:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
paranin alamadigi...
emperor_uA
Adam yorgun arg?n eve d?nd???nde 5 ya??ndaki o?lunu kap?n?n ?n?nde beklerken buldu. ?ocuk babas?na " Baba bir saatte ne kadar para kazan?yorsun? " diye sordu... Zaten yorgun gelen adam, " Bu senin i?in de?il " diye cevap verdi. Bunun ?zerine ?ocuk, " Babac?m l?tfen, bilmek istiyorum. " diye ?steledi. Adam, " ?lla da bilmek istiyorsan 20 milyon" diye cevap verdi. Bunun ?zerine ?ocuk, " Peki bana 10 milyon bor? verir misin? " diye sordu. Adam iyice sinirlenip, " Benim, senin sa?ma oyuncaklar?na veya benzeri ?eylerine ay?racak param yok. Hadi derhal odana git ve kap?n? kapat. " dedi. ?ocuk sessizce odas?na ??k?p kap?y? kapatt?. . Adam sinirli sinirli, " Bu ?ocuk nas?l b?yle ?eylere cesaret eder? " diye d???nd?. Aradan bir saat ge?tikten sonra adam biraz daha sakinle?ti ve ?ocu?a paray? neden istedi?ini bile sormad???n? d???nd?, " Belki de ger?ekten laz?md?. "...

Yukar? ?ocu?un odas?na ??kt? ve kap?y? a?t?... Yata??nda olan ?ocu?a, " Uyuyor musun? " diye sordu. ?ocuk " Hay?r. " diye cevap verdi. " Al bakal?m istedi?in 10 milyon. sana az ?nce sert davrand???m i?in ?zg?n?m. Ama uzun ve yorucu bir g?n ge?irdim. " dedi... ?ocuk sevin?le hayk?rd?, " Te?ekk?rler babac?m..."

Yast???n?n alt?ndan di?er buru?uk paralar? ??kard?. Adam?n surat?na bakt? ve yava??a paralar? sayd?. Bunu g?ren adam iyice sinirlenerek " Paran oldu?u halde neden benden para istiyorsun?...Benim senin sa?ma ?ocuk oyunlar?na ay?racak vaktim yok! " diye k?zd?. ?ocuk " Ama yeterince yoktu" dedi ve paralar? babas?na uzatt?;

" ??te 20 milyon... bir saatini alabilir miyim?...."
Ara
blue_belial
valla bı gun bulursam aradıgımı
bı aıle kurarsam, kı zor gorunuyo ama olsun
ılerıde bı catı altında yasadıgım ınsanlar olursa
bılmıyorum ya, ölürüm onlar ıcın.
saol paylasımın ıcın
*TATLI BELA*
çok güzel...tşklr arkadaşım....
speedy_girl
PAYLAŞIMIN İÇİN TŞKLER ARKADAŞIM ...Smile