:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
p£r!k!z!
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hi? komik de?ilsin ...

?nsan sevdi?ini yerden yere vururmu? .. unutma bu s?z? ..

evet bu s?z doru ama k?rmadan Big Grin

komik olmad?g?m? da bilim merak etme =))
Ara
merve
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merve ...

Ne alak ?imdi ... Konu ba?ka yahuuu...
deste?in i?in saol ya...Confusedmiley6:
Ara
merve
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam ben de k?r?ld?m sen ?imdi bana da k?t? d???nen dedin!
hay?r,ben sadece sizin k?t?l???n?z? ve ?z?lmenizi istemedi?imi anlatmak istedim.yani iyi d???nen die kendimden bahsettim.senle bi alakas? yok.?st?ne ald?ysan da ?z?r dilerim...Confusedmiley20:
Ara
p£r!k!z!
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:f?rt?na g?n?l benim s?yledi?im c?mlelere dikkat et demi?. oradan da geyi?e vurmu?sun. g?lecek bir nedenimiz olsun ama?. te?ekk?rler f?rt?na g?n?l. bug?n san?r?m p?r!k!z! 'n?n savunma g?n?. hep benim kar?? taraf?mda se?mesi ne kadar tarafs?z(!) oldu?unun a??k bir g?stergesi. ben sinirle kalkan zararla oturur c?mlesini kullanabilece?in bir ?ey s?ylemedim merve'ye. art?k ?u tarafs?zl?k oyununa bir son ver.........

bak isyan sen s?lenenlerden anlamak istemiyorsun san?r?m..
1 orda adam gibi kelimesini sana kullanmad?m ve kullan?cam kelimeleri de sana soramam madem ?le..
2 taraf tuttu?um felan da yok.. oldugunu d???nen varsa s?lesin bilelimm..
3 ?fkeyle kalkmad?m zarala da oturmad?m...
4 burnundan buyuk i?lere kalk??ma ve bana moddlugumu ??retme..
5 arkada?l??? da ?le..
6 bence sen .. neyse kals?n..
7.. oyun oynayan biri varsa ben deilim bu ki?i sen olursun....
8 art?k muhatttab olmak istemiyorum s?lo bunu istedi die... !
Ara
p£r!k!z!
mervecim fazla özür diledin yaff... ö.deil cnm..
Ara
merve
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak merve hakl? sinirle kalkan zararla oturur..
sinirle cvb verirken adam gibi d???nebiliyormusun sence !
birini yarg?lamadan ?nce de yarg?layaca??n ki?iyi de dinle ?LE YARGILA oldu mu ???
saol.bi deniyim bakiim:yikildim:
Ara
merve
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mervecim fazla ?z?r diledin yaff... ?.deil cnm..
?st?ne alma,sana deil can?mmmmBig Grin
Ara
p£r!k!z!
merve Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol.bi deniyim bakiim:yikildim:

Alıntı:bak merve hakl? sinirle kalkan zararla oturur..
sinirle cvb verirken adam gibi d???nebiliyormusun sence !
birini yarg?lamadan ?nce de yarg?layaca??n ki?iyi de dinle ?LE YARGILA oldu mu ???
quot-bot-left.gifquot-bot-right.gif

bu s?lediklerim sana deil di merve ama sende uygulayabilirsin ... ve bunda o kadar komik bir ?ey yokk...

ii sen bilirsin s?rekli ?z?r dilemek istiyorsan dileyebilirsin .. pardon kar??t???m i?in..
Ara
Firari Fırtına
Kilit ve Eğitim Şart .....

KONU KİLİTLERNSİN ARTIK .......

UZATMAYIN ....

..
isyanbitmez
merve Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hay?r,ben sadece sizin k?t?l???n?z? ve ?z?lmenizi istemedi?imi anlatmak istedim.yani iyi d???nen die kendimden bahsettim.senle bi alakas? yok.?st?ne ald?ysan da ?z?r dilerim...Confusedmiley20:
B?T?N ?Y? D???NCELER? KEND?NE AYIRMI?SIN merve. SmileB?RAZ DA B?ZE BIRAK. AMACI K?T?L?K OLANLARDA VAR. D?KKAT ETMEK LAZIM. ?ST?ME ALINDIM. ?Z?R D?LEMENE GEREK YOK. BEN ?Z?R KABUL ETMEM. SADECE HATAN OLDU?UNU D???N?YORSAN B?R DAHA YAPMAZSIN. ANLAYI?IM BU.......
?Y? VE ILIMLI D???NCELER?N ???N TE?EKK?RLER merve AMA BAZEN KEL?MELER? KAFALARINA VURMAN GEREK?R BA?KA T?RL? ANLAMAZLAR.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 609 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 357 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:41 PM