:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: paranin alamadigi...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Adam yorgun arg?n eve d?nd???nde 5 ya??ndaki o?lunu kap?n?n ?n?nde beklerken buldu. ?ocuk babas?na " Baba bir saatte ne kadar para kazan?yorsun? " diye sordu... Zaten yorgun gelen adam, " Bu senin i?in de?il " diye cevap verdi. Bunun ?zerine ?ocuk, " Babac?m l?tfen, bilmek istiyorum. " diye ?steledi. Adam, " ?lla da bilmek istiyorsan 20 milyon" diye cevap verdi. Bunun ?zerine ?ocuk, " Peki bana 10 milyon bor? verir misin? " diye sordu. Adam iyice sinirlenip, " Benim, senin sa?ma oyuncaklar?na veya benzeri ?eylerine ay?racak param yok. Hadi derhal odana git ve kap?n? kapat. " dedi. ?ocuk sessizce odas?na ??k?p kap?y? kapatt?. . Adam sinirli sinirli, " Bu ?ocuk nas?l b?yle ?eylere cesaret eder? " diye d???nd?. Aradan bir saat ge?tikten sonra adam biraz daha sakinle?ti ve ?ocu?a paray? neden istedi?ini bile sormad???n? d???nd?, " Belki de ger?ekten laz?md?. "...

Yukar? ?ocu?un odas?na ??kt? ve kap?y? a?t?... Yata??nda olan ?ocu?a, " Uyuyor musun? " diye sordu. ?ocuk " Hay?r. " diye cevap verdi. " Al bakal?m istedi?in 10 milyon. sana az ?nce sert davrand???m i?in ?zg?n?m. Ama uzun ve yorucu bir g?n ge?irdim. " dedi... ?ocuk sevin?le hayk?rd?, " Te?ekk?rler babac?m..."

Yast???n?n alt?ndan di?er buru?uk paralar? ??kard?. Adam?n surat?na bakt? ve yava??a paralar? sayd?. Bunu g?ren adam iyice sinirlenerek " Paran oldu?u halde neden benden para istiyorsun?...Benim senin sa?ma ?ocuk oyunlar?na ay?racak vaktim yok! " diye k?zd?. ?ocuk " Ama yeterince yoktu" dedi ve paralar? babas?na uzatt?;

" ??te 20 milyon... bir saatini alabilir miyim?...."

blue_belial

valla bı gun bulursam aradıgımı
bı aıle kurarsam, kı zor gorunuyo ama olsun
ılerıde bı catı altında yasadıgım ınsanlar olursa
bılmıyorum ya, ölürüm onlar ıcın.
saol paylasımın ıcın
çok güzel...tşklr arkadaşım....
PAYLAŞIMIN İÇİN TŞKLER ARKADAŞIM ...Smile