:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Y?ld?zlara Kapat G?zlerini.....
eRCi
[SIZE=4][b][i]Yine g?ne?in ?zerine zifiri karanl?klara ?rt?ld??? gecelerden sesleniyorum sana...Y?ld?zlar?n geceye, sevdan?n y?re?ime vurdu?u saatlerdeyim yine..?? duvar ve duvarlara sinmi? yaln?zl?k..??imde sensizlik yalpal?yor sessizli?i...?rperiyorum soka??m? i?gal eden ayazlardan.Ac?lar?n?n ba?da? kurup oturmu? yaln?zl?klarda dayanma sebebin olan gamzelerimden seni mahrum etmekten korkuyorum...Sana s???n?yorum..G?z ?ukurlar?n?n alt?ndaki ince cizgilere s???n?yorum...

Y?re?imi sana b?rak?yorum...Gece de?il g?zlerinde ya?anan...Sanki s?cak bir deniz gibi g?zlerindeki nem....B?rak ne olur y?re?inden nefes alay?m kurak topraklar?ma...Bir dem cekeyim h?crelerinin ate?e vuruldu?u saatlerde..Ve karanl?klar ?zerime cullanmadan g?zlerindeki g?ne?i sereyim karanl?klar?ma.Ya?murlar?n f?rt?nalara sar?lmadan ben y?re?indeki Cennete gireyim..Hadi ellerini uzat...Y?ld?zlarin icinde yeniden do?alim ....Ummanlar?n derinliklerini korkutmasin seni...Y?ld?zlara kapat o g?len g?zlerini.

Bu sabah perdeleri a?mayaca??m g?l y?reklim..Y?re?imde" g?ne?im" olmu?ken y?re?in, karanl?klara g?l?ms?yorum bir cocuk misali...Gamzelerimde acan g?l??lerin varken baharlara k?sk?nl?g?m? ilan ediyorum....B?rak ac?lar?n ecel tarlam olsun...G?zya?lar?n ise son nefesim..K?c?c?k ellerimle gecelerin koynunda ?slatt???n g?zbebeklerini silemesem de b?rak y?regindeki t?m umutlar? bir nefes diye i?ime cekeyim...Asl?nda bir ?z?r borcluyum sana....G?zya?lar?ndan d??en her damlay? y?re?imle ?pemedi?im icin...

Y?re?ine d??en s?z?lar? ve sanc?lar? s?k?yorum ellerimle...G?zlerini ?slatan ya?murlarla kavgalarday?m..Ald?rma g?mle?imin kan revan icinde oldu?una...B?rak aks?n can?mdaki nefesim yollar?na...Aks?n ki g?n?l bahcendeki kuru topraklar? kan?mla ?slans?n...Sen uyurken geceleri, ben sana gelmekteyim...Saclar?n? ??z?yorum k?rm?z? tokalar?ndan, her teline y?ld?zlar? giydirmek i?in...Ben nefesini geceye b?rakt???n dudaklarindan bir dem s?cakl?k al?yorum..Ne olur k?zma , seni ?pmek icin de?il ; kuruyan dudaklar?na Cennetin mis kokan nehirlerini b?rakmak icin...

Ve bir g?n karanl?klarda kal?rsam, g?zlerindeki g?ne?i giydirecegim g?zlerime...Bir g?n ayazlarin icinde uykusuzlu?a isyan edersem, y?re?indeki Cennetin en g?zel bahcelerine uzan?p huzuru dolduruca??m gecelerime...Sen " hasretini ve umudunu " ekti?in cice?e ben her g?n y?re?imin denizlerinden sevdam? bosaltaca??m...Ektigin cicege dokundu?un her an ben uzaklardan senin icin bir beyaz g?vercin kanatland?raca??m..Kanatlar?nda y?re?im, g?zlerinde ise g?len gamzelerimin oldu?u..

Hadi, uyu ne olur birazdan sabah olacak...G?zlerini kapat..Sanma ki ben seninle uyuyaca??m..Sen uyudugun zaman kirpiklerine g?kkusag?n en g?zel renklerini dikmekle u?ra?mal?y?..Ve ki sen g?ne?e g?zlerini a?t???nda ben karanl?klarda sana ve y?re?indeki g?nahlar?na yan?yor olaca??m..Ve sen baharlara g?l?mserken, ac?larla yaralanm?? bedenine y?re?imin sevda elbiselerini giydirecegim....Korkma, sanc?lar?ndan...G?zlerini kapat sen...G?zlerini g?ne?e a?t???nda ben olmayaca??m yan?nda..Ama ben senin ruhunun en derinlerinde sana ya??yor olaca??m....

" Sen ki g?l y?reklim;
Karanl?klar?ma g?l?mseyen g?ne?im,
Ac?lar?mda s???nd???m nefesim,
G?l?msedi?imde gamzelerimsin...
Hadi g?zlerini kapat y?ld?zlara.
Ve g?zlerindeki Cennetin icinde nefes al?yor olaca??m....

[/i][/b]
[/SIZE]
Stinq
yüreğiine saglık harikaydıWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  konuyu kapat?yorum cadım_ 3 393 04-07-2022, Saat: 02:52 AM
Son Yorum: wildfang
  Kapatma G?zlerini eRCi 3 339 04-05-2022, Saat: 02:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Bu Gece G?zLerini Bana B?rak €BeRimSin 1 351 04-04-2022, Saat: 01:15 AM