:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
Firari Fırtına
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:++++++++111111111111
SONUNDA BEN? ANLAYAN ANLATMAK ?STED??? S?LEYEN B?R? OLDU::: T?KRLER ARKAD?IM KLAVYEN DERT G?RMES?NNN:::

En ba?tan beri benimde derdim buyduya , siz ge? anlad?n?z o ba?ka SmileSmileSmile
Firari Fırtına
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:f?rt?na s?ledi?i laflara c?mlelere dikkat et..
merve sinirle kalkman?n yanl?? oldugunu s?lemi? bende onu savundum sinirle kalkan zararla otururrr..

Bak bak bak konu?ana bak , ne yapcan c?mlelerime dikat etmessem . Yahu peri diye ge?iniyonda bir sihirli de?ne?in bile yok SmileSmileSmile de?neksiz peri SmileSmile

Sevg ...
p£r!k!z!
ben geç anlamadım... boşfer herkes demek istediği gibi dio
Ara
Firari Fırtına
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben ge? anlamad?m... bo?fer herkes demek istedi?i gibi dio

Bo?ver onlar? sen .. herkes ne d???n?rse d???ns?n , biz kendimizden mesul?z ... Ve s?z ?nemlidir ..

Sevg ...
p£r!k!z!
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak bak bak konu?ana bak , ne yapcan c?mlelerime dikat etmessem . Yahu peri diye ge?iniyonda bir sihirli de?ne?in bile yok SmileSmileSmile de?neksiz peri SmileSmile

Sevg ...

ya neden herkes laflar? alg?lamak istedi?i gibi tersinden alg?ll?o ...
onun s?ledi?i laflara dikkat et dedim senn deil f?rt?na..
ya allam ya ne haliniz varsa g?r?n ya..
benmle de dalga ge?ion gibiii .. evet periyim perili?imi ba?kalar?na sor s?lesinler... illa deynek olmas? ?art deil kalplerin sihirli olsun yeterrr...
Ara
Firari Fırtına
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya neden herkes laflar? alg?lamak istedi?i gibi tersinden alg?ll?o ...
onun s?ledi?i laflara dikkat et dedim senn deil f?rt?na..
ya allam ya ne haliniz varsa g?r?n ya..
benmle de dalga ge?ion gibiii .. evet periyim perili?imi ba?kalar?na sor s?lesinler... illa deynek olmas? ?art deil kalplerin sihirli olsun yeterrr...

Bak ?imdi ?a?t?m haaaaa

Sende kalp demi var SmileSmileSmileSmileSmile ?????
p£r!k!z!
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak ?imdi ?a?t?m haaaaa

Sende kalp demi var SmileSmileSmileSmileSmile ?????

f?rrt?na k?r??c? oluyorsun haberin olsun.. kimsede olmad?g? kadar kalp var bende! sende var m? ??
Ara
Firari Fırtına
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:f?rrt?na k?r??c? oluyorsun haberin olsun.. kimsede olmad?g? kadar kalp var bende! sende var m? ??

Ben asla k?r?c? de?ilimdir , bunu biliyorsun .. Sadece kalp varm? onu merak ettim ..Evet bende var ama ne i?e yarar bilmiyorum .. Ben genelde y?re?imle ya??yorum kalbimle de?il . Bunun neresi k?r?c? yahuu ... Amma yapt?n haa ...

Ha bu arada de?neksiz perisin ya bence sen ona k?zd?n ..ama bu bir ger?ek SmileSmile

Sevg ...
p£r!k!z!
off fırtına Big Grin komik olmaa lütfen Tongue
neyse ben gidiom şimdi yarın gelince görürsün sen.... :p
Ara
Firari Fırtına
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:off f?rt?na Big Grin komik olmaa l?tfen Tongue
neyse ben gidiom ?imdi yar?n gelince g?r?rs?n sen.... :p

Hi? komik de?ilsin ...

Yar?n g?rr?z elbet , de?nekmi getirecen SmileSmileSmileSmile ay ayy ?ld?m yahu g?lmekden .... getirde yar?n epey bir g?lelim yahuuu ....

K?r?lma s?zlerime tamamm? ?

?nsan sevdi?ini yerden yere vururmu? .. unutma bu s?z? ...

Sevg ... iyi geceler ?imdilik ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 610 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 357 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:56 PM