:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buna Asla Bakmadan Gecmey?n
ozgur_yasarim
BU VİDEOYU HERKESİN GORMESİ İÇİN BUARAYA KOYDUM İĞRENÇ BİR DURUM BU KONUDA YAZACAK HİÇ BİRŞEYİM YOK SADECE İĞRENDİM HEM GÖRÜNTÜDEN HEMDE 5 DAKİKALIK ZEVK İÇİN HAYATINI MAHVEDENLERDEN..... YAZIK DEĞİLMİ BU COÇUKLARA MUTLAKA YORUM YAZIN....

Arkadaşlar burada kürtajı anlatan bir video vardı ama arkadaşlarımız burdaki üye kardeşlerimizin yaşının küçükoldugunu söyledi ve bu küçük kardeşlerimizin zihinsel saglıkları ve psikolojik saglıkları için bu videoyu kaldırdım eger bu videoyu izlemek istiyorum diyen arkadaşlar olursa
18+ yaş üstü arkadaşlarımız msn yada özel mesaj yoluyla bana ulaşsınlar...
blue_belial
...................................
speedy_girl
JNM ARKADAŞIM PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOG TŞKLER YA BEN İZLERKEN İÇİM BU TUAF OLDU YA YAZIK BE HİÇ DÜŞÜNMÜYORLAR DEDİĞİN GİBİ Bİ DK. ZEVKLERİ İÇİN NELER YAPIYORLAR TEK KELİME İLE TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU ... Sad
Ara
ozgur_yasarim
bunu kimse izlemeye layık görmemiş ama bu olay her gün yasanıyor
MasaL_perisi
Arkadaşım RESUL PAYLAŞMAK İSTEDİN YİNEDE TEŞEKÜRLER AMA LÜTFEN NE OLURSUN BUNU KALDIRSAN DAHA MUTLU OLURUM ARKADAŞIM
LÜTFEN DARILMA BANA AMA MESLEĞİM GEREĞİ BUNU SENDEN RİCA EDİYORUM
yAŞ ORTALAMASI KÜÇÜK BİR FORUMDAYİZ VE BU ŞEKİLDE OĞRENİLMESİNDEN KARŞIYIM..
iLERİKİ HAYATTA BİR TRAVMA NİTELİĞİNDE TAŞIYAN DUYGULAR OLUŞMASINA SEBEP OLUR..
nE OLUR KIRILMA ARKADAŞIM HAKLISIN YAŞANIYOR HER GÜN VE HERKES BİLİYOR BUNU AMA BURDA KÜÇÜKLERE YANLIŞ DEMEYELİM AMA ŞOK ETKİSİ YARATACAK GÖRÜNTÜLER İZLETMESEK DAHA DOĞRU OLUR...
uMARIM ANLAYIŞ GÖSTERİRSİN VE DARILMASIN ARKADAŞIM...
Küçük kardeşlerimizi unutmamak gerekiyor 13 yaşlarında üyelerimiz var...
Ara
_g3v3z3_
Confusedmiley11: Confusedmiley11: ben 20 ya??nday?m bunu kaLd?ram?yourmm di?erLerini d???nemiyourm biLe bu nee b?Lee vah?et resmen sonuna kadar izLemeyi miden kaLd?rmad? yar?s?nda kapad?m bende di?er arkada?a kat?L?yourm bu gibi ?eyLer k???kLer i?in ii de?iL.....

resuL bunLar? herkezin gr?mesi Laz?m ama burda de?iL ....
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
ayy cok kötüü bu yaaSad
Ara
ozgur_yasarim
arkadaşlar konu kaldırılmıştır
MasaL_perisi
Anlayışın için Teşekürler arkadaşım....
Ara
ozgur_yasarim
önemli değil arkadaşım ama bu vahseti herkese göstermenin yolu olarak özelden isteyenlere vercem

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arkada$lar bakmadan qe?meyin!! aSiK_CoCuq 9 352 04-02-2022, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: wildfang
  PcKoPaT ve diğer arkadaşa okuyun ikinizde. Eğer buna başka biri yorum yazmasın djkarakin17 50 2,201 06-12-2007, Saat: 06:16 PM
Son Yorum: eRCi
  Gulduren sozlerınızın asla bıtmemesi dileklerimle... Destina_vbulletin3_import4576 14 632 04-28-2007, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: Destina_vbulletin3_import4576
  Gulen Yuzunuzun Asla Asilmamasi Dileklerimle... Destina_vbulletin3_import4576 18 595 04-23-2007, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: Destina_vbulletin3_import4576

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:02 PM