:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞkimi İtİraf Edİyorum...!!!!
CariSmaBoY
İnanın nasıl açıklayacağım bilmiyorum ama bir anda ona kapıldım... Bana hayat veren, beni olduğum gibi seven ve benimde canımdan çok sevdiğim birini takdim edicem size Smile

O benim hayatım, birciğim, ay yüzlüm, dünyalar güzeli sevgilim

ooo

MEGALOMAN (sultanım)

SENİ SEVİYORUM AŞKIM UMARIM HİÇ BİTMEZ.....

[ses]http://www.freewebtown.com/manyax_boy/Mariah%20Carey%20%20-%20My%20All.mp3[/ses]
Firari Fırtına
OooOOooo bak bu çok hoş ......
>As!_M€L€q<
19.gif5.gif14.gif9.gif19.gif5.gif22.gif9.gif25.gif15.gif18.gif21.gif13.gif

HAYATIMA GİRDİĞİN İÇİNN BENİ SEVDİĞİN DEĞER VERDİĞİN İÇİN BANA SEVMEYYİİİ ÖĞRETTİĞİNN İÇİNNN EN ÖNMLİSİ BENİİM OLDUĞUN İÇİNNNN .............
SENİ ÇOOOOKK SEVİYORUMMM

HİÇ BİTMESİN..........
CariSmaBoY
BENDE SENİ ÇOOOK SEVİYORUM BİTANEM... İNŞ HİÇ BİTEMYECEK... sEN BENİM DİĞER YARISIN UNUTMA... DADLIMMMM BENİMMM Smile
Firari Fırtına
Bak yaaa aşka bak ..... Vay be nazar değecek haa dikkat edin ....

Sevg ...
tatlı_cadı
ya biLiyodum ya aLLh kahretmesin beni Big Grin abijim sen bana forumda oLay dediqin buydu dime Big Grin okuyorum ama cvp yazmadım ne diyeLim aLLh mesut etsin Wink hiççç ayırmasın ama ben $imdi ne dicem SuLtan apLama veya sana abijim SuLtan apLama yenqemi sana abimi yoksa sana eni$temi apLama yine apLamı dicem :kral::kral:
Ara
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENDE SEN? ?OOOK SEV?YORUM B?TANEM... ?N? H?? B?TEMYECEK... sEN BEN?M D??ER YARISIN UNUTMA... DADLIMMMM BEN?MMM Smile

SENDE BNM ?B?R YARIMSIN HAYATIMIN ANLAMI.........?N? HAYATIM ?N?? B?TM?CEKK....
>As!_M€L€q<
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya biLiyodum ya aLLh kahretmesin beni Big Grin abijim sen bana forumda oLay dediqin buydu dime Big Grin okuyorum ama cvp yazmad?m ne diyeLim aLLh mesut etsin Wink hi??? ay?rmas?n ama ben $imdi ne dicem SuLtan apLama veya sana abijim SuLtan apLama yenqemi sana abimi yoksa sana eni$temi apLama yine apLam? dicem :kral::kral:
HEHE ???NDEN NE GEL?OSA ONU DE CANIM BNM....
>As!_M€L€q<
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak yaaa a?ka bak ..... Vay be nazar de?ecek haa dikkat edin ....

Sevg ...
ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN B?S? T?T?T??T DEM? YA.....
ceylan gözlü1
hey carisma boy kuzenime iyibak hayırlı uğurlu olsun umarım herşey cooook güzel olur.o benim birtanem ona cooook iyi bak olur mu sizi seviyorum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  üç Laf Ediyorum..üçünde De Seni Seviyorum.. acemhe 0 385 12-18-2009, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 01:51 PM