:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞkimi İtİraf Edİyorum...!!!!
>As!_M€L€q<
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yine ayn? yoLa ??k?yor Big Grin
hehe.......Confusedmiley17:
>As!_M€L€q<
kurtili Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eni?te pak sulti komsumdur penin sewerim keratay? art?k bi yanl???n? gorm?mBig GrinBig Grin mutluluklar dilerim

sensin la kerataaaaaa......saol saoll....yanl??? yapmas merak etme...
>As!_M€L€q<
nomeames Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok s?per olmus bide bu aska degecek birini bulabilseydik....

...la bis birbirimisi bulduk yaaaaaa .....
CariSmaBoY
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak yaaa a?ka bak ..... Vay be nazar de?ecek haa dikkat edin ....

Sevg ...

Bi ma?allah dersin dimi abicim :kral: t?kler bu arada Smile
CariSmaBoY
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya biLiyodum ya aLLh kahretmesin beni Big Grin abijim sen bana forumda oLay dediqin buydu dime Big Grin okuyorum ama cvp yazmad?m ne diyeLim aLLh mesut etsin Wink hi??? ay?rmas?n ama ben $imdi ne dicem SuLtan apLama veya sana abijim SuLtan apLama yenqemi sana abimi yoksa sana eni$temi apLama yine apLam? dicem :kral::kral:

ZEK? BAJIM BEN?M Smile KIS SEN BANA AB? DE ONADA YENGE DE Big GrinBig Grin ONUNLA KONU?UNCA DA BANA EN??TE DERS?N ONA APLA DERS?N Smile OLAR MI :kral: NE ??Z?M ?RETT?M BEEA
CariSmaBoY
ELA_G?ZL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hey carisma boy kuzenime iyibak hay?rl? u?urlu olsun umar?m her?ey cooook g?zel olur.o benim birtanem ona cooook iyi bak olur mu sizi seviyorum

AS?YE Big Grin SEN MERAK ETME BEN ONA G?L G?B?M BAKARIM Smile
HEM B? KEREM O BEN?MDE 1DANEM Smile
*TATLI BELA*
s?persiniz siz yaaa.....Confusedmiley20:
hep b?yle mutlu olun canlar?m......
allah mutlulu?unuz bozmas?n.....Smile
bir yast?kta kocay?n.....
eeee sizde milli tak?ma haz?rl?k yapars?n?z art?k.........Big Grin Big Grin Big Grin
CariSmaBoY
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mutluluklar Dilerim Allah Bir ?m?r Mutlu Etsin ...
Bir Yast?kta Kocay?n ...
Allah Mutlu Mesut Bahtiyar Art?k Ne ?sterSeniz Ondan Etsin..:p

AHAHAHA...Confusedmiley36: SAOLASIN €zBeRimSin D??ER ADIYLA HASSAAN Smile
?N? HERKES BU MUTLULU?A ER???R... GER?? ?NEML? OLAN ER??MEK DE??L BUNU DEVAM ETT?RMEK AMA NESE Smile
CariSmaBoY
F@!L!_M€?HUL22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooo s?locummmmm carismaa erkek..sizinkisideee ne a?kk bee d??mann ?atlat?yosunusss vallaaaa..allahh bozmas?nn....kankime iyi bakkkkk haaaaa

VAAAY EMRAH, SENDE M? ?YE OLDUN Smile HO?GELM??S?N Smile

?NCE B? AMEEEEN D?Y?M Smile (?N? ?ARPILMAM)Confusedmiley14:
MRK ETME ?Y? BAKCAAAM ONA Smile SATEN O VARKEN G?S?M? KIRPAMIOM K? Smile
CariSmaBoY
kurtili Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eni?te pak sulti komsumdur penin sewerim keratay? art?k bi yanl???n? gorm?mBig GrinBig Grin mutluluklar dilerim

B?L?YORUM KURT?, TUCEN?N? KARDE??S?N HATTA Smile

BU ARADA UYARIN HO?UMA G?TT? Smile D???ND???N ???N SAOL KARDE??M Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  üç Laf Ediyorum..üçünde De Seni Seviyorum.. acemhe 0 385 12-18-2009, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 12:17 PM