:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k S?zler?...........
agirdelikanli
1-Ac? ve h?z?n bir y?ld?z kadar uzak,mutluluk g?zbebe?in kadar yak?n olsun.Umutlar?n ger?ek,ger?eklerin mutluluk,mutluluklar?n sonsuz olsun.

2-Sevgi de?er vermesini bilmektir.Sevgi sevdi?ini ?zlemektir.Sevgi birliktelikten sevin? duymakt?r.Sevgi onu kalbinde hissetmektir.Seni seviyorum a?k?m.

3-Ben senin ad?n? ne sahildeki kumlara yazd?m,ne de ormandaki a?a?lara kazd?m.Ben senin a?k?n? gece g?nd?z kalbimde ya?att?m A?KIM...

4-?lmek d?nyada unutulup gitmekmi?,?lmek bir kefen giymekmi?,?lmek o so?uk o korkun? o kara topra?a girmekmi?.Yok be a?k?m as?l ?lmek”SENS?ZL?KM??”.

5-Tatl? biri vard?r sevilmeye de?er,g?zel biri vard?r g?r?lmeye de?er,dostlar vard?r ?zlenmeye de?er,ama biri vard?r can vermeye de?er;mesaj?m? okuyorsa e?er...

6-Sana bir tanem diyorum ??nk? e?ini bulam?yorum,hayat?m diyorum sensiz bir hayat d???nemiyorum,bunlar? ni?in mi s?yl?yorum ??nk? “seni seviyorum”...

7-Kalbinle sev beni derdinle de?il,a?k?nla sarho? et beni i?kiyle de?il,kalbinle sev beni dilden de?il...

8-Mezarlar i?inde bir mezar,mezar i?inde bir tabut,tabutun i?inde beyaz bir kefen,kefenin i?in de ben,benim i?imde hala sen...

9-Sen benim 61. dakikam 25. saatim 5. mevsimin 13. ay?m 7. hissim 2. kalbimsin her ?eyden 1 fazlas?n,her y?nden farkl?s?n,??nk? sen benim A?KIMSIN...

10-Kald?r ba??n? g?ky?z?ne bak.Bir ?m?r y?ld?z g?receksin.Y?ld?zlar sana olan sevgimi,ay ise bir tanem oldu?unu g?sterir...

11-Seni benden fazla seven bulursan ben seni unutmaya raz?y?m.

12-Seni sevdi?imi bir kalbim biliyor oda dilsiz.

13-A?k l?ks bir lokantada yenilen en b?y?k kaz?kt?r.

14-Seven unutmaz,unutmu?sa sevmemi?tir.Sevip de unutmu?sa sevmesini bilmemi?tir.

15-D?nyada iki k?r tan?yorum,biri beni g?remeyen sen,di?eri de senden ba?kas?n? g?remeyen ben
ÐŽeşaren
Sana bir tanem diyorum çünkü eşini bulamıyorum,hayatım diyorum sensiz bir hayat düşünemiyorum,bunları niçin mi söylüyorum çünkü “seni seviyorum”...

Sagol arkadasim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 861 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 762 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,149 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 692 04-06-2022, Saat: 11:23 AM