:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Buna Asla Bakmadan Gecmey?n
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
BU VİDEOYU HERKESİN GORMESİ İÇİN BUARAYA KOYDUM İĞRENÇ BİR DURUM BU KONUDA YAZACAK HİÇ BİRŞEYİM YOK SADECE İĞRENDİM HEM GÖRÜNTÜDEN HEMDE 5 DAKİKALIK ZEVK İÇİN HAYATINI MAHVEDENLERDEN..... YAZIK DEĞİLMİ BU COÇUKLARA MUTLAKA YORUM YAZIN....

Arkadaşlar burada kürtajı anlatan bir video vardı ama arkadaşlarımız burdaki üye kardeşlerimizin yaşının küçükoldugunu söyledi ve bu küçük kardeşlerimizin zihinsel saglıkları ve psikolojik saglıkları için bu videoyu kaldırdım eger bu videoyu izlemek istiyorum diyen arkadaşlar olursa
18+ yaş üstü arkadaşlarımız msn yada özel mesaj yoluyla bana ulaşsınlar...

blue_belial

...................................
JNM ARKADAŞIM PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOG TŞKLER YA BEN İZLERKEN İÇİM BU TUAF OLDU YA YAZIK BE HİÇ DÜŞÜNMÜYORLAR DEDİĞİN GİBİ Bİ DK. ZEVKLERİ İÇİN NELER YAPIYORLAR TEK KELİME İLE TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU ... Sad
bunu kimse izlemeye layık görmemiş ama bu olay her gün yasanıyor
Arkadaşım RESUL PAYLAŞMAK İSTEDİN YİNEDE TEŞEKÜRLER AMA LÜTFEN NE OLURSUN BUNU KALDIRSAN DAHA MUTLU OLURUM ARKADAŞIM
LÜTFEN DARILMA BANA AMA MESLEĞİM GEREĞİ BUNU SENDEN RİCA EDİYORUM
yAŞ ORTALAMASI KÜÇÜK BİR FORUMDAYİZ VE BU ŞEKİLDE OĞRENİLMESİNDEN KARŞIYIM..
iLERİKİ HAYATTA BİR TRAVMA NİTELİĞİNDE TAŞIYAN DUYGULAR OLUŞMASINA SEBEP OLUR..
nE OLUR KIRILMA ARKADAŞIM HAKLISIN YAŞANIYOR HER GÜN VE HERKES BİLİYOR BUNU AMA BURDA KÜÇÜKLERE YANLIŞ DEMEYELİM AMA ŞOK ETKİSİ YARATACAK GÖRÜNTÜLER İZLETMESEK DAHA DOĞRU OLUR...
uMARIM ANLAYIŞ GÖSTERİRSİN VE DARILMASIN ARKADAŞIM...
Küçük kardeşlerimizi unutmamak gerekiyor 13 yaşlarında üyelerimiz var...
Confusedmiley11: Confusedmiley11: ben 20 ya??nday?m bunu kaLd?ram?yourmm di?erLerini d???nemiyourm biLe bu nee b?Lee vah?et resmen sonuna kadar izLemeyi miden kaLd?rmad? yar?s?nda kapad?m bende di?er arkada?a kat?L?yourm bu gibi ?eyLer k???kLer i?in ii de?iL.....

resuL bunLar? herkezin gr?mesi Laz?m ama burda de?iL ....
ayy cok kötüü bu yaaSad
arkadaşlar konu kaldırılmıştır
Anlayışın için Teşekürler arkadaşım....
önemli değil arkadaşım ama bu vahseti herkese göstermenin yolu olarak özelden isteyenlere vercem
Sayfalar: 1 2