:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
te?ekk?rler sevgilim...
eRCi
Beni deli bir sevdaya s?r?kledin.Uzun zamand?r hasret kald???m duygular denizinde y?z?yorum ?imdi.Ge?mi?in karanl???ndan, ad? batas?ca ac?lardan,hi?lik dugusundan ve yanl?zl???n h?zn?nden kurtard?n.D?nyay? yeniden ya?an?r k?ld?n,hayat?ma yeni heyecanlar,yeni umutlar ekledin.Hayal etmenin ne kadar g?zel bir?ey oldu?unu ??rettin.TE?EKK?RLER SEVG?L?M...

D?nyada herkesin bir e?i,bir ruh e?i var biliyorum.Kimisi hi? bulamadan g???p gider hayattan.Kimisi ?ansl?d?r,bulur ve mutlu ya?ar.Ben de o ?ansl?lardan?m i?te.??nk? buldum seni.??kmasayd?n kar??ma,hayat boyu s?recek bir aray???n i?inde olacakt?m.her kar??ma ??kana ??kana ?i?te bu o?diye sar?l?p yan?lacakt?m.Mutsuzluk mutsuzlu?u kovalayacak,umutsuzluk hayat?m?n her yan?n? saracak ve ben senin yoklu?una al??acakt?m.Ama vars?n,iyi ki vars?n.TE?EKK?RLER SEVG?L?M...

Hayat?mda ilk kez birine g?venmenin ne demek oldu?unu anl?yorum.ilk kez hi?bir kayg? duymadan ya??yorum a?k?.?hanetlerin,yalanlar?n yer almad??? bir sevda bizimkisi.oysa kar??mdakilere her an bir ?ey yapacakm?? gibi bakard?m daha ?nce.yapt?lar da...Hoyrat?a harcad?lar duygular?m?.g?zele dair ne varsa yok ettiler.?aresiz,g?venmeden ya?amay? ??rendim.y?re?imi korumak i?in ??renmek zorundayd?m.her sevdan?n derin bi yara a?t??? y?re?imin bir ba?ka darbeye daha dayanacak g?c? kalma??t? ??nk?.Ve sen,sildin b?t?n bu k?t? an?lar?.Sevdan,insan sevgisini yeniden a??lad? i?ime.TE?EKK?RLER SEVG?L?M...

A?k?m?z? g?zelle?tirmek i?in ?abal?yorsun,bu bana onur veriyor.bir a?k i?in ?aba g?stermeli.Bunun en iyi kan?t?s?n sen.beyninle y?re?inle seviyorsun beni.Benli?ini adad?n a?k?m?za.Bil ki bende ?yleyim.Biliyor musun,sensiz ge?en anlar?da seviyorum.??nk? sana kavu?ma an?m daha da artt?r?yor.Sadece bu heyecan i?in bile binlerce kez te?ekk?r etmeliyim sana.TE?EKK?RLER SEVG?L?M...

Zaman? birlikte ve en iyi ?ekilde t?ketiyoruz.Bu kez zaman bizim lehimize i?liyor.her an?m?z unutulmayacak tatlar b?rak?yor.Birlikteyken huzurun,sonsuz mutlulu?un ne demek oldugunu anl?yoruz.?yleyse ??kredelim mi?Ve as?l bizi bulu?turdugu i?in O?na te?ekk?r edelim mi?Sar?lal?m m? birbirimize hi? ayr?lmamak ?zere?

Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:
Ben de seni seviyorum
cadım_
tskler sevgılım benımde duygularım böleBig Grin tskler sanada
Ara
*TATLI BELA*
ay çok güzel.....
tşklr arkadaşım....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 823 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  *¤*¤*¤ GüLe GüLe SevgiLim GüLe GüLe...*¤*¤*¤ €BeRimSin 12 972 04-12-2022, Saat: 11:21 AM
  ...A?kta g??s?z kald?m Sevgilim ba???la... eRCi 6 493 04-05-2022, Saat: 09:16 AM
  Gitme Sevgilim erdoğan kutlugün 3 291 04-02-2022, Saat: 11:09 PM
  eski sevgilim hi? eskimedin.......... bilgeis 3 419 04-02-2022, Saat: 10:20 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:16 PM