:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k Sadece Masallarda Ya?an?r Dediler
eRCi
A?k Sadece Masallarda Ya?an?r Dediler
Ben De Bir Masal Ya?ad?m...

Belki De Bunun ??indi Bu Kadar G?zel Olmas?... Nas?l ?stiyorsak ?yle Yazd?k ??nk?, Kurallar? Yoktu, Bilindik C?mleleri Yoktu... Kendi Dilimizi, Kendi Kurallar?m?z? Bulduk Zamanla...

Ba?kalar?n?n Anlamas?n?, Onaylamas?n? Beklemedik, ?stemedik De Zaten Bunu... Sadece Sen Ve Ben Vard?k Bu Masalda...

Bir Sonu Olmayaca??ndan, K?t? Kalpli Cad?lara Da Gerek Duymad?k, Uzak ?lkelerden Gelip Bizi Kurtaracak ??valyelere De...
Sadece Sen Ve Ben.... Yazd?k Ve Ya?ad?k... A?k Sadece Masallarda Ya?an?yordu ??nk?... ?yle Dediler...

Mavi Bir ?lke Kurduk ?nce Kendimize... Herkesin Bildi?i, Tan?d??? Bir Yeri Bir ?lke Yapt?k, Bir Masal ?lkesi... Herkesin Evi Vard? Bizimse Bir Masal ?lkemiz... Orada Ya?ad?k Bu Sevgiyi... Belki Ondand? Her ?eyin Sihirli Olu?u... Ger?e?in ??inden Hi? ??kmad?k Asl?nda Ama, O Ger?ekli?i De Ya?amad?k...

Hepsi ?ok G?zeldi...
Sen, Ben, Biz, Masal?m?z, ?lkemiz...

Hep G?kten ?? Elma D??ece?inden Korktuk... Ka??n?lmaz Bir Son Gibi Bekledik Bu Masal?n Sonunu Da... Ama Unuttu?umuz Bir ?ey Vard?... Biz Yaz?yorduk Bunu... Bu Bizim Masal?m?zd?...

A?k Sadece Masallarda Ya?an?rd?...
Biz ?stedi?imiz S?rece, Bu Masalda Bu A?k Hep Ya?anacakt?...

?imdi ?lme Vaktimi… Yok Olup Bitme Vaktimi… Ger?ekle?mesi ?mkans?z Masal?na G?m?lme Vaktimi…

Ve Ben Her ?ark?n?n Ve Ben Her ?iirin Ve Ben Her Masal?n Sonunda ?l?r?m…

Beni Sakl?m?n Y?re?ine G?merler…

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir gidişi yaz" dediler, "yazarım" dedim... ÇiLeK 11 596 04-13-2022, Saat: 04:22 PM
Son Yorum: wildfang
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 331 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,579 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Sadece "SeN" Gerisi Vesaire... eRCi 9 421 04-12-2022, Saat: 02:33 PM
  Sadece Sevdiğim Sana Bu Sözler.. ROSE 11 747 04-12-2022, Saat: 12:49 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:29 AM