:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bi okuyn desem:D
kardelen_21
Gizli Numara (06/05/2004)
D?n ak?am saatlerinde ?orum'da ya?anan bir olay duyanlara 'bu kadar olur' dedirtti. Lise ??rencisi C.S. telefonunu ald? eline ba?lad? rehberde kay?tl? t?m numaralara ?a?r? b?rakmaya. Son ki?iyide ?ald?rd?ktan sonra kar??l?k gelmesini bekledi. Aradan 2 saat ge?mesine ra?men bir tane bile ?a?r? gelmemi?ti. C.S. h??k?r?klar i?inde demek bu koca d?nyada bir tane arkada??m bile yok, art?k ya?amam?n hi?bir anlam? kalmad? diyerek evdeki t?m sar?msak ve so?anlar?(yakla??k 2 ?uval) yiyerek intihar etti. C.S. t?m m?dahalelere ra?men kurtar?lamad?. Olay?n ard?ndan C.S.'nin telefonunu inceleyen polisler telefon ayarlar?ndan numaran?n gizlendi?ini tespit ettiler. Polisler faili ya da failleri ar?yor. Belkide bu caniler aram?zda dola??yor olabilir!
Ara
ÐŽeşaren
allah basa vermesin
Ara
experiance
bu Konuu Daha Önce Vardi Cnmm Okudumm Hattaa Ama Bu Forumdfami Bilmem Ama Yinede Emegine TŞk Ederim
Ara
aKMeL
ya bu kişinin sorunları varmış telefon bahane olmuş
kardelen_21
bende okudum :d paylaşayım dedimBig GrinBig Grin
Ara
aKMeL
arkadaş güncellemiş işte Big Grin ne güsel hatırladık sayesinde tşkkürler paylaşım içinn
w00w
Paylaşım için teşekkürler. Ön yargıyla yaklaşmanın sonu iyi değilmiş. Bu olayda ben bunu anlıyorum. Zaten yaşaman için sebebin ve nasibin olmasa ne işin olurdu ki bu dünyada ? Kendi canına kıymaya değer mi ? Hemde ön yargıyla dostum yok diyerek. Halbuki numara gizliymiş...
Ara
gurbetci
Big GrinBig GrinBig Grin neler oluyo hayatta yaSmile
paylasim icin tesekkürlerWink
Ara
ZiBiDi_RoMeO
tşklşr ya sagol Big Grin
Ara
AdAmIn1i
İlginç Biraz Daha Dikkatli Olmak Lazım.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular