:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce Garip Deilmi Desem:d
kardelen_21
NEDEN NEDEN NEDEEEEN!!!???
Neden bozulan otob?s?n yolculari bizim otob?s?m?ze aktarildiginda onlara m?ltecilermis gibi bakariz?
* Neden d?kkanini kapatip giden esnaf, kapiya "10 dakika sonra d?n?cem" yazar, ne zaman gittigini nasil anlar?z
* Televizyona ?ikan insanlar neden kendilerini T?rkiye'deki b?t?n insanlarin izledigini sanirlar? ?rn: Su anda 70 milyon kisi bizi izliyor...
* Neden insanlar birbirlerine sarilinca saga-sola sallanirlar?
* Cumartesi ve Pazartesi'nin neden kendi isimleri yoktur?
* Dolmuslardaki fiyat tarifesinde "en kisa mesafe" neden "indi-bindi" olarak tabir edilir? ?nce inilip sonra mi binilir? Bir terslik yok mudur?
* Bir programi kurarken neden "kabul ediyorum" ya da "kabul etmiyorum" se?enekleri vardir? O kadar parayi bayilip bir bilgisayar programi satin aldiktan sonra "kabul etmiyorum" se?enegini isaretleyen bir takim saf kisiler mevcut mudur?
* Neden sinavlarda "4 yanlis bir dogruyu g?t?r?r" seklinde bir uygulama ile ?grenciler cezalandirilirlarda; "4 dogru bil, bir dogru da bizden" seklinde bir kampanya baslatilip zekaya ve riske girme cesaretine ?d?l verilmez?
* Neden ?grenciler ilk?gretimin besinci sinifina kadar ?gretmene "?gretmenim" diye seslenirken alt?nc? sinifta bir anda "hocam" diye seslenmeye baslarlar?
* Neden insanlar kapali bir alandan yagmur yagan alana ?ikinca kafalarini egerler? Yagmura duyulan saygidan midir yoksa ondan tirstigimiz i?in midir?
* Neden her g?rd?g?m?z haritada hemen T?rkiye'yi bulmaya ?alisiriz? Millet olarak d?nyada kaybolma kompleksimiz mi vardir?
* Neden g?zlerinden ?perim denir? Insan v?cudunda ?p?lecek daha uygunsuz bir yer var midir? Kimse kimseyi g?z?nden ?pm?s m?d?r?
* D?g?nlerde neden "Dom Dom Kursunu" ile g?bek atilmaktadir. "Bir avci vurdu beni, bin avci beni yedi" gibi s?zler esliginde kendinden ge?en baska milletler var midir?
* Neden bazi kizlarimiz sirin bir hayvancagiz g?rd?klerinde "inanmiyorum!" derler, inanilmayacak olan nedir?
* Bulmacalarda boru sesinin karsiligi neden hep "ti"dir? Bulmacalari hazirlayan arkadaslar hi? "ti" diye ses ?ikaran boru g?rm?sler midir?
* Ipana 7 reklamindaki kiza "Ne zamandan beri Ipana 7 kullaniyorsun?" diye soran doktor, Ipana 7'nin yeni bir ?r?n oldugunu ve reklamdan sadece bir ka? g?n ?nce piyasaya ?iktigini bilmemekte midir?
* Neden futbol takimi olan Ajax"Ayaks" diye okunur da temizlik ?r?n? Ajax "Ajaks" diye okunur?
* Neden ilanlarda "doktordan temiz araba" diye yazilir? Hipokrat yemininde"arabami temiz kullanacagim" seklinde bir madde mi vardir?
S?ZCEDE GAR?P DE??L M??? MADE IN TURKISH CEVAPLAR
Ara
?i?ek
çok güzel ya süper çok beğendim acayip matrak olmuş ellerine sağlık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Sewiorum’a 30 Garip Cevap :) (¯`•._ αѕιρяєη 22 1,067 03-04-2008, Saat: 09:55 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  Sizce Kadınlar Bunları Söyler Mi? chuLsuzz péri! 1 377 02-10-2008, Saat: 05:37 PM
Son Yorum: kronik
  Garip öğrenci geyikleri.... dengesiz 0 801 05-28-2007, Saat: 12:10 PM
Son Yorum: dengesiz
  bi okuyn desem:D kardelen_21 13 717 11-26-2006, Saat: 09:25 PM
Son Yorum: ozgur_yasarim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:38 PM