:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
>As!_M€L€q<
KONUYLA HİÇ Bİ ALAKAM FELAN yoooq FAKAT SIRFF Bİ KİŞİNİN ADI GECİO DİE BU YORUMU YAPIYORUMM..
ERKK ARKADAŞIM BÖLE BİŞE YAPMIŞ OLABİLİR FAKAT BUNUN SEBEBİ SADECE FORUM VE FORUMDA YETKİLİ OLMASII YAPTIĞINIS SUCLAMA HİÇ ADİL DEĞİL SENDE BİLİOSUN SÜLEYMANIN BÖLE BİŞE YAPMAYACAĞINI...ALİ.....MİLLETİN MSNNİNİ ALIP KONUSMAK FELAN PEK DE UMRUNDA DEĞİL ONUN....

BU ARADA ;
(BLUE BELİAL INSAN denen mahluk! boyledır ıste...
zaman ve mekan neresı olursa olsun, bellı eder kendınıWink

BU NE BİÇİM Bİ YORUMDUR YA NEDEMK ŞİMDİ ...BUUU....

BÖLE MİLLETE SANKİİ DUYURU YAPIOMUS GİBİ NE İNSANLARI KÖTÜ TANITIOSUNUS SİZİN HAKKINISDA İİ DÜŞÜNDÜĞÜM HERŞEY Bİ ANDA SİLİNDİİ ..
KİM NEREYE GİDİOSADA GİDSİNN FORUMDA ÖLEDE BÖLEDE HERŞEY SÜRÜP GİDİOO...FARK YAPMIO YANE GİDENLERE BASH BASH
AdAmIn1i
Sultan Niye Aldığı Umrumda Değil İzinsiz Alıyor Yetkisini Kullanarak Süleymanı Tanıyorum Tanımıyor Değilim Ama Olay Farklı Anlatamam Şimdi Sana.
Ara
Firari Fırtına
Ali nin dedikleri gerçekden doğrumu ???
ciciKIS
alicim bende yara aldım burdan kardeşim işte sonuçta yönetici onlar ne bilim ne yapıcaksınki işte ama arkadaşlar gerçekten izinsiz olmasın hiçbişey burası çok güsel bi forum burda böle şeylere izin vermeyelim hani hepimiz aileydik nerde kaldı...
Ara
AdAmIn1i
Yalanmı Söylicem Fırtına_Gönül ?
Ara
kardelen_21
zibidi romeo doru konu?maya davet ediyorum...sen ekledin ve s?leymandan ald???n? s?ledin..sana sordumda...silah zoruyla al?nm?yor ama admin olmas? demek msn adresimi izinsice al?p eklemesi anlam?na gelmiyor...
Ara
ciciKIS
he bide beni ekleyeni benim kabul etmeme gibi bi şansım var tabi ama insanı rencide eden izinsiz alınması lütfen arkadaşlar kendinize birazcık saygınız varsa bunu yapmayın yada yapmayalım...
Ara
gurbetci
HAKKINISDA İİ DÜŞÜNDÜĞÜM HERŞEY Bİ ANDA SİLİNDİİ ..
KİM NEREYE GİDİOSADA GİDSİNN FORUMDA ÖLEDE BÖLEDE HERŞEY SÜRÜP GİDİOO...FARK YAPMIO YANE GİDENLERE BASH BASH

sürüp gitsin iste sultancim biz bisey dmeiyoruz....
ne güzel insallah hep iyi olur...
ayrica ben kimseye bisey demiyorum süloyuda iyi taniyorum ve iyi bir arkaadsimdir.....
benim yaptigim yorum genellemeydi...
fark yapmiyosa yapmasin sultan kalanlarda kendine ii baksin okadar baska bisey dmeye gerek yok...

Ara
AdAmIn1i
kardelen_21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zibidi romeo doru konu?maya davet ediyorum...sen ekledin ve s?leymandan ald???n? s?ledin..sana sordumda...silah zoruyla al?nm?yor ama admin olmas? demek msn adresimi izinsice al?p eklemesi anlam?na gelmiyor...

Daha Hi? Bir?ey S?ylemiyorum.
Ara
Firari Fırtına
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yalanm? S?ylicem F?rt?na_G?n?l ?

Ali ,

Umar?m bana k?zarak hitap etmiyorsundur , sadece ?unu anla ....

E?er bu dediklerin do?ruysa , bu i? uzar ...

Sadece konuyu tam anlamaya ?al???yorum ....

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 594 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 351 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:32 PM