:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Veda Art?k Sana
Stinq
yalnizlik4jn0hq2ku3pw.jpg

Bu veda art?k sana...Bu terk edi? art?k seni bu sat?rlarda...Ben bana d??en yazg?s?n? ya?ad?m bu a?k?n...Deli mutlulu?un bedelini ?dedim her saniyemde...Kap?y? kapat?rken arkamdan bilmiyordum bir daha giremeyece?imi iki ki?ilik yaln?zl???ma...

Art?k veda vakti geldi ?oktan bu deli a?ka...

Bedelini ?dedim her kahkahan?n, s?yledi?in gibi
Diyetini ?dedim her sar?lman?n umdu?un gibi
Ve g?zya??n? d?kt?m her ?p???n bekledi?in gibi
?ok fazla ya?ad?m duygular? u?arken ve ?ok di?lerde s?r?nd?m ac?s?n? ?ekerken...

Ama...Ama bitti...Bitti art?k a?k?m....
Bug?n sana bu art?k benden en ?zel veda...Asla s?ze d?kemedi?im yaz?lar?mda...

Veda vakti art?k iyice yakla?t?...Ama...Ne yalan...Bu a?k bana a?k? ??retti tekrar...

Hi? bir s?z olmadan tutuldu?unu g?rd?m sadakat yeminlerinin i?imde. Sadece sevgiden ba?ka hi? bir ?eyi i?inde bar?nd?ramayaca??n? . A??zdan ??kan bir ?ok ?eyin bo?, kalbe dolmu? bir ?ok ?eyin esas oldu?unu. Sevmenin sadece kendin i?in yap?lm?? bir ibadet oldu?unu... Ve herkese, sevgiliye bile, s?ylenmi? her?eyin ya?anan sevginin yan?nda bo? oldu?unu.
Sevmek i?in sevgilinin yan?nda olmas? gerekmedi?ini belki. Ba?ka kollarda bile olsa, mutluysa e?er haberleri, swevgiliye mutlu oldu?unu. Sevginin i?inde sadece sevgiyi bar?nd?rd???n? ve onun g?z?ndeki tek mutluluk par?lt?s?yla g?rmesen bile onu, payla?masan bile o p?r?lt?y?, i?indeki mutlulu?u bast?ramad???n?... Ya?ananlar sevgiyse ?ok?a, kay?ts?z ?arts?z sevmenin huzuruyla, her ac?tan an?n silindi?ini, afedildi?ini, mutlu anlar?n ?z? oldu?unu ya?ananlar?n... Ya da her an?n asl?nda mutlu oldu?unu sevdi?inin yan?nda... Al?nan t?m kararlar?n onun mutlulu?unun temeli ?zerine at?ld???n? ve bir o kadarda d???n?ld???n? bilmenin huzuruyla...

Sevmek her halini sevmekmi?...Sevmek sahip oldu?u her an?n?, ald??? t?m kararlar?, yapt??? t?m tav?rlar?, ya?ad??? her mekan?, bakt??? her g?z?, sevdi?i her?eyi sevmekmi? me?er... ?arts?z sevmekmi?... Oldu?u gibi... Kaybedilmemi? ?z?ne sayg?s?yla... Kaybetse bile zaman zaman kendini bo?lukta... Her zaman sevmekmi?... D?n, bug?n, yar?n... Her an?nda... Sevmek zamana yay?lmakm?? bir kere sevdim dedikten sonra... Her ne olursa olsun d?nde ve olacaksa gelecekte sevmekmi? kalbine en ufak bir ??phe d???rmeden b?t?n ?mr?nce...
?imdi... Ben art?k giderken kendi gelece?ime, yine bir s?cakl?k hissedeceksin dudaklar?nda...
O benim vedam sana sevgili...
T?m iyi dileklerimle.....
Ho??akal......
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
g?zeL payla??m saol Smile
Ara
*TATLI BELA*
tşklr arkadaşım...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 405 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 450 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 331 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 726 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 321 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:01 PM