:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
!!!!!! Kelebek Hafifli?inde Y?re?im !!!!!
eRCi
81f17a35e7.gif

Ey sevgili...ne g?zel bir c?mledir bu, i?ini ?s?tan ve ayaklar?n? yerden kesen...ne g?zel bir s?z...sevgili...a?k?n rengi nedir diye sorsalar, san?r?m g?zlerinin rengini s?yleyece?im...en sevdi?in m?zik nedir deseler, sesinin o yumu?ac?k, nazik, incitmeyen tonundan bahsedece?im...ne g?zelsin sen...?imdi bahar geldi da?lara, biliyorum, cemre d??ecek topra?a, havaya, suya...oysa benim y?re?ime kor ate?ler d??t?...g?n boyu arayacaks?n diye, heyecanla bekledim...arad?n, ben uyuyordum ama bir ses kalk a? ?u telefonu dedi...a?t?m...sendin...bir yerlerden ku?lar havaland? g?ky?z?ne...bir yerlere bir ar? i?nesini bat?rd?, can?m yand?...kelebek hafifli?indeydi y?re?im...kulaklar?mda bir ?a?layan dansediyordu sanki...sevda t?rk?lerinin ezgisi gibiydi sesin...ve g?nl?mde davullar ritim tutturmu?, g?steri yap?yordu sanki...?imdi sustu dilim, sustu kainat...?imdi dudaklar?m m?h?rlendi, kelimeler kifayetsiz kald? ?imdi...?imdi y?re?im konu?makta, hayk?rmakta sevdi?im...ama i?imde minnac?k bir ?ocuk var saklanm?? bir yerlere korkuyla...hani hep derim ya korkarak ya?anmaz sevgi diye...korktu?um sevgi de?il ki...korktu?um sensin...senin bilmedi?in sevgim...??renmenden ve seni kaybetmekten korkuyorum ?imdi...i?im p?r p?r ediyor korkuyla...susma zaman?d?r derdim ya...o zaman geldi ?att? i?te...?imdi seni ya??yorum dolu dolu...g?zlerine bakmaktan korkarak...?imdi sen vars?n ger?eklerimde...??kt?n ve geldin d??lerimin orta yerinden...seni kaybetmekten korkmak...ne tuhaf bir duyguymu? bu...ve...ne g?zel bir duyguymu? sevdi?inin ?zerine titremek...bak??lar?n? ar?yorum, sesini dinliyorum...y?z?n?n ?izgilerinden ne derdin var anlamaya ?al???yorum...sahiplenmek, ne g?zelmi? sevdi?im...te?ekk?rler Kara G?zl?m, te?ekk?rler bana bu duyguyu ya?att???n i?in...?imdi bir VOLKANd?r i?im, kaynar durur derinlerden...

7c928fe30c.gif
*TATLI BELA*
tşklr bu da diğer paylaşımların gibi güzel....
ellerine sağlık....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zya?lar?n? Sakla ??inde..(SAH?B?NE) eRCi 6 391 04-06-2022, Saat: 11:01 AM
Son Yorum: wildfang
  ??inde Sen Olan Her?eyi Sevdim .. ROSE 7 352 04-04-2022, Saat: 09:34 PM
  Mevsimi Geldi?inde MasaL_perisi 13 534 04-04-2022, Saat: 08:06 PM
  ........Kelebek Kanad? ?nceli?inde Sevd?m Sen?....... >As!_M€L€q< 1 375 04-02-2022, Saat: 01:34 PM
  DuygusaLL???m? Sefere ??kard?m, Beni Ar?yorum ALemin ??inde Yine ... Stinq 2 252 04-02-2022, Saat: 06:43 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:22 AM