER SORU CEVAPLANSIN D?YE SORULMAZ. BUNUN DA AMACI BELL?. ?OK A?IK KIZGINSIN ??TE.ADAM G?B? KEL?MES?N? BANA KULLANMAMI?. K?M? KANDIRIYORSUN. O SORU BANA Y?NELT?LM?? ADAM G?B? KEL?MES? ?LE. AMA BANA KULLANILMAMI?. KOM?KL???N? BU KADAR ZORLAMA.
2. TARAF TUTTU?UN ?OK A?IK. ALTTAK? YAZINI B?R DAHA OKU. ANLAYAMAZSAN BEN ANLATIRIM NASIL TARAF OLDU?UNU. BEN S?YL?YORUM YANLI?SIN!
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada?lar ne bu i? noluyorsunuz kimsenin kimseyi K???K D???RME K?T?LEME VE A?ALAYICI LAFLAR s?leme yetki?si yoktur.. kendinize gelimn..
AL?N?N KA?AAR DED???NE ?NANMIYORUM ..
S?LAYMANIN DA EKLEM?S?N?N B?R SEBEB? VARDIR BELK?.. AMA ?NCE ?NSANLARI D?NLEY?N?Z..
EVREN EKLEMEYEB?L?RD?..
SONU?TA K?M EKLEMEK ?ST?YORSA ?Z?N ALMALIDIR DORU OLAN BUDUR...
BURDA S?LEN?LEN(S?YLEN?LD??? VARSAYLIRSA) B?ZE DE GE?ERL? SAYILIR.. AMA S?LEN?LMEM??T?R.
BURDA EVREN? ?M?T? ?ZG?L? S?LOYU VE D??ER ARKADA?LARI ?OK ?? TANIYORUM ..
PEL?N B?R?LER?N? BA?KALARININ A?ZINDAN SU?LAMA SAKIN.. BA?KALARININ A?ZINA BAKARAK DA YARGILAAMA.. L?TFEN HERKES KEND?NE GELS?N..
KARDELENE YAPILAN YANLI? B?ZE DE YAPILMI? SAYILIR.. O VE BEN BURANIN YENGELER?NDEN?Z... L?TFEN ARKADA?LAR..
K?MSE K?MSEY? D?NLEMEDEN YARGILAYIP SU?LAMASIN A?IR H?TAPLARDA BULUNMASIN..
3.HALA ?FKEL?S?N. S?N?RLER?NE HAK?M OLMAYI ??REN. KEND?NE GEL B?RAZCIK. YA DA SEN?N DAHA ?NCE ciciKIZ'A DED???N G?B? "ADABINI TAKINIR MISIN"?!
4.T?RK?EN?Z B?RAZ ZAYIF YA DA ?ORBA YAPMAYI SEV?YORSUNUZ. BURNUNU HER ??E SOKMA ?LE, BOYUNDAN B?Y?K ??LERE KALKI?MADAN G?ZEL B?R YAPI KURMU?SUN. NE OLURSA OLSUN O ?FADEY? KULLANAMAZSIN!!! SANA MOD'LU?UNU ??RETMEYE ?ALI?MAM. YANLI? OLAN ?EY? N?YE ??RETEY?M. SANA MOD'UN NASIL OLMASI GEREKT???N? S?YLED?M. TARAFSIZ OLMALISIN VE BU T?P ?FADELERDEN KA?INMALISIN(HANG? T?P OLDU?UNU ANLAMADIYSAN ANLATIRIM) ORTAMI GERMEK YER?NE SAK?N OLMALARINA ?ALI?MALISIN.
5. ARKADA? ANLAYI?IMIZ FARKLI OLAB?L?R. BUNU KONU?MAM.
6. BURADA SINIRINI A?MI?SIN. SENCE BEN NEY?M S?YLE? YOKSA HERKES KAFASINA G?RE BO?LUKLAR BIRAKIR. BEN DE BIRAKIRDIM AMA BEN YANLI?I ANLATMAYA ?ALI?IYORUM. SEV?YES?ZLE?MEYE GEREK YOK.
7. BEN OYUN OYNAMIYORUM. SEN HALA OYUNLARDASIN. GER?EKLERE D?N.
8. ?FADE BU MU YAN? S?LO SENDEN BEN?MLE MUHATAP OLMAMANI MI ?STED?? (BUNU S?LO'DAN DUYMAK ?STER?M) KALDI K? SEN ONU D?NLEMEM?? Y?NE BEN?MLE MUHATAP OLMU?SUN. NERDE KALDI S?LO'NUN ?STED??? SENDEN. HAN? S?LO'NUN DED??? UMRUMDA DE??L G?B? OLMU? BU YAZIN.
?FADELER?NE B?RAZ DAHA D?KKAT ET!.........
Son Noktam
Yha ArkadAŞLar ßen ßu Ya$ıma Kadar Hiç ßuKadar $hey Okumadım YanLız ßir Kaç Kelime Etmek ßenimde Hakkım Diye Dü$ünüyoRum...

1. Burada ßen 1000 Kere GidiOm Sözcüğü Kullandım Lakin Gidemedim En Fazla Gittiğim qüN 1 AyLık ßi Süre Zarfıdır ..

Burada DostLuK Ve ArkadaşLık Esasdır v3 Herzamanda Yetkili Arkadaşların Şu Konu Yasak Bu Konu yasAk qißi Kelimelerde BuLundu...Ve En Çok Sevdiğim Hareketleri...

Burada Hiç Kimse Hiç Kimseye Ahkam KeseMez Ama Nedense Kesiyor.. Bu Romeo ArkadaŞımızı ßiri ßana ßa$Ka tüRde sÖLedi Ama qöZümLe qöRmedeN TanıK oLmadaN iNaNmaK İstemedim .. Bu Yazdıklarımda Hiç Kimse KırıLmamasını İstiyorum...

Gurbetci Bu Sözüm Sana qeLsin Ama KırıLma ßence Çok Ön YarqıLı Konu$uyorsun Evet Ortada ßir Hata Var ve Hiç Kimse KaßuLLenemez Ama ßence Senin Yaptığında Çok YanLış Çünkü ßurada ToLqa'yı Ve Diğer Arkada$Ları ßenden İyi Tanıdığını Dü$ünüyorum V£ ßiraz EskiLeri Dü$ünüp HatırLarsaN ßence Daha iç Açıcı Konu$ursun Çünkü Hiç İç Açıcı Konu$muyorsun Eğer ßizLer ßöyLe YapaRsak ßaşKaLarı Ne YapMaz LütfeN....

ToLqa Bu Konu Sence FazLa Uzamadı mı? Evet Bence Çok Uzadı YapıLan ßir HatadıR ŞeriatIn Kestiği Parmak Acımaz Esasını KuLLanacağını Sanıyorum ...

ßencede ßu Yazdığım ßurada SoN oLur ÇüNkü ßiz Duygusuz.Com Olarak ßurayı Çok Seviyoruz Ve Seveceğiz Ama HerKez Cezasını Ve Hakettiğini Alırsa

........THE END..................
Ara
ManyaX_GirL
ya war yaa tuaf we de kar???k bi durumm..
ben bu forumun ilk halini de biliorumm...
ne biliim bu tars ?eler ya?anmasd? yanee..
bunu bence tolga'ya diil de konuyla alakal? ki?ilerle tart???nn..
Ara
Son Noktam
Yha ZateN Merve ßurada Sadece ToLqa'ya YöneLik ßi$hiLer söLenmi0r Sadece ToLqa'yı ßir Kaç Konuda AydıNLatıOrLar Ama ßazI ArKada$Lar a$ırıya Kaçmı$ Sad
Ara
ManyaX_GirL
ya gökhan konu ordan alınmış araya wurulmuş..
ordan alınmış taa benm ösel hayatıma kadar girmiş yane..
birinin bana teklif etmesiyle konunun ne alakası war onu bile daha anlayamadm..
çok mu dokundu yaa???
hem bu ne ya sawaş arenası gibi..
biri ordan bşi sölüo dieri burdan baırıoo..
ne gerek war ki bu kadar şeye..
aslında bi bakıma da ii oluo böle şeler..
insanların dier yüsünü de görmüş oluosunn..
herkes bence kendi önüne baksınn..
kimin ne yapıp ettiine diill!!!!
Ara
MorciveT
Bu konuyu okuyupta, ben anlamad?m demek ?ok sa?ma olur... Kelimesi kelimesine okudum ve ?ok k?r?ld???m? s?yleyebilirim. Neden arkada?l??? bu kadar ucuz fiyata satt?klar?n? anlam?yorum BU ?NSANLARINN, ama?lar? ne olabilir ger?ekten merak ediyorum.

*Konunun muhatab? olan ki?i, buraya sonradan yaz?yor ve konuyu ba?latan o de?il... Ondan ?nce birileri davranm?? ve ne hikmetse haberi dahi yok... Ama? S?leyman'? k?t?lemek, kirletmek ise bunu herkes yapar... Dikkat edin herkes diyorum; lakin bu bir dost taraf?ndan yap?l?yorsa insana ger?ekten ac? koyar... S?leyman'n? burda herkes neredeyse tan?yor ve bende tan?yorum... Ba?kalar?na as?lma ve benzeri laf atma gibi huyunun olmad???n? biliyorum... Bir ba?ka ?ah?sa s?z?nden dolay? resmini bile foruma koymayacak kadar, d?r?st ve ger?ek?i birisi...

Arkada?lar, ?st y?neticilerin mail adreslerinizi g?rebildiklerini hepiniz biliyorsunuzdur... Mail adreslerinizi de bu bilgiyi bilerek yazm?yor musunuz? Y?neticinin amac? her anlamda destek verebilmekti... G?rd???m kadar? ile baz? arkada?lar?m?z bunu ?ok yanl?? bir ?ekilde ifade edebiliyorlar...

E?er y?netici size k?t? bir ?ekilde kelimeler sarfetse, size hakaret etse yada size as?lma gibi olmas? m?mk?n olmayan ( bizim forumumuzda ) davran??lar sergilenmi?se ben de sizin arkan?zda olurum; lakin biliyorum ki b?yle bir durum s?z konusu de?il.

Her insan hata yapabilir ve bu da ?ok normaldir, S?leyman'?n hatas?da bilgisayar?nda msn yi a??k b?rakmas?, pcden kalkmas?na ra?men... Bu da ?ok normal ??nk? bulundu?u ayn? ortamdan hi? bir ?ekilde ters bir olay beklemiyordur. Evren burada ger?ekten b?y?k bir ay?p yapm??.

Ali'ye gelince, ba?kas?na hakaret etti?i a??k bir ?ekilde ortada ve bu beni ger?ekten ?ok ?a??rtt?... Ali hakk?nda d???ncelerim bir anda de?i?ti... Ba?kas?n?n ki?ilik ?zellikleri kimseyi alakadar etmez...

Sena sana gelelim, sen bir y?neticisin ve birinin sana y?neticili?i ger?ekten ??retmesi gereklidir. Ba?kalar?n? a?a??lay?c? kelimeleri kullanma hakk?n? kendimize vermedik ki sana neden verelim... Okudum ve sen herzamanki gibi ba?kalar?n? k???mseyerek konu?malar?ndan hi? vazge?miyorsun...

''Adam gibi konu?abiliyor musun? ''
''Burnundan b?y?k i?lere kalk??ma''
''S?yledi?in laflara c?mlelere dikkat et''
''Adab?n? Tak?n?r m?s?n?''
''Bunu akl?na sok''

Burada kendinin a?a??lay?c?, k???k d???r?c? kelimeler sarf etti?inin fark?nda de?ilsin san?r?m... Kendin yorum yap?osun ve ba?kas?n?n yorumlar?na kar?? ??k?yorsun... Ba?ka zamanlarda dedi?im gibi ne yapt???n?n fark?nda de?ilsin... Duygusuz y?netimde kendi ad?ma bu ?ekilde davran??lara m?sade etmiyorum...

Reklam i?inde l?tfen bu ?ekilde sa?ma bahaneler bulmay?n... Kimin ne oldu?unu biraz irdeleseniz zaten herkes anlayacakt?r... S?leyman ka? senedir bu sitede neden bir ba?kas?ndan bu ?ekilde bir ?ikayet gelmedide, ba?ka bir forum a??laca?? zaman, di?er forumun sahibi taraf?ndan bir ?ikayet konusu a??l?yor.... Ve konunun as?l muhatab?da de?il...

Buraz? Sevgi ve arkada?l?k forumudur... ?yledir ve hep b?yle olacakt?r... Biz kuru laflara kanmad?k bundan sonrada kalmay?z... Birbirlerine dost diyenleri g?rd?k... Sizde ?l??p, tart?n... Bu forumda samimi olan herkesde benim dostumdur ve bu herzaman daimi olacakt?r... Kimsenin kimseyle bir al?p veremedi?i yok, sadece maksat muhabbet ve bahane ile tart??ma-lekeleme olay? olsun...

Burada biz kimseye hakaret etmiyoruz, k?t? s?z s?ylemiyoruz, dedikodusunu yapm?yoruz, ?zel bilgilerini ba?kalar?na da??tm?yoruz... Sizin g?zel ve iyi bir ortamda zaman ge?irmeniz ve arkada?l?k kurman?z i?in elimizden geleni yap?yoruz... Bu yapt?klar?m?za kar??l?k, bu eme?e kar??l?k biz sayg?y? hakediyoruz... Yarg?s?z infaz?n nas?l bir?ey oldu?unu gen? arkada?lar?n anlamad??? a??k?a ortadad?r... Bizim Forum ailemiz ( ger?ek dostlar ) bize herzaman yetecektir... Biz reklamla bu yere gelmedik... Samimiyet ve d?r?stl?kle, i?tenlikle davrand???m?z i?in bu konumday?z...

Yaz?lanlara l?tfen dikkat edelim.
Ara
ManyaX_GirL
Bu konuyu okuyupta, ben anlamadım demek çok saçma olur...

bunu bana mı söledn morcivet anlamadm ama benm orda bahsettiim şee çok apayrı bşiyidii..
bu konuya pek fasla grimek istemydm ama benm hakkmda bşiler yasıldıını görünce yasma ihtiyacı hissettmm..

Birbirlerine dost diyenleri gördük...

ewt ben de gördüm..
we hayal hatta hayat kırıklıı yaşadımm..
bu da ayrı bi konu gene açmaya gerek yok!!!
we eğer bşi yasılıosa ya da söleniosa bu kişiye söylenmeldr bencee..
Ara
ManyaX_GirL
tşkkr edermm SmileSmileSmile
Ara
MorciveT
Merve aşk olsun... Bunu benden beklememeliydin. Big Grin Sana demedim. Geniş düşün...
Ara
ManyaX_GirL
hmm ii o zaman SmileSmileSmile
ya arkadaşm beklemediim için tepki werdim saten Big Grin
ama geniş düşünemiom ben yaff..
kişiye yönelik konuşsana yafff...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 606 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 357 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:35 AM