:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etkleyici S?zler
agirdelikanli
1: ?nce d??t???mde kalkmay?, sonra aleve dokundu?umda ac?y?, sevmeyi ??rendim, sevilmeyi, herseyi ??rendimde"yaln?z seni unutmay? ?grenemedim"

2: R?zgar?n keman?n? ?ald?g? ve damlalar?n pencerene vurdugu bir gecede yatag?na uzan?p hayalini kurdugun ve ke?ke dedigin t?m g?zellikler senin olsun...

3: Seni ne kadar sevdi?imi ?grenmek istersen, yere d??en her ya?mur damlas?n? tutmaya ?al??; tutabildiklerin senin sevgin.. tutamad?klar?nsa; benim sana olan sevgimdir.

4: Ne insanlar tan?d?m y?ld?zlar gibiydiler, hepsi g?klerdeydi parl?yordu. Ama ben seni, g?ne?i se?tim. Ve bir g?ne? i?in bin y?ld?zdan vazge?tim...

5: Hayata niye geldim diye d???nmeye ba?lam??t?m. 21' imden sonra seninle tan?s?nca anlad?m d?nyaya geli? sebebimi...

6: G?ne?in buz tuttugu yerde bir alev g?r?rsen, o bil ki yaln?z ve yaln?z senin i?in yanan kalbimdir...

7: D?nyada iki g?l olsun biri k?rm?z? biri beyaz, sen beni unutursan k?rm?z? g?l solsun, ben seni unutursam beyaz g?l kefenim olsun...

8: G?zlerine g?zleriyle g?z koyan?n, g?zlerini g?zlerimle oyar?m. G?zlerini g?zlerden sak?n, g?zlerin g?zlerime laz?m.

9: Biraz buruk bir duygu y?klenirse y?regine, g?zlerin zamanla tak?l?rsa uzaklara, hele kulaklar?n zamans?z deli gibi ??nlarsa, bil ki bir yerlerde ?zlenmi?sindir.

10: Yanag?na d??en bir kar tanesi eriyip dudaklar?na ulast?g? zaman, ve bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde, y?z?n? r?zgara d?n yeter, o benim iste!

11: Ismini kag?da yazam?yorum. G?n gelir yerlere at?l?r diye, elerim tutmuyor ?izemiyorum resmini g?renler tutulur diye...

12: Bu gece kayarken y?ld?zlar g?ky?z?nden ve g?z?mden ya?lar s?z?l?rken, dilek tutmad?m ilk defa sadece te?ekk?r ettim tanr?ya, bu gece yan?mda oldugun i?in...

13: Bas?n g??s?me yasland?g?nda, tek d??man?m var. Ge?ip giden zaman...

14: Benim sana olan a?k?m sag?r bir ressam?n , kristal bir y?zeye d?sen g?l?n sesini ?izdigi zaman biter.
*TATLI BELA*
tşklr canım...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 861 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 762 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,149 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 692 04-06-2022, Saat: 11:23 AM