:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruhumu teslim ediyorum bu mevsime..
eRCi
Bir sonbahar gecesine daha yenik d???yorum bu ?ehirde. Ruhumu teslim ediyorum bu mevsime.

Derler ya; sonbahar ayr?l?klar?n mevsimidir diye, inanmazd?m..! sa?mal?k derdim. ?nsan ayr?ld? m? her mevsim ayr?l?r.. me?er kendimi kand?rm???m sadece. Sonbahar ayr?l?klar?n mevsimiymi? ger?ekten de.. ayr?l???n can? en ?ok ac?tt??? mevsim… Ve ben sana yine bir sonbahar g?n? a??k olmu?tum. Do?um g?n?md? bu mevsim. A?k g?n?md?. Seni i?imin en g?zel yerine koydu?um g?n?md?. A?a?lar y?pran?r, sarar?yorken ben ???k sa??yordum her yana delice.

Ve yine senin benden gitti?in mevsimdi sonbahar.. ?l?m g?n?md? art?k. Sonbahara ait hat?rlad???m tek ?ey ayr?l?kla ?d?llendirilmi? bir a?kt? sadece.. ac?ya, ?zd?raba, mutsuzlu?a mahkum edilmi? bir hayatt?. G?zya??n? sessiz, kimsesiz karanl??a saklamakt?. ?nsanlardan, her ?eyden ka??p kendini yaln?zl??a mahkum etmekti.

?imdi bir sonbahar gecesini daha ya??yorum bu kimsesiz zavall? bedende. Oda yorulmu?, t?kenmi? art?k kar?? ??kmaktan hayata. ?syanlara atmaktan kendini. Son damlaya gelmi? art?k. A?a?ta d??ecek olan son dala.

Ve bu mevsimde art?k dayanamaz oldu bana. Bu bedene. Bu kendini bilmez benli?e. Git diyor art?k. Gidebildi?in yere kadar git. Benim mevsimimin olmad??? yerlere git. S?ca?a git. So?u?a git. Ama git. G?ndermi? bu mevsim beni ac? sonsuzlu?a. Bedenimi kendine mahkum etmi?, ruhumu yollam?? amans?z bir g?zya?? yoku?una. Kendi mevsiminin olmad? derinliklere.

Ve o ruh kaybolmu?tur art?k sonsuz karanl?kta. Beklide g?ky?z?n?n en mavi k??esindedir. Sonbahar?n olmad??? g?ky?z? mavisinde.

Seslenir ordan buradaki esir bedenine…

‘’dayan bedenim dayan, dayan yar?na inan. G?n gelir ac?lar ezberlenir. ?yile?ir zamanla yaran.’’

Ve kaybolup gitmi?tir art?k kendi mavili?inde…

esir y?re?imden kalemime...
€BeRimSin
Yüreğine Sağlık...
ManyaX_GirL
bence de çok güsel olmuşş..
ama inş. bunun bi anlamı yoktur dimi erci..
bşilerin bitmesi gibi???
Ara
eRCi
Kesinlikle yok sen g?nl?n? ferah tut ManyaX_GirL Confusedmiley20: bitanem o benim...
ManyaX_GirL
ohh be rahatladım..
hem ne biliim imsan da deişince korktum falla yaa..
ALLAH ayırmasın dicem ama..
hayırlıysa saten ayırmas..
o zaman şöle diimm..
ayıranlara isin wermesin SmileSmileSmile
Ara
eRCi
AmiN te?ekk?rler y?re?in dert g?rmesin in?allah....
*TATLI BELA*
tşklr arkadaşım ellerine, yüreğine sağlık.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kabul Ediyorum Yenik Düştüm Hasretin Acisina !!!!!!!!!!!! ROSE 11 769 04-12-2022, Saat: 05:55 PM
Son Yorum: wildfang
  KAYIP RUH (-Anne..! Bo?versene i?i, sen ruhumu g?rd?n m??) eRCi 3 302 04-05-2022, Saat: 11:09 PM
  seni i?imde terk ediyorum İLAYDA 1 366 04-04-2022, Saat: 12:06 AM
  ruhunu emanet ald???n yere teslim etmek.. eRCi 5 325 04-03-2022, Saat: 07:57 AM
  dua ediyorum.....hep senin i?in........... bilgeis 14 563 04-02-2022, Saat: 04:15 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:29 PM